خوک “3 نه” باعث آلودگی جدی محیط زیست می شود

[ad_1]

همانطور که PV یادداشت می کند ، پهنای مزرعه خوک حدود 3 هکتار است ، اگرچه از راه دور ایستاده است ، بوی تعفن کود خوک بسیار زیاد می شود و منطقه را پوشانده است.

آقای تین ون کوآن ، معاون دهکده کیم لوئی (شهرداری باه دنگ) ، جایی که بوی کود خوک و آلودگی محیط زیست به شدت تحت تأثیر او قرار گرفت ، گفت: این مزرعه در کمون Le Nin است ، اما برخی از کمون های اطراف آن را تحت تأثیر قرار می دهد.

“مردم ما از طریق كشاورزی زندگی می كنند ، اما در چند ماه گذشته به دلیل آلودگی نتوانسته اند از آب آبیاری استفاده كنند. فاضلاب آزاد شده توسط مرغ خوك از كانال كوچك تیره عبور كرده و سپس جریان می یابد. چند كیلومتری آن كانال نگوین لان است كه وی همچنین منبع اصلی آبی است که مردم محلی برای فعالیتهای روزمره از آن استفاده می کنند. اکنون وقتی ما باید با بوی ناخالصی ها و آب سیاه زندگی کنیم ، ما را بسیار آزار می دهد. ” گفت تین ون کوان.

مردم به دلیل آلودگی زیاد نمی توانند از آب برای زندگی استفاده کنند

در مبادله موارد فوق ، آقای ترن ترونگ كین ، رئیس كمیته مردمی شهرداری لنین گفت كه به محض دریافت شكایت اقوام ، مقامات محلی ضبط كردند تا در صحنه به شرح زیر ضبط كنند: اکنون زمان آن است وقتی مردم در فصل اصلی آب را برای درختان پمپاژ می کنند ، وقتی متوجه می شوند آب پمپاژ شده در سیستم فاضلاب سیاه است ، بوی آن می جوشد ، بنابراین آنها بسیار نگران کیفیت منبع آب هستند.

صاحب مزرعه ، آقای لو وان ثان ، نیز اعتراف کرد که به دلیل ماهیت کار ، که به طور منظم در مزرعه حضور ندارد ، نظرات را می پذیرد ، بلافاصله مشکل را تأمین می کند تا منابع آب را تأمین کند … اگر خسارتی به مردم وارد شود. مردم ، آقای Thanh مسئول جبران خسارت خواهد بود.

مقامات باید به زودی مداخله کنند تا مردم اینجا به ثبات برسند

رئیس زیرساخت های اقتصادی و زیربنایی Kin Mont Town در گفتگو با مطبوعات گفت: مزرعه پرورش خوک آقای Thanh در مقیاس 6000 است و مجوز دفع در محیط زیست را ندارد. در مورد مراحل اداری ، این مزرعه هنوز بسیار کم است.

پس از دریافت بازخورد از کشاورزان در مزرعه که باعث ایجاد آلودگی شده است ، اداره اقتصاد زیرساخت جلسه مستقیمی با صاحب مزرعه برگزار کرد و از آن خانوار خواست تا برای مقابله سریع با وضعیت ، انتشار را متوقف کند. فاضلاب بدبو می شود. برای کمیته مردمی کمون Le Ninh لازم است مطابق مقررات تحریم شود ، هنگامی که این موسسه اسناد کافی ندارد ، این واحد از وزارت کشاورزی گواهی واجد شرایط بودن برای پرورش را دریافت نکرده است.

بنابراین ، تاکنون این مزرعه هنوز کار می کند ، اما مجوز دفع در محیط زیست ، بدون داشتن گواهی صلاحیت برای پرورش را ندارد ، چرا که تا کنون آنها گستاخانه وجود دارند ، و باعث ایجاد مزاحمت برای افراد زنده در اطراف می شوند. این امر برای مشارکت کامل مقامات بسیار ضروری است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *