دبیرستان Cau Giay – درخشان ترین مدرسه دولتی هانوی امتحان ورود به کلاس 6 را به پایان رسانده است

[ad_1]

قبل از سازماندهی امتحان با دقت محاسبه کنید

طی سالهای گذشته موفقیت های برجسته معلمان و دانش آموزان در دبیرستان Cau Giay به عنوان یکی از با کیفیت ترین مدارس دولتی در هانوی شناخته شده است که بسیاری از والدین و دانش آموزان را به رویا و تحسین واداشته است. اکثر دانش آموزانی که برای ورود به دبیرستان Cau Giay در آزمون ثبت نام کرده اند قبلاً قدرت خود را ارزیابی کرده اند که این مدرسه از کیفیت “رقابتی” بسیار سختگیری برخوردار است ، بنابراین حتی اگر آنها بخواهند ، همه نمی توانند … با این حال ، بسیاری دانش آموزانی که به برنامه طولانی مدت خود ادامه می دهند که زمانی مجبور به آزمایش و فتح “مارک” دبیرستان Cau Giay بود.

نمودار اتاق آزمون در 2 سایت آزمون ارسال شده به والدین

در دوره بسیار پیچیده اپیدمی کوید -19 ، نگرانی دائمی کمیته مردمی شهرستان کاو گیایی و شورای پذیرش مدارس این بود که چه موقع آزمون را سازماندهی کنند. هیئت پذیرش دانشکده پس از بررسی و اطمینان از وجود ظرفیت و شرایط کافی برای برگزاری امتحان بر اساس انطباق با الزامات پیشگیری و کنترل بیماری ، اطمینان از ایمنی ، جدی و با کیفیت بودن امتحان ، محاسبه و تصمیم گرفته است امتحان صبح 11/7.

شورای پذیرش مدارس با درک اینکه احساس مسئولیت اولین عامل اطمینان از امتحان ایمن است ، یک برنامه آزمون مرحله به مرحله با دقت و آمادگی دقیق را تدوین کرده است. علاوه بر مسائل مداوم مربوط به حل مسئله ، امتحانات و علامت گذاری ، برگزاری آزمون امسال با هر سال دیگری متفاوت است ، بنابراین طراحی و برنامه ریزی شده است تا در همه شرایط ممکن پیشگیرانه باشد.

اطمینان از پیشگیری از بیماریهای همه گیر

همانطور که در تابستان برگزار می شد ، هوا گرم و آفتابی بود ، بنابراین هیئت پذیرش اعلام کرد دانشجویان از ساعت 7:00 تا 19:30 در ایستگاه آزمون جمع می شوند. قبل از ورود به اتاق ، دمای بدن دانش آموز بررسی شد ، و آنها طبق دستورالعمل ها به اتاق بالا رفتند. شورای پذیرش قبل از امتحان اجتماع دانش آموزان را ترتیب نداد – این یکی از الزامات پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر Covid-19 است.

دانش آموزان با شرکت در این آزمون ، 3 تست را در 3 موضوع در یک صبح در تاریخ 11 جولای شامل ریاضی ، ویتنامی و انگلیسی ، هر کدام به مدت 45 دقیقه شرکت کردند. زمان شروع انجام اولین درس 8 ساعت است. آخرین زمان آخرین کلاس ساعت 11:15 می باشد.

با ثبت نام نزدیک به 1700 دانش آموز در این آزمون ، هیئت پذیرش آزمون 2 نمره ، دبیرستان كاو گیایی و دبیرستان Nghia Tan را با 70 سالن امتحان انجام داد. اتاق امتحانات کاملاً مجهز به تجهیزات پیشگیری Covid-19 است ، هر دانش آموز با توجه به شماره ثبت شده در یک میز می نشیند و مسافت 2 متر را فراهم می کند.

دانش آموزانی که آزمون استعداد را به پایان می رسانند ، در کلاس 6 در دبیرستان Cau Giay وارد می شوندy

هیئت پذیرش مدارس علاوه بر اینکه از داوطلبان مراقبت و به آنها خدمات می دهد ، از والدین نیز مراقبت می کند ، در حالی که نتایج آزمون هر دو به ترتیب نقاط انتظار (در دبیرستان Dich Vong Hau و دبستان Nghia Tan) تنظیم شده است.

6 روز قبل از آزمون ، هیئت پذیرش مدرسه به دانش آموزان و والدین اطلاع می دهد تا لیست داوطلبان آزمون (شماره ثبت نام ، اتاق) ، گزارش آزمون ، محل ، نمودار و برنامه توزیع ، قوانین و مقررات برای اطمینان از ایمنی در برابر همه گیری ها و یکی از مواردی که کاملاً نباید فراموش شود ، تهیه اعلامیه پزشکی آنلاین مطابق فرم است.

برای اینکه دانش آموزان قوانین آزمون را بهتر درک کنند ، اطلاعاتی در وب سایت و صفحه فیس بوک منتشر می شود که شامل 3 مورد است: مواردی که باید وارد اتاق شوند. مسئولیت های دانش آموزان و برخورد با دانش آموزانی که این قوانین را نقض می کنند تا دانش آموزان بتوانند آنها را درک کنند و آنها را به سختی اجرا کنند تا همه حقوق آنها را تضمین کنند.

در تاریخ 10 ژوئیه ، شورای پذیرش دبیرستان Kau Jai به صدور اطلاعیه ای برای تأیید اطلاعات داوطلبانی که از نزدیک با مردم از شهر هوشی مین ارتباط برقرار می کنند (از 7 ژوئیه تاکنون) برای تبادل ، هماهنگی و انجام اقدامات لازم ، پرداخت. معیارهای.

برای تکمیل مرحله کنده کاری ، مدرسه تنظیمات معقولی برای اطمینان از فاصله بین دانش آموزان دارد. که در آن زمان و نحوه ترک نامزد مشخص شده است تا والدین بتوانند درک و راهی منطقی برای گرفتن فرزندان خود داشته باشند.

با اطمینان “رویا” را تسخیر کنید

“یک نگرش خوب و دانش جامع آماده کنید تا رویای خود را برای تبدیل شدن به بخشی از خانه مشترک دبیرستان در کا جائی محقق کنید. برای همه آرزوی آرامش ، اطمینان و پیروزی دارم! این پیام معلمان دبیرستان Kau Jai به رقبا است.

نگوین دوک آن ، ورزشکار گفت: وقتی در کنکور شرکت کردم بسیار عصبی شدم. برای من لذت بردن از ثبت نام در مسابقات ، ملاقات و رقابت با دوستانم. امروز من به کارم بسیار اطمینان دارم. “

والدین برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان را تحویل می گیرند

ورزشکار Hoang Minh Nghia گفت: “بالاترین هدف من ورود به دبیرستان Cau Giay است ، بنابراین من بسیار دقیق از دانش پایه تا پیشرفته ، هر سه موضوع ریاضیات ، ویتنامی و انگلیسی را مطالعه کردم. زبان انگلیسی مدرسه اخیراً اگرچه من می دانم چگونه می توان با دوستان بسیار خوب رقابت کرد ، من اصلاً نگران نیستم. این مدرسه ای است که من واقعاً دوستش دارم. “

والدین ها مای هویین اعتماد کرد: “من مدتهاست دبیرستان Cau Giay را دوست دارم و در مورد کانال های خبری تحقیق کردم و فرزندانم را آماده کردم تا برای امتحانات مدرسه آماده شوند. در سالهای اخیر ، من اغلب برای جستجو و یادگیری به وب سایت مدرسه مراجعه کرده ام. من دستاوردهای ویلیاتورها و دانش آموزان ممتاز مدرسه را تحسین می کنم. به خصوص در آخرین امتحان کلاس 10 ، دستاوردهای مدرسه چشمگیر ، قانع کننده و قانع کننده است. فرزند من از ویژگی ها و توانایی های خوبی برخوردار است ، بنابراین من می خواهم در چنین مدرسه ای تحصیل و تمرین کنم! امروز امتحان را با حالتی کاملاً مطمئن و راضی به پایان رساندم. امیدوارم به زودی نتایج آزمون را بدست آوریم ، به زودی “خبر خوب” را از مدرسه دریافت خواهیم کرد. “

در سال تحصیلی 2021-2022 ، دبیرستان Cau Giay 440 دانش آموز را از کلاس 6 (11 کلاس) جذب کرد. یکی از شرایط پذیرش در مدرسه این است که دانش آموز یا والدین دانش آموز در ناحیه منطقه Cau Giay تربیت بدنی داشته باشند. دانش آموزان یا والدین دانش آموزان در هانوی تربیت بدنی دارند و در واقع در منطقه Cau Giay زندگی می کنند.

روش ثبت نام مدارس ترکیبی از یک آزمون ورودی و یک آزمون سنجش ظرفیت است. که در آن نتیجه پذیرش کل نتیجه تبدیل شده به 4 سال دبستان است (پایه های 1،2،3،4). نتیجه آزمون برای ارزیابی صلاحیت 3 امتیاز در ریاضیات ، ویتنامی و انگلیسی است.

نتیجه پذیرش = نتیجه پذیرش (حداکثر 10 امتیاز) + نتیجه آزمون (ضریب 2 ، حداکثر 60 امتیاز) + اولویت (در صورت وجود حداکثر 1.5 امتیاز).[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *