جوانان از Thanh Oai نزدیک به 5000 سپر محافظ برای تیم های انتخاباتی ساخته اند

[ad_1]

با روحیه ای پرشور و شادی برای جشن انتخابات نمایندگان در پانزدهمین دوره شورای ملی و شورای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026 و دستیابی به مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 ، شورای منطقه ای تیم منطقه ای – Thanh Oai در هماهنگی با کنفدراسیون کارگری و شعبه Agribank Thanh Oai برای جلوگیری از Covid-19 یک برنامه سپر قطره ای را اجرا کرده اند. هدف از این برنامه ایجاد نزدیک به 5000 اسپری محافظ برای کمک به 100٪ تیم های انتخاباتی منطقه و حمایت از شورای شهر.

جوانان اهل Thanh Oai برای تیم های انتخاباتی سپر درست کردند.

بر این اساس ، از 18 مه تا امروز ، اعضای اتحادیه جوانان در 21 شهرداری ، شهر ، سازمان و واحد در منطقه با شور و شوق و فوریت سپرهایی برای محافظت در برابر رهبری اتحادیه جوانان منطقه ایجاد می کنند. برای همگام شدن با پیشرفت ، بسیاری از اتحادیه های جوانان از شهرداری ها و شهرها نیز داوطلبان محلی را برای کمک به این کار بسیج کرده اند.

دبیر اتحادیه صنفی Thanh Oam Pham Ti Hong Nung گفت: “ما به طور دستی هر ماده ای مانند: فوم ، پلاستیک میکا شفاف ، چسب شمع ، سنجاق ، نوار لاستیکی … را انتخاب می کنیم تا از بهترین کیفیت اطمینان حاصل کنیم ، سپس آنها را به اتحادیه های صنفی ارسال می کنیم. کل منطقه با تمام عشق و اشتیاق برای دفع بیماری همه گیر ، امیدواریم که صفحه نمایش خانه جوانان Thaa Oai ، منطقه کنفدراسیون کار و شعبه Agribank Thaa Oai یک هدیه قابل توجه باشد و به اتحاد دستها در همه سطوح کمک کند . دولت اپیدمی Kovid -19 را دفع کرد و روز انتخابات را با موفقیت سازماندهی کرد. “

چند عکس از جوانان اهل Thanh Oai با فعالیت های قابل توجه برای یک روز انتخابات امن و موفق:[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *