در تاریخ 20 ژانویه “رژه مجازی در سراسر آمریکا” برگزار می شود

[ad_1]

بسیاری از مردم انتظار دارند که آقای جو بایدن به سرعت سوگند یاد کند.

پس از افتتاح ضلع غربی پایتخت ، بایدن رئیس جمهور منتخب و جیل بایدن بانوی اول رئیس جمهور ، معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس و همسر دوم رژه از راه دور اجتماعی می شوند. علیه پایتخت. این یک تظاهرات سنتی برای آقای بایدن برای آزمایش آمادگی ارتش ایالات متحده است.

رئیس جمهور منتخب بایدن همچنین با هر دفاتر در ایالات متحده از خیابان پانزدهم واشنگتن تا کاخ سفید همراه خواهد بود.

کمیته تحلیف رئیس جمهور می گوید که مراسم اسکورت همچنین از قوانین فاصله اجتماعی برخوردار خواهد بود تا در ایالات متحده و جهان تصویری تاریخی از آئین انتخابات ریاست جمهوری به مردم ارائه دهد. بدون ازدحام جمعیت وارد کاخ سفید شوید.

در اوایل سال 2017 ، مراسم تحلیف رئیس جمهور دونالد ترامپ حدود 600،000 آمریکایی را به خود جلب کرد. با این حال ، انتظار می رود در طول مراسم تحلیف ، این زمان رئیس جمهور جو بایدن “بسیار آزار دهنده تر” باشد ، زیرا اثر اپیدمی Covid-19 است.

در روزهای اخیر ، مقامات شروع به برچیدن رصدخانه رژه کاخ سفید کرده و به آماده سازی برای آداب و رسوم عمدتا مجازی ادامه می دهند. کمیته افتتاحیه گفت که یک راهپیمایی مجازی سراسری برای “تکریم قهرمانان آمریکایی ، تکریم مردم آمریکا از هر جنبه در ایالت ها و مناطق مختلف و انعکاس تنوع” برگزار می کند. شکل ، میراث و انعطاف پذیری کشور با ورود به دوره جدید “.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *