دبیرخانه دائمی درخواست کرد پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کوید -19 را تقویت کند

[ad_1]

متن کامل Dien به شرح زیر است:

“در حال حاضر ، بیماری همه گیر Covid-19 همچنان در بسیاری از کشورهای جهان پیچیده است. واکسن پیشگیری به طور گسترده ای استفاده نمی شود ، سویه های جدید ویروس در حال ظهور هستند که می توانند سریعتر و با شدت بیشتری نسبت به قبل گسترش پیدا کنند. در ویتنام ، با درگیری شدید کل سیستم سیاسی ، رضایت و واکنش مردم ، همه گیری به طور کلی به خوبی کنترل شد.

با این حال ، به دلیل انتظار زیاد مردم ما از خارج از کشور برای بازگشت به خانه برای جشن سال نو 2021 ، خطر گسترش و شیوع عفونت در جامعه همیشه ثابت است. اخیراً ، در بعضی جاها نشانه هایی از غفلت ، ذهنیت ، عدم اجرای و اعمال دقیق اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر تحت هدایت مقامات و توصیه های مقامات وجود دارد.

برای جلوگیری و مبارزه م effectivelyثر با اپیدمی ها در این زمان بسیار مهم ، بهترین شرایط را برای سازماندهی موفقیت آمیز کنگره ملی XIII حزب آماده کنید و با خیال راحت از سال نو قمری Tan Suu استقبال کنید. دبیرخانه دائمی درخواست کرد:

اولین. کمیته های احزاب و سازمان های حزبی با راهنمایی های دبیرخانه ، نخست وزیر ، کمیته راهبری ملی پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر Covid-19 و دستورالعمل های وزارت بهداشت ، به طور جدی اجرای اسناد را درک و سازماندهی می کنند. تمرین.

2 کمیته حزب دولت ، کمیته های دائمی استان ها و کمیسرهای شهر با کنترل و کنترل مرزها ، جاده ها و آبراه ها کنترل دقیق ورود و خروج را می دهند و از ورود جلوگیری می کنند. عبور غیرمجاز مرزی که باعث آلودگی Covid-19 در جامعه می شود. مناطق را به طور دقیق مدیریت کنید ، موارد نفوذ غیرقانونی را به موقع شناسایی کنید. بررسی و تخریب خطوط عبور غیرمجاز مرزی ، رسیدگی دقیق به تخلفات عمدی.

3 هدف برای اجرای دقیق مقررات مربوط به عایق بندی در تاسیسات ایزوله متمرکز و مقره ها در تسهیلات اقامتی مطابق با دستورالعمل های مقامات مربوطه است. نظارت دقیق بر اعمال اقدامات قرنطینه ای را برای موارد ورود ، بدون گسترش بیماری در منطقه قرنطینه و از منطقه قرنطینه در جامعه ، تقویت کنید.

4 سازماندهی محدود حوادث شلوغ ؛ برگزاری محدود جشنواره ها راه حلهایی برای جلوگیری و مبارزه با اپیدمی در خیابانهای عابر پیاده ، مناطق تفریحی شلوغ ، آتش بازی … وجود دارد. مدیریت دقیق بازارها ، سوپرمارکت ها ، مراکز خرید ، بارها ، کارائوکه و دیسکوها. مطابق مقررات موارد ماسک زدن را بازرسی و تحریم کنید.

5 دبیر کمیته حزب ، کمیته حزب ، رئیس کمیته حزب مستقیماً اجرای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را در حل و فصل ها هدایت می کند و مسئولیت فعالیت های فوق برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را به عهده دفتر سیاسی و دبیرخانه می داند. حوزه. هدایت سازمان های عملکردی برای افزایش هوشیاری و به کارگیری خوب پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در معاینات پزشکی و موسسات پزشکی ؛ تشخیص به موقع موارد عفونت (در صورت وجود) ، استفاده فوری از نظارت ، محلی سازی ، جداسازی و سرکوب شیوع. آماده سازی کامل ابزارها ، ابزارها ، آزمایش بیولوژیک و داروها برای شیوع اپیدمی در جامعه در محل سکونت. کاربرد جدی شعار چهار نقطه ای در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر.

6 وزارت تبلیغات مرکزی ، وزارت اطلاعات و ارتباطات ، معطوف به هدایت آژانس های خبری برای ارائه اطلاعات به موقع و دقیق است تا افراد دارای خویشاوند در خارج از کشور فعالانه بستگان خود را برای واردات بسیج کنند. صحنه غیرقانونی ، در صورت تشخیص ورود غیرقانونی ، پیش از این به مقامات گزارش دهید.

7 اداره تبلیغات مرکزی ، جبهه میهنی ویتنام و سازمانهای توده ای از سطح مرکزی تا محلی ، به ویژه در سطح جمعیت ، با اجرای فعالانه به گسترش و آگاهی مردم ادامه می دهند. اقدامات ضد اپیدمی Covid-19 نقش و مسئولیت هر شهروند را در محافظت و بهبود سلامت خود و جامعه ارتقا می دهد.

8 کمیته راهبری ملی پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کوید -19 ، کمیته حزب وزارت بهداشت ، کادر حزب ، اتحادیه حزب وزارتخانه ها و شعب کل بخش را برای اجرای رژیم کاری با روحیه آمادگی برای پاسخگویی به اپیدمی راهنمایی می کنند. کمیته احزاب وزارت بهداشت به زودی باید برنامه هایی برای همکاری با کشورهای خارجی در تولید و خرید واکسن های خارجی ، تحقیق و تولید واکسن در کشور داشته باشد و برای بررسی و تصمیم گیری به دولت دائمی گزارش دهد.

ستاد حزب مسئولیت اصلی آژانسهای مربوطه را بر عهده خواهد گرفت و با آنها هماهنگی خواهد کرد ، وضعیت اجرا را درک می کند و از نتایج اجرای این نامه رسمی به دبیرخانه گزارش می دهد. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.