دختری که در حال دوچرخه سواری است در حالی که دستش را رها می کند … طرفدار در حال رقص است!

[ad_1]

بعد از ظهر 5 ژانویه ، کوانگ نگای ، سخنگوی پلیس شهر ، گفت که او اطلاعاتی را درک کرده است که نشان می دهد دختر سوار بر موتورسیکلت وقتی دست خود را روی “فن رقص” می گذارد ، بنابراین با انجام یک چک ، دختر را از فیلم برای توضیحات می آید.

این دختر کلاه ایمنی به سر نداشت ، دستانش را برای “رقصیدن” رها کرد (برش عکس از فیلم).

در روزهای اخیر ، ویدئویی 29 ثانیه ای در شبکه های اجتماعی ظاهر شده است که دختری را در کوانگ نگایی نشان می دهد که با سرعت بالا و بسیاری از موارد نقض قانون راهنمایی و رانندگی در جاده موتورسیکلت می کند.

به طور خاص ، هنگام موتور سواری ، دختر کلاه ایمنی نمی بندد ، فرمان را به “” رقص “می دهد و با گروهی از دوستان خود تحریک بسیاری می کند.

تصویر موجود در این ویدئو نشان می دهد که این موتورسیکلت شماره ثبت استان کوانگ نگای را به همراه دارد. مکانی که این دختر “اجرا” می کند به عنوان پل Thach Bich (در بخش Le Hong Phong Ward ، شهر Quang Ngai ، استان Quang Ngai) تعریف شده است.

پس از انتشار این ویدئو ، به سرعت مورد توجه بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت. اکثر مردم با رعایت نکردن قانون و دوست داشتن بیان دختر ، عمل نکردن به قانون راهنمایی و رانندگی جاده ای را محکوم کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *