دادرسی علیه وزیر سابق صنعت و تجارت وو هوی هوانگ را موکول کنید

[ad_1]

صبح روز 7 ژانویه دادگاه مردم در هانوی دادرسی بدوی در پرونده وزیر سابق صنعت و تجارت وو هوی هوانگ را به جرم “نقض مقررات مربوط به مدیریت و استفاده از دارایی های دولتی که موجب ضرر و زیان آنها شده است” آغاز کرد.

nآقای وو هوی هوانگ ، وزیر صنعت و تجارت ، قبل از این پرونده.

هر دو به جرم پیش گفته با متهم وو هوی هوانگ در محاکمه بودند و در آنجا فن چی دونگ ، مدیر سابق صنعت سبک و وزارت صنعت و تجارت بود. و متهم نگوین هو تینگ – معاون سابق رئیس کمیته مردمی شهر هوشی مین. دائو آن کیت – مدیر سابق اداره منابع طبیعی و محیط زیست در شهر هوشی مین ؛ لو وان ثان – معاون سابق رئیس ستاد کمیته مردمی شهر هوشی مین ؛ لو کوانگ مین – رئیس سابق بخش توسعه ، برنامه ریزی و سرمایه گذاری زیرساخت ها ، شهر هوشی مین ؛ نگوین تان چونگ – رئیس سابق اداره شهر ، دفتر کمیته مردمی شهر هوشی مین ؛ تروونگ ون اوت ، معاون سابق اداره اداره زمین و نگوین لان چائو ، متخصص سابق بخش مدیریت زمین در اداره منابع طبیعی و محیط زیست شهر هوشی مین ، به جرم “نقض مقررات آمایش سرزمین” محاکمه شده اند. .

در طی این دادگاه ، متهمان نگوین هو تینگ ، نگوین تان چوونگ ، لو وان تانگ در دادگاه غایب بودند. با توجه به غیبت متهمان و بسیاری از طرفین مرتبط ، نماینده VKS از هیأت رئیسه خواست تا با استناد به مقررات قانونی به بررسی موکول دادرسی بپردازد. قبل از این نظر نماینده دیوان عالی کشور ، پس از مشاوره ، طبق هیئت ، متهمان و طرفین مربوط به طور موقت توسط هیئت احضار شدند ، اما هنوز در جلسه دادرسی غایب هستند. با توجه به مفاد قانون و نظرات دیوان عالی صلاحیت و وکلا ، هیأت تصمیم گرفت دادگاه را به تعویق بیندازد.

طبق کیفرخواست ، از سال 2012 تا 2016 ، متهم وو هوی هوانگ به هو تی کیم توآ ، معاون سابق وزیر صنعت و تجارت و فانگ چی دونگ دستور داد که اسناد راهنمای کارمندان در شرکت نوشیدنی سایگون (Sabeco) را داشته باشند. از حقوق کاربری زمین 2-4-6 Hai Ba Trung و پول Sabeco برای جمع آوری سرمایه با شرکتهای خصوصی که Sabeco Pearl را برای اجرای یک پروژه املاک و مستغلات ایجاد کرده اند استفاده می کند.

متهمان در جلسه صبح 7/1.

متهم Hoang پس از آوردن سرمایه و Sabeco و انجام مراحل قانونی این پروژه ، Sabeco را به اجرای پروژه مصوب راهنمایی نکرد ، بلکه به فروش کل سرمایه Sabeco برای تجارت به Sabeco Pearl کمک کرد. بنگاه های خصوصی که برای تکمیل انتقال غیرقانونی حق اداره و استفاده از 6،080 متر مربع زمین به 2-4-6 های با ترونگ به سرمایه گذاری های مشترک می پیوندند ، متعلق به افراد خصوصی هستند. رفتار متهم وو هوی هوانگ و همدستانش در وزارت صنعت و تجارت موجب نقض مقررات مربوط به سرمایه گذاری سرمایه دولتی در بنگاه های اقتصادی و مدیریت و استفاده از سرمایه و دارایی در بنگاه های اقتصادی است. این رفتار باعث خسارت و خسارت بیش از 2 713 میلیارد VND شد.

در این پرونده ، هو تی کیم توآ و فن چی دونگ به همدستی در کمک به متهم وو هوی هوانگ متهم شدند. رفتار متهم دونگ ، هو تی کیم توآ ، مقررات مربوط به سرمایه گذاری سرمایه دولتی در شرکت ها و مدیریت و استفاده از سرمایه و دارایی در شرکت ها را نقض کرد و باعث خسارت و زیان بیش از 2 713 میلیارد VND شد.

با فرار هو تی کیم توآ ، CQĐT تصمیماتی را برای تعلیق تحقیقات جنایی علیه متهم صادر کرد. تصمیم گرفت تحقیقات متهم را به حالت تعلیق درآورد و تصمیم به تعقیب متهم هو تی کیم توا گرفت. وقتی دستگیر شوند ، پلیس آنها را معاینه می کند و بعداً آنها را معاینه می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *