جشن معبد ترن (Nam Dinh) در سال 2021 مراسم افتتاحیه ای برگزار نمی کند

[ad_1]

کمیته مردمی استانی نام دینگ به تازگی تصمیم گرفته است که برگزاری جشنواره افتتاحیه 2021 را متوقف کند

تصمیم کمیته مردمی استان نام دین بر این اساس بود که کمیته مردمی شهر نام دین ، ​​وزارت فرهنگ و اطلاعات استان نام دین ، ​​برای تعلیق مراسم افتتاح معبد Trun ، وزارت نام ، مشورت کرد. Ding Health همچنین اقدامات لازم را برای جلوگیری از شیوع Covid-19 در سال جدید قمری Tan Suu و فصل تعطیلات بهار در سال 2021 بیان کرد. مراسم افتتاحیه

هر ساله ، در آغاز سال قمری ، در معبد سلسله ترون در روستای توک ماک ، شهرداری لوک ووونگ ، حومه نام دین ، ​​روستاییان مراسم افتتاحیه را در ساعت Ty (آخرین بار در 14 و شروع پانزدهم از ماه اول قمری).

مراسم افتتاحیه در درجه اول یک رسم فرهنگی است که قدمت آن به قرن سیزدهم برمی گردد ، دقیقاً در سال 1239 توسط خاندان تران ، و انجام فداکاری های نیاکان. در سالهای بعدی مقاومت در برابر نگوین مونگ ، مراسم افتتاحیه تا سال 1262 قطع شد ، و سپس توسط Tuong Hoang Tran Than Tong از سر گرفته شد.

با گذشت قرن ها ، مهر قدیمی دیگر وجود ندارد. در سال 1822 ، پادشاه مین منگ مهر را حک کرد. چاپ قدیمی حک شده “ترنس تریو چی بائو” ، حکاکی شده جدید “دیکشنری ترنس تریو” اشاره به آداب و رسوم خوب است. در زیر این جمله اضافه شده است ، “برکت را دنبال کنید”.

از آن به بعد ، مراسم افتتاحیه به یک رسم فرهنگی بشر تبدیل شد تا پادشاه قربانی آسمان ، زمین و اجداد شود تا به رودخانه ، پدرش احترام و قدردانی کند. و همچنین “سیگنال یادآوری” برای متوقف کردن Tet ، واقعاً به کار خود ادامه دهید. افسانه ها حاکی از آن است که امپراطوران ترون تعطیلات سالیانه سال جدید ماه را تا ماه کامل در ژانویه برگزار می کردند ، زمانی که کی آن به دفاع ملی بازگشت.

طبق زمان اجداد باستان ، در سالهای موش ، اسب ، خرگوش و خروس ، در ماه کامل ژانویه ، مراسم افتتاحیه و بدرقه در مقابل حیاط معبد توئونگ برگزار شد تا ترن کینگ را با مشارکت هفت روستا.

اخیراً افراد بیشتری به مناسبت این جشنواره به معبد Trun می آیند تا با تمایل به ارتقا in شغل خود چاپخانه ای را بخواهند و بخرند. علاوه بر جنبه های مثبت ، محدودیت های زیادی مانند فشار دادن ، لگدمال کردن ، تغییر انداختن … در جشنواره برای افتتاح معبد در ترون اتفاق افتاده است که زیبایی جشنواره را تا حدودی تحت تأثیر قرار می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *