درآمد “نقطه روشن” از افرادی که در بحبوحه اپیدمی کوید -19 تجارت می کنند

[ad_1]

بهره برداری برای افزایش درآمد تجارت الکترونیکی

از ابتدای سال 2020 ، بخش مالیات Kau Giai برنامه ای را برای اجرای بسیاری از راه حل ها برای بهبود حاکمیت ، افزایش بهره برداری از درآمد ، جبران از دست دادن درآمد در مدیریت مشاغل شخصی تهیه کرده است. در همان زمان ، آنها به طور فعال در حال اجرای راه حل هایی برای گسترش ، گسترش ، کاهش مالیات هستند … به افراد کمک می کند تا بر اثر مشکلات Covid-19 ، طبق تجویز ، بر مشکلات غلبه کنند.

شبیه مالیات Kau Giai از راه حل های بسیاری برای استفاده موثر از درآمد تجار استفاده می کند

با تشکر از مدیریت و بهره برداری شدید برای افزایش درآمد تاجران در سال 2020 ، هماهنگی نزدیک و موثر صنایع ، بازرگانان ، منطقه Cau Giay به این مهم دست یافته است. تقریباً 210 میلیارد VND ، به 108.4٪ پیش بینی مقررات ، 18.3٪ افزایش نسبت به اجرای سال 2019 (176 میلیارد و 785 میلیون VND).

ادارات مالیاتی جمعی و فردی Kau Gee از آژانس های ارشد تمجید کرده اند

به طور خاص ، آژانس مالیاتی Cau Giay راه حل های بسیاری برای استفاده از درآمد شخصی حاصل از تجارت الکترونیکی برای جبران کسری درآمد و جلوگیری از از دست دادن درآمد بودجه دارد.

به طور خاص ، زیرمجموعه با بخش ها برای معاینه افرادی که فعالیت های تجاری را برای فروش کالا از طریق شبکه های اجتماعی انجام می دهند ، هماهنگی می کند مجموعه ای از دستورالعمل ها را به طور عمومی در بخش OSS منتشر کنید و از طریق سخنرانان شخصی برای اطلاع و اظهارنامه مالیاتی ارتباط برقرار کنید. به این ترتیب ، این عملیات درآمد حاصل از فعالیت های تجارت الکترونیکی در منطقه را با مالیات افزایش می دهد نزدیک به 45 میلیارد. این مبلغ قابل توجهی است که به طور قابل توجهی به درآمد بودجه منطقه Kau Giai در سال 2020 کمک می کند.

آقای لو کوانگ هونگ ، مدیر اداره مالیات Kau Gee ، گفت که از آغاز سال 2020 ، این بخش با کمیته های مردمی این بخش ها برای ایجاد یک بخش تجارت شخصی هماهنگ شده است. به طور منظم زمینه های درک اطلاعات را کنترل کنید ، مقیاس فعالیت های تجاری را تغییر دهید ، به موقع اطلاعات را در برنامه پایگاه داده به روز کنید ، مدیریت درآمد ، نرخ مالیات ، نزدیک به واقعیت تجارت و خطوط صحیح تجارت را ارائه دهید بلافاصله افراد دارای فعالیتهای تولیدی و تجاری را در مدیریت مشارکت دهید. “در حال حاضر ، اداره مالیات شهرستان Kau Gui بیش از 8000 تاجر فعال را با درآمد اعلامی خانوارها طبق قراردادی به مبلغ 139 میلیارد VND اداره می کند. در طول سال ، تقریباً 2،000 نفر تازه وارد بودند که با جمع آوری قرارداد ثبت شده 39 میلیارد VND ، وارد کار شدند و 14٪ افزایش نسبت به سال 2019 داشتند. “- گفت: آقای هونگ.

مدیریت دقیق ساخت مسکن خصوصی

علاوه بر تجارت سنتی و تجارت الکترونیکی ، ساخت خانه های شخصی نیز منبع مهم درآمد است. این بخش به کمیته مردمی منطقه توصیه کرده است که بسیاری از اسناد راهنمای اجرای مجموعه مالیات از این فعالیت را صادر کند. علاوه بر این ، واحد همچنین با کمیته های مردمی ادارات و تیم مدیریت دستورات ساخت و ساز شهری برای انتشار و انتشار قانون جمع آوری مالیات ساخت و ساز و اجرای فعال ساخت و ساز مدیریت ساخت و ساز خانه های خصوصی در منطقه هماهنگی می کند. دستورالعمل های ویرایش برای مدیریت ساخت و ساز خانه های خصوصی ؛ به صورت ماهانه برای پیاده سازی ، ارزیابی و بازبینی نتایج اجرای به منظور از بین بردن سریع مشکلات موجود در روند اداره مالیات. در پایان دسامبر سال 2020 ، نزدیک به 200 نفر مورد بررسی قرار گرفتند و با مالیات 5.9 میلیارد VND تحت مدیریت قرار گرفتند.

در سال 2021 ، شعبه علاوه بر اجرای خوب قانون تجدید نظر شده در امور مالیاتی ، بسیاری از راه حل ها را که در آن همچنان برای افزایش درآمد حاصل از فعالیت های تجارت الکترونیکی ، ساخت خانه های خصوصی و افراد استفاده می شود ، هماهنگ می کند. هتلداران ، آپارتمان های توریستی ، ویلا های توریستی ، دفاتر اداری همراه با محل اقامت … این آژانس همچنین به بهبود مسئولیت ، اخلاق عمومی مقامات مالیاتی و کارمندان ادامه خواهد داد. خصوصاً مسئولیت و ماهیت مثال زدنی رئیس تیم مالیات در تجارت مدیریت شخصی.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *