تیم № 7 پلیس راهنمایی و رانندگی تحقیقات در مورد تخلفات ایمنی رانندگی را تشدید می کند

[ad_1]

تیم پلیس راهنمایی و رانندگی که در منطقه Thanh Xuan (هانوی) ضبط شده است ، به عمق خیابان 214 Nguyen Xien Lane رفت تا وسیله نقلیه را برای بررسی متوقف کند ، و همزمان یک سری ضبط های ماشین را انجام داد. تخلفات رانندگی

یک نمونه معمول ، مورد اتومبیل حامل هیئت نظارت است: 14B 03127 توسط آقای Ta Van Lam (SN 1990 ، در Kamfa ، Quang Nin) … پس از مطلع شدن از طرح ، وی گزارش نقض “توقف پارکینگ ، هنگام توقف وسیله نقلیه ، راننده را ترک کنید “همانطور که در نقطه b ، 2 ، ماده 5 ، فرمان 100/2019 / ND-CP تعریف شده است.

ماشین ها در Lane 214 Nguyen Xien توقف می کنند و رانندگی می کنند

براساس این گزارش ، وضعیت توقف و سوار شدن و سوار شدن مسافران به اشتباه در لاین 214 در خیابان نگوین Sien مدتی است که ادامه دارد و باعث ناامیدی مردم محلی شده است. نیروهای عملیاتی مانند تیم بازرسی ترافیک در منطقه Thanh Xuan ، تیم police پوندی پلیس راهنمایی و رانندگی بارها و بارها بررسی و گزارش پردازش کرده اند ، اما برخی موارد هنوز به عمد نقض می شوند.

به گفته سرپرست تیم 7 پلیس راهنمایی و رانندگی – سرهنگ دوم نگوین دوک تانگ ، در روزهای اخیر این واحد به طور منظم با نیروهای عملکردی شهر و منطقه Than Xuan برای بازرسی ، پردازش و پیگرد قانونی وسایل نقلیه هماهنگی می کند. مهمانان با نقض مقررات در تقاطع سینی نگوین – نگوین زین – هوات دوئی تین ، مسافران را متوقف می کنند ، پارک می کنند ، سوار می کنند و می رانند.

این امر باعث شد برخی از وسایل نقلیه برای حرکت به مسیر 214 Nguyen Xien منتقل شوند. با این حال ، در لاین 214 Nguyen Xien که پرجمعیت است ، هنوز هیچ نشانه ای ممنوع در جاده داخلی وجود ندارد ، بنابراین تبلیغات و همچنین تحریم ها با مشکلات زیادی روبرو هستند.

علاوه بر این ، نیروهای عملیاتی برنامه های ایمنی را در مسیرهای اصلی تهیه می کنند. از آن زمان ، به جای ایجاد ازدحام طولانی مدت ، یک نیرو برای کاهش ازدحام در جاده های پرتردد در ساعات اوج مصرف تعیین شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *