دبیر حزب Vuong Dinh Hue به طور کلی برنامه ویژه حزب “The Party Gives Us Spring” را تأیید می کند

[ad_1]

این رویداد نود و نهمین سالگرد تأسیس حزب کمونیست ویتنام (3 فوریه 1930 – 3 فوریه 2021) است و با موفقیت از Xuan Tan Suu کنگره ملی XIII حزب جشن گرفت. 2021 در این جلسه رئیس کمیته حزب برای تبلیغ و آموزش بوئی هوین مای حضور داشت.

دبیر حزب وونگ دین هو در تصویب عمومی برنامه شرکت کرد.

برنامه هنری ویژه “حزب به ما بهار می دهد” ، تهیه شده توسط کمیته حزب شهر – شورای مردمی – کمیته مردمی – کمیته ویتنامی میهن هانوی این برنامه شامل 3 قسمت برای حزب ، کشور و بهار است. بر این اساس ، قسمت 1 با عنوان “جلال زندگی ما مهمانی دارد ، عمو هو” ، قسمت 2 ، “سرزمین عشق” و قسمت 3 ، “حزب ما را بهاری کرد” است. این برنامه شامل 16 آهنگ معروف درباره مهمانی ، عمو هو و پایتخت هانوی است ، مانند: “پرچم حزب” ، “مهمانی به ما می دهد” ، “عمو هو به همه ما می دهد” ، مهمانی بهار شماست “، من عاشق هانوی هستم …

این برنامه عشق و علاقه کمیته حزب ، اقتدار و مردم پایتخت به حزب و عمو هو محبوب است. در همان زمان ، نشان دادن پویایی ، عزم و روحیه جدید کمیته حزب ، مقامات و ساکنان هانوی قبل از سال نو ، اولین سال اجرای قطعنامه های کنگره حزب در همه سطوح. این برنامه در ساعت 20:00 در تاریخ 3 فوریه 2021 در کاخ دوستی ویتنام و شوروی برگزار می شود و به طور مستقیم از VTV1 (تلویزیون ویتنام) پخش می شود ، از H1 (رادیو و تلویزیون هانوی) پخش می شود.

دبیر کمیته حزب Vuong Dinh Hue پس از بررسی کلی ارزیابی کرد که کل برنامه با دقت در همه جنبه ها ، به ویژه در استفاده از فناوری 3D برای ایجاد جلوه های هنری بر روی تصاویر صحنه ، سرمایه گذاری شده است. طولانی و مداوم برنامه این برنامه یک رویداد هنری ویژه است که برای جشن 3 رویداد مهم در پایتخت و کشور در بهار جدید مهم است.

یک عنصر در برنامه.

دبیر کمیته حزب Vuong Dinh Hue همچنین اشاره کرد که این برنامه به طور مستقیم از تلویزیون ملی و پایتخت پخش می شود ، بنابراین تمام تصاویر بر اساس آهنگ ها ، لباس ها و لوازم جانبی تهیه می شوند. محتوای هر آهنگ از این طریق به انتقال پیام و اهمیت این ویژه برنامه هنری برای مردم در پایتخت و همچنین مخاطبان در سراسر کشور کمک می کند.

دبیر کمیته حزب همچنین خاطرنشان کرد که کمیته برگزاری برنامه باید کاملاً پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کوید -19 را اجرا کند تا از امنیت کامل بازیگران ، هنرمندان و نمایندگان ، مخاطبان برنامه اطمینان حاصل کند.

برای اطمینان از جلوگیری از Covid-19 ، کمیته برگزاری همه بازیگران و خوانندگان درگیر در برنامه را آزمایش می کند. اندازه گیری دمای بدن ، عقیم سازی برای همه شرکت کنندگان در برنامه …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *