دادستانی عمومی هانوی برای حل پرونده های عمده اقتصادی و فساد هماهنگی می کند

[ad_1]

گزارش کنفرانس نشان داد که در سال 2020 م Instituteسسه حمایت از مردم در سطح 2 در شهر هانوی به اجرای اهداف و وظایف کاری مطابق با مصوبات مجلس شورای ملی در مورد کار قضایی ادامه می دهد. اجرای کامل و جدی وظایف کاری بخش با شعار: “همبستگی ، نوآوری – مسئولیت ، انضباط – ذات ، کارآیی” ، دستیابی به نتایج بسیار مثبت.

به طور خاص ، م Instituteسسه 2 سطحي براي حمايت از مردم در شهر ، از زمان صدور اعلاميه ها و گزارش هاي كيفري ، 100٪ از پرونده هاي كيفري را از نزديك تحت نظارت قرار داده است. در نتیجه ، 18826 درخواست تحقیق و تسویه اتهامات و گزارش ها و 9،217 درخواست تحقیق صادر شد. استیضاح مستقیم 10 هزار و 586 مظنون ، مشارکت در بازجویی از 3 هزار و 370 متهم ، انجام مستقیم برخی فعالیت های تحقیقاتی در 6 هزار و 656 پرونده … که از طریق آنها خواستار پیگرد قانونی 124 پرونده شدند ، خواستار پیگرد قانونی 98 متهم شد. ، تصمیم برای لغو 1 تصمیم برای پیگرد قانونی پرونده و 7 تصمیم برای تعقیب متهم ، تصمیم عدم تأیید ، لغو 124 دستور ، تصمیم برای دستگیری ، بازداشت و بازداشت موقت سازمان تحقیق.

علاوه بر این ، موسسه مهندسی عمران شهر کار میان رشته ای را برای حل پرونده های پیچیده ، پرونده های پیچیده اقتصادی و فساد بزرگ هماهنگ کرده است. که در آن بسیاری از موارد برای نظارت و راهنمایی به کمیته راهبری مرکزی مبارزه با فساد تعلق دارد ، این موارد برای عموم مردم مهم است. نظارت بر قوه قضائیه تقویت شده است و نتایج بالایی در کیفیت و کیفیت به دست می آورد. از طریق نظارت بر قوه قضاییه ، دادستانی 103 اعتراض ، 705 دادخواست به قوه قضاییه صادر کرده است.

مدیر VKSNDTC Le Minh Tri مدال درجه دو را به کارمندان موسسه مهندسی عمران در هانوی اعطا کرد

رئیس موسسه کنترل مدنی ، ل مین سه ، در این کنفرانس سخنرانی کرد و نتایج فعالیت های نظارتی شهر هانوی در سال 2020 را ستود و به این ترتیب در اجرای وظایف سیاسی این شهر سهیم بود. با تقویت نقش خود به عنوان یک نهاد مشورتی برای کمیته حزب ، دولت موارد بسیار پیچیده ای را حل می کند ، با تأکید بر وظیفه اصلی در سال 2021 ، مدیر موسسه مهندسی عمران پیشنهاد می کند: بخش های بخش ، افزایش چرخش ، بسیج ، استقرار و چالش های ارزیابی عینی کارکنان ، منفی نگری را محدود کرده و در عین حال انگیزه ای را برای تلاش کارکنان ایجاد کنید. در عین حال ، ارتقا the کاربرد فن آوری های اطلاعاتی که به مدیریت و مدیریت کمک می کنند تا کارایی عملیاتی را افزایش دهند ، ضروری است.

“به عنوان واحدی با بیشترین تعداد کارمند و کارمند دولت در کشور ، بنابراین وظیفه مهم موسسه ملی ساخت و ساز در 2 سطح در شهر هانوی این است که به شدت مدیریت ، مدیریت و مدیریت را در جهت مسئولیت کیفیت و کارآیی کار واحد ؛ همراه با تقویت نظم و انضباط است. به ویژه ، رئیس واحد باید نقش اول را با قرار دادن منافع مشترک در اولویت قرار دهد. “، مدیر موسسه کنترل مدنی ، ل مین تری گفت.

بسیاری از افراد از موسسه مهندسی عمران در هانوی به خاطر دستاوردهای برجسته خود در سال 2020 جایزه گرفتند.

در پایان ، بسیاری از تیم ها و افراد از موسسه ملی مهندسی عمران در سطح هانوی 2 عناوین نجیب دریافت کردند. در آن رئیس جمهور مدال کارگر را به دست آورد ، کلاس دوم در موسسه مهندسی عمران در هانوی. به یک تیم و 1 نفر مدال کار درجه سه اعطا شد. 1 نفر عنوان مبارز ملی تقلید را دریافت کرد ، 5 نفر گواهی شایستگی نخست وزیر را دریافت کردند. علاوه بر این ، 7 موسسه پرچم تقلید برجسته را توسط موسسه ملی فناوری ساخت و ساز اعطا کردند. به 8 تیم پرچم های تقلید عالی کمیته مردمی هانوی اهدا شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *