دام هشدار دهنده برای سرمایه گذاری آنلاین

[ad_1]

تله ها همه جا هستند

با محبوبیت امروزه رسانه های اجتماعی ، یافتن شغل برای کسب درآمد آنلاین بسیار آسان است. فقط با چند مرحله آسان در فیس بوک ، کاربران می توانند به مجموعه ای از گروه های عمومی دسترسی پیدا کنند مانند: گروه Make Money Online بیش از 106،000 عضو دارد ، The Make Money Online از تلفن همراه 2021 بیش از 118،000 عضو دارد. بیش از 128000 عضو “از طریق اینترنت درآمد کسب کنید” … یا گروه هایی در زالو با نام های جذاب مانند Master Stock CS2 ، Pocket Money Group ، Crown88v TeaM … انواع کاملاً آنلاین پول درآوردن با کلمات تبلیغات جذاب هنگام نشستن در یک مکانی که می توانید از 200،000 – 1،000،000 VND در روز درآمد کسب کنید.

بسیاری از فعالیت های تجاری کسب درآمد آنلاین در حال تبدیل شدن به یک امر عادی است. عکس: پیروزی
ویژگی مشترک آدرس های فوق این است که همه آنها کاربران را به ثبت نام به عنوان اعضای سیستم های پولساز آنلاین با سرورهای مستقر در خارج از کشور راهنمایی می کنند. سایت ها پر از آگهی های شغلی است که کمی مغز و کار نیاز دارد ، اما به راحتی سودآور هستند. این موارد عبارتند از: تماشای فیلم های آنلاین ، مانند videoTiktok ، نصب برنامه ها بر روی تلفن خود ، دسترسی به پیوندهای تبلیغاتی … قابل تشخیص ترین نکته در این وب سایت ها این است که همیشه از اعضا بخواهید سرمایه گذاری خود را از چند میلیون در ماه به صدها میلیون نفر افزایش دهند / سال ، اما همیشه اطمینان می دهد که سود چندین برابر بیشتر از سرمایه هزینه شده خواهد بود. با تبلیغاتی که نویدبخش روانشناسی بسیاری از افرادی است که می خواهند سریع درآمد کسب کنند ، این سایتهای کلاهبرداری به سرعت هزاران یا حتی دهها هزار شرکت کننده را به خود جلب می کند.
علاوه بر این ، برای گسترش سریعتر ، این سایتها همچنین کاربران را ترغیب می کنند که از اعضای سطح پایین تر برای پرداخت بسته خرید مأموریت ، پول بپردازند و بنابراین از کمیسیون های اضافی بهره مند شوند. زمانی که تعداد اعضای عمومی به اندازه کافی زیاد بود ، وب سایت ها طبق معمول پرداخت کمیسیون ها را به تأخیر انداختند و به سرعت بسته و ناپدید شدند. یک قربانی به نام LVT در Nam Tu Liem ، هانوی ، گفت که در سپتامبر 2020 ، ایمیل شخصی وی پیوندی را برای استخدام آنلاین نیمه وقت گروهی از افرادی که برای وب سایت www.tailoc888.com کار می کنند ، دریافت کرده است. این گروه ارائه داد كه وزارت صنعت و تجارت به مدت 3 سال با فرم تجارت برای ثبت سفارش در سایت های تجارت الکترونیکی مانند تابائو ، آمازون ، لازادا اجازه تجارت را داده است.
. سرمایه ای که به دنبال کار برای به دست آوردن درآمد اضافی بود ، آقای T. 200000 VND در وب سایت Tailoc888.com پرداخت کرد تا سعی کند سود کامل را به دست آورد. آقای T. با ایده “سرمایه گذاری در همکاری و تلاش مجدانه” بر روی اصل سود متقابل ، پول انباشته خود را صرف کرده و مرتباً 7 بار در این صفحه با مقدار نزدیک به 23 میلیون عسل بارگیری کرده است. “من چند ده میلیون دونگ خرج کردم تا چند میلیون دونگ بدست آورم. بلافاصله وب سایت خراب شد و من تمام سرمایه سرمایه گذاری خود را از دست دادم.” – آقای تی افسرده گفت.بیدار بمانید تا از تله جلوگیری کنید نه تنها کلاهبرداری از طریق گروه های Faceook ، Zalo ، کلاهبرداری آنلاین با پول در قالب نصب برنامه ها نیز ظاهر می شود. معمولاً برنامه Golden Hand. به ویژه ، پس از پیوستن آنها به سیستم Golden Golden ، اعضا باید کارهای روزانه خود را فقط از طریق فیلم های “مانند ، قلب خود را رها کنید” در Tiktok و Facebook انجام دهند.
هر مأموریت کمترین هزینه 3000 VND را پرداخت می کند و هنگامی که شرکت کنندگان بیشتری معرفی می شوند ، کمیسیون های اضافی تا ده درصد وجود دارد. بعد از مدتی کشیدن بازیکنان برای پر کردن ، این برنامه پولساز ناگهان ناپدید شد. هزاران نفر عقب افتادند زیرا آنها مبالغ زیادی را شارژ کرده بودند ، اکنون این سیستم بدون هیچ اثری از بین رفته است. در مواجهه با این وضعیت ، آقای لو دین Nhan ، مرکز بین المللی امنیت سایبری و مرکز آموزش مدیریت در آتن ، از این واقعیت که درآمد ویدئویی آنلاین تیکتوک اساساً نوعی تعامل پنهانی است که کاربران را به تکمیل مکالمه تشکر می کند. در عین حال ، این فعالیت همچنین نشانه هایی از انجام یک فعالیت چند سطحی را نشان می دهد.
به گفته نان ، ایجاد وب سایت هایی که به صورت ناشناس کار کنند دشوار نیست. اشخاص صرفاً برای خرید نام دامنه های بین المللی باید کمی هزینه کنند و می توانند برای دور زدن قانون ، در هر کشوری خارج از ویتنام سرور انتخاب کنند. آقای ناهان گفت: “با تبلیغ و فریب کاربران در چنین وب سایت های تازه ایجاد شده ، کافی است روش های جعلی کسب درآمد آنلاین را آغاز کنیم.” هرگونه یادداشت برای آژانس ، سازمان یا نماینده فردی ، بدون محل سکونت. فقط برای معاملات خاص ، بدون اجازه از وزارت صنعت و تجارت برای انجام تجارت ، باید کاملاً هوشیار باشید و قبل از سرمایه گذاری پول دقیقاً تحقیق کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *