جشنواره استارت آپ در سال 2021 تعداد زیادی از جوانان و دانشجویان را به خود جلب می کند

[ad_1]

بررسی جشنواره استارتاپ 2021.

جشنواره راه اندازی در سال 2021 شامل فعالیت های زیر است: اعطای جایزه برای یک پروژه استثنایی استثنایی 2020 ؛ اجرای برنامه ملی راه اندازی تا سال 2021 ؛ عنوان پیشگام در سفر برای ساخت اکوسیستم ملی نوآوری در سال 2020 (شهرک ها و دانشگاه ها) ؛ منتور 2020 ، منتور 2020. علاوه بر این ، این رویداد دارای برخی فعالیت های جانبی مانند نمایش محصولات واقعی از پروژه های نوپا است. برای تشویق و حمایت از استارت آپ ها با مربیان / مربیان ، سرمایه گذاران و سازمان های تازه تاسیس ملاقات و تعامل داشته باشید.

تمرکز جشنواره راه اندازی در سال 2021 این است که کمیته برگزار کننده نقش ایجاد ارتباط بین سرمایه گذاری ها بین کارآفرینان / سرمایه گذاران و شرکت های نوپا را که در سال 2019 از طریق کمیته برگزاری از طریق فعالیت های مربیگری و آموزشی حمایت فعال دریافت کرده اند ، معرفی و بازی می کند. همچنین فرصتی عالی برای نویسندگان پروژه برای یافتن کارآفرینان ، سرمایه گذاران ، دستگاه های جوجه کشی و شرکت های نوپا برای کمک به جوانان به عنوان مربی و حامی مالی پروژه ها است. ایده های خود را به طور موثر تحقق بخشید.

در سال 2020 ، دولت ویتنام نه تنها آژانس پشتیبانی ، همراهی و مراقبت از توسعه اکوسیستم مبتدی ، ایجاد محیطی برای بسیاری از شرکتهای نوپا است ، بلکه نقش مهمی در ارائه راهنمایی و سیاست های ترویج و ارتباط با آنها دارد. جامعه جهانی. هم دولت ویتنام و هم کشورهای دیگر آسه آن دوباره تأکید می کنند که شرکتهای نوپای نوآور امروزه در سیاستهای توسعه هر کشور بسیار مهم هستند. بنابراین ، هر کشور سیاست های خاص خود را برای توسعه اکوسیستم های نوپا برای ایجاد مطلوب ترین محیط برای شرکت های نوپا در عصر دیجیتال دارد.

برنامه ملی راه اندازی با ورود به سال 2021 ، به ادغام و پالایش اکوسیستم راه اندازی خود برای ایجاد پروژه های نوپا با عملکردهای کارآمد و نویدبخش رویدادهای مهیج ادامه می دهد. در همین زمان ، در طول سال کمیته برگزاری بسیاری از مطالب مبتکرانه و ابتکاری را با هماهنگی سازمان های بین المللی و محلی اجرا خواهد کرد.

این نوید می دهد که همچنان بستری مفید برای جذب مشارکت جامعه نوپای جوانان – دانش آموزان ، ایجاد فرصت های جدید برای جوانان ، کمک به ایجاد تیمی از کارآفرینان خلاق باشد. آینده.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *