در آغاز 2021 جدید ، وضعیت اتومبیل های سواری که در جاده بلند و بار می شوند ، تکرار می شود

[ad_1]

در آغاز 2021 جدید ، وضعیت اتومبیل های سواری که در جاده بلند و بار می شوند ، تکرار می شود

Quy Nguyen – Quang Huy

02-01-2021 17:08


Kinhtedothi – در دومین روز از تعطیلات سال نو در سال 2021 ، خیابان های هانوی از روزهای عادی پاک تر است. با این وجود ، هرج و مرج توقف پارکینگ و سوار و پیاده شدن مسافران ، به ویژه در منطقه اطراف ایستگاه های اتوبوس همچنان ادامه دارد.

خیابان های هانوی در دومین روز تعطیلات سال نو در سال 2021 تمیز است.

وضعیت با سوار شدن و خروج تصادفی در ورودی 3 ایستگاه اتوبوس Giap Bat ، Nuoc Ngam ، My Dinh به طور منظم اتفاق می افتد. در کنار این ، منطقه دروازه موقعیت تاکسی ها ، چنگ زدن ها ، تاکسی های موتور سیکلت است … متوقف کردن بی گناه برای استقبال از مهمانان ، در مسیرهایی مانند Giai Phong ، Ngoc Hoi ، Pham Hung … بسیاری از مشتریان اتومبیل ، اتومبیل های طرف قرارداد ، تاکسی … فقط بروید و مشتری ها را “رکاب” کنید یا حتی در جاده متوقف شوید تا کالاهایی را که در بسیاری از مکان ها انجام می شود بارگیری و تخلیه کنید ، و مانع از ترافیک می شود.

در اینجا چند عکس از خبرنگاران اقتصادی و شهری آورده شده است:

یک صحنه واضح در جاده ، صحنه ای آشفته در ورودی ایستگاه اتوبوس آب زیرزمینی است.
اتومبیل ها در زیر تابلوی ممنوعیت در منطقه نزدیک ایستگاه اتوبوس آب زیرزمینی ایستاده بودند.
تاکسی ها خط 2 را در خیابان Giai Phong ، Giap Bat Gate متوقف می کنند.
علی رغم وجود نیروهای نزدیک عملکردی.
2 اتومبیل سواری با بی احتیاطی درب را به استقبال میهمانان در خروجی ایستگاه اتوبوس Giap Bat باز می کنند و باعث ایجاد ترافیک می شوند.
اتومبیل مسافربری در مسیر Thai Binh – Giap Bat یک موشک در جاده نزدیک دروازه ایستگاه Giap Bat است.

بسیاری از اتومبیل ها ، هنگامی که از جاده عبور کرده اند ، هنوز با سرعت “خزنده” در حال حرکت هستند و صندوق عقب را برای ذخیره سازی راحت برای مشتریان باز می کنند.

گاراژ ویت فوونگ ، که مسیر ین بای – مای دینه را دنبال می کند ، برای سوار کردن مسافران درست در زیر تابلوی ممنوع در خیابان فام هونگ متوقف می شود.
اتومبیل های مسافری در مسیر Cam Pha – My Dinh به طور غیرمعمول برای تغییر شرایط متوقف می شوند و در بسیاری از وسایل نقلیه در خیابان Pham Hung تداخل ایجاد می کنند.

درست در مقابل دروازه ایستگاه My Dinh ، کارکنان Binh An هنوز در حال “سو taking استفاده” برای دریافت کالاهای بیشتر از مشتریان هستند.

حتی بسیاری از اتومبیل های سواری مایلند ساعت ها برای گرفتن مسافر متوقف شوند و باعث ناامیدی افراد در حال حرکت شوند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *