داستان مربوط به کارگردانان منطقه Covid-19 و جایزه نقره ای جشنواره ملی تلویزیون نیست

[ad_1]

روزنامه نگار Pham Nung – کانال تلویزیونی VTC14 داستان عملیاتی خود را در مبارزه با کمپین Covid-19 به اشتراک گذاشت
تبریک می گویم به خدمه ای که مستندی در مورد Covid-19 از VTC14 ساخت که برای آخرین بار جایزه نقره ای THTQ 40 را به دست آورد. برای شما ، آیا این جایزه شایسته تلاش تیم طولانی مدت و قربانیان ، مشکلات و خطرات موجود در قلب همه گیر است؟– برای من و خدمه ، جایزه نقره – چهلمین جشنواره چین از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به ویژه در فیلم مستند – ژانر دشوار جشنواره. من هر ساله تعدادی جایزه دریافت می کنم ، اما این جایزه معتبرترین جایزه در حرفه من بیش از 10 سال به عنوان یک حرفه است. و من فکر می کنم که با خواهران و برادران زیادی که درگیر ساخت فیلم هستند ، آنها همین فکر را دارند. این جایزه همچنین از تلاش های اعضای هیئت مدیره VTC14 قدردانی می کند ، کل تیم ماه ها از زمان شیوع Covid-19 در ویتنام در اوایل سال 2020 سرمایه گذاری کرده است. در طول ماه در طول این فیلم 10 نفر از اعضای تیم آنها تلاش زیادی می کنند ، آماده رفتن به مکان های خطرناک برای کار ، به امید داشتن فیلم های گران قیمت ، داستان های خوب برای مخاطب.
مصاحبه با تیم تلویزیون VTC14 ، ضبط بیمار Covid-19

آیا می توانید تجربه های فراموش نشدنی خود را هنگام ساخت این مستند به اشتراک بگذارید؟– در ابتدا ، وقتی اجرای فیلم “ویتنام – 100 روز جنگ” را شروع کردیم ، داستان و فیلم نامه بسیار خوبی داشتیم. همه چیز بسیار مطلوب به نظر می رسد. اما درست است که آنچه مردم می خواهند ، اراده خدا نیست. در ابتدای فیلم ، ترجمه Covid-19 در ویتنام پیچیده بود و به سرعت در حال تغییر بود. وقتی ما داستان را در Son Loi توسعه دادیم ، Vinh Phuc بسیار موفق بود ، اما در آخرین لحظه شخصیت اصلی (بیمار شماره 0 یا بیمار “فوق العاده آلوده”) از همکاری خودداری کرد. با یک گروه تلویزیون. این بدان معناست که دیگر کل فیلم امکان پذیر نخواهد بود. من مجبور شدم به هر طریقی بیمار را قانع کنم اما فایده ای نداشت. ما برای اقناع والدین و بستگان به خانواده بیمار رفتیم ، ما حتی مجبور شدیم به سر روستا ، شهردار اعتماد کنیم و به بیمارستان مرکزی بیماری های گرمسیری رفتیم تا ببینیم دکتر بیمار را قانع کرده است ، اما نه داستان چشمگیر من که می خواستم نمایش در فیلم ، سرکوب شد ، ما مجبور به تغییر جهت شدیم. شخصیت دیگری پیدا کردم و داستان را در جهت جدیدی ارائه کردم. و در روزهای بعد ، تیمی که در Vin Fook کار می کرد روزهای زیادی آنجا بود. روزهایی وجود دارد که 5 نفر از خدمه از ساعت 8:00 تا 17:00 ضد اپیدمی بازی می کنند.در هوای گرم ، برای کار با شخصیت در اتاق فقط حدود 10 متر مربع ، همه چیز را مدیریت کنید تا یک قاب کامل بدست آورید. سپس ما در بیمارستان باخ می کار کردیم. VTC14 اولین کانال در رادیو VTC است که تصمیم می گیرد تیم VTC14 را در بیمارستان باخ می به بهره برداری برساند. ما برنامه ریزی و برنامه ریزی می کنیم ، تیم را فقط در 1 روز به بیمارستان می آوریم. همه اعضای درگیر در عملیات بسیار متمایل هستند ، هیچ کس دیوانه نیست. نیم ماه کار در باخ مای ، تیم ما داستان های چشمگیر بسیاری را برای بیماران و پزشکان در مبارزه با Covid-19 ضبط کرد. این ها داستان های ضروری در این فیلم هستند. ما همچنین با به اشتراک گذاشتن تصاویر از VTC1 و سایر استحکامات برای تکمیل این فیلم پشتیبانی می کنیم.

صحنه کار در مرکز ترجمه Covid-19 برای فیلم های واقع بینانه و زنده

همانطور که به اشتراک گذاشتید ، وقتی من شروع به ساخت فیلم کردم ، زمانی بود که می رفتم. بنابراین چه انگیزه ای باعث می شود که این فیلم این فیلم را به پایان برسانند؟ – درست است، واقعی! ما یک بار برنامه ریزی کرده بودیم که برویم زیرا شرایط ترجمه تغییر کرده بود ، همه برنامه ها و داستان های ما مانند ایده اصلی نبود. بسیاری از تماس های تلفنی ، بارها برای متقاعد کردن قهرمان به این که … بله غمگین ، افسرده ، ناامید و قصد تسلیم شدن را دارد! اما 1-2 روز توقف برای به دست آوردن روحیه و مهمتر از همه ، برای دریافت تشویق و توجه دقیق از رهبران VTC14 ، به خود اجازه نمی دهیم که تسلیم شویم. از زمان ترجمه جدید در اوایل سال 2020 ، مدیر کانال VTC14 ، آقای Hoang Trong Hieu ، تولید این فیلم را هدایت می کند تا عینی ترین ایده درباره ترجمه و آنچه مردم ویتنام در جهان با آن روبرو هستند را داشته باشد. این ترجمه جهانی تاریخی.

در حالی که بسیاری از افراد سعی می کنند از شیوع Covid-19 دوری کنند ، آیا شما در منطقه اپیدمی غرق شده اید؟ آیا شما و تیمتان از آلوده شدن می ترسید و منجر به عواقب و تعامل با افراد اطراف ، خانواده و جامعه می شوید؟– ما هنگام کار در منطقه اپیدمی ، از بیمارستان در Son Loi تا بیمارستان Bach Mai ، دقیقاً از دستورالعمل های کادر پزشکی پیروی می کنیم. ما می فهمیم که اگر عفونی برای ما پیش بیاید ، نه تنها خود ما بلکه کادر پزشکی نیز تحت تأثیر قرار می گیرند ، مرکز بهداشت نیز درگیر آن خواهد شد. بنابراین ، هنگام کار در مناطق اپیدمی ، همه آنها به شدت نسخه های پیشگیری از اپیدمی را که توسط بیمارستان تجویز می شود ، دنبال می کنند. علاوه بر این ، تجهیزات موجود در میکروفون ، باتری ، میکروفون … با یک فویل محافظ پوشانده شده و به طور منظم استریل می شوند. وقتی ما به درستی درک کنیم و به درستی تمرین کنیم ، دیگر ترس از ابتلا وجود نخواهد داشت. در طول تولید این مستند چقدر کار تیمی موثر تشویق شد؟ – ما 10 نفر داریم که روی این فیلم کار می کنند. در طی مراحل پیاده سازی ، یک کار و هماهنگی بسیار نرم انجام شد. گفتن این بدان معنا نیست که همه چیز جریان خواهد داشت ، چیزهای نامطلوبی نیز مطابق قصد اصلی وجود دارد. هنگامی که ما پیش تولید را به پایان رساندیم ، روند پس از تولید نیز بسیار پرتنش بود. ممکن است در حین ویرایش س questionsالات زیادی نیز وجود داشته باشد ، بسیاری از ایده هایی که به طور کامل بیان نشده اند ، لحظاتی وجود دارد که برادران نیز عصبانی ، آزرده خاطر هستند … اما پس از آن بایستید و دوباره بنشینید تا روی میز تحریریه کار کنید ، تمام کردن در یک فیلم فیلمبرداری به همین صورت است ، هنگام کار در یک تیم ، همه دوست دارند ایده هایشان به خوبی بیان شود ، اما برای اینکه برای فیلم مناسب باشند ، همه باید دید داشته باشند و اهداف مشترک را ببینند. اجرا کردن با تشکر از شما خواهر![ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *