خانه 1 مورد از این 4 نشانه را نشان می دهد که نشان می دهد ثروت در شرف سر و صدا است

[ad_1]

حیوانات خانگی و گیاهان همیشه رشد می کنند

اگر خانه ای که در آن زندگی می کنید و همه چیز همیشه خوب پیش می رود: پرورش هر حیوانی سریع رشد می کند ، پس بچه هایی پر از گله به دنیا بیاورید یا هرچه سبز است بکارید ، شکوفا می شود … ثابت می کند که زمین کاملا مناسب سن است و سرنوشت خانواده ات

بنابراین مدت طولانی در آنجا زندگی کنید ، زیرا هر چه بیشتر بمانید ، ثروتمندتر زندگی خواهید بود.

این خانه پرندگان تودرتو دارد

قدیمی ها اغلب می گفتند: “پرندگان خوب زمین فرود آمدند.” اگر در خانه ای پرندگان برای لانه یا لانه خفاش وجود داشته باشد ، این نشانه خوبی از فنگ شویی است.

هرچه در این خانه ها با این علائم زندگی کنید ، پیشرفت بیشتری خواهید داشت ، زندگی شما رونق بیشتری می یابد. زن و شوهر و فرزندان ابتدا با خوشبختی زندگی موافقت می کنند. بنابراین ، اگر مشخص شود که در خانه ما پرنده یا زنبور عسل برای ساختن لانه وجود دارد ، آنها باید وضعیت موجود را حفظ کنند و آنها را رانده تا ثروت خود را به خانه وارد کنند.

خانه دارای نور کافی و اثیری است

نورپردازی یکی از عوامل اصلی عملکرد خوب فنگ شویی است.

خانه ای با نور خوب ، خانه ای است که تمام اتاق های آن پر از نور باشد. این به سلامتی مالک کمک می کند. برعکس ، خانه تاریک باعث سلامتی خواهد شد ، شما را به راحتی بیمار ، خسته می کند.

این خانه به مرور زمان دارای دیوارها و درهای محکم است

خانه ای که در آن زندگی می کنید بیش از یک دهه است که ساخته شده است و دیوارها و درهای اصلی بسیار محکم است که نشان از خوش شانسی دارد.

به طور خاص ، درب اصلی همیشه به صورت جدید نقاشی می شود و محو نمی شود ، بنابراین “مرگ” نباید حرکت کند. زیرا این خانه شانس زیادی در کار و زندگی برای خانواده شما به همراه خواهد داشت.

اطلاعات موجود در مقاله فقط برای مرجع است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *