توی نگوین ، رئیس سابق اداره مالیات منطقه دستگیر شده است

[ad_1]

آقای Te در پرونده غول Ngo Van Phat (یعنی “روغن” Phat) درگیر فروش فاکتورهای ارزش افزوده بود. در ساعت 16:00 در تاریخ 30 دسامبر ، پلیس از محل اقامت To Huu Te در خانه او در خیابان Tran Nguyen Han ، منطقه Le Chan ، Hai Phong City جستجو کرد.

پیش از این ، در سپتامبر سال 2020 ، پلیس منطقه Thuy Nguyen (های فونگ) آقای Ngo Van Fat و همدستانش را به دلیل راه اندازی بسیاری از شرکت های ارواح که به طور غیرقانونی فاکتور خرید و فروش می کنند ، مورد آزار و دستگیری قرار داد. ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) همراه با بازداشت با غول بزرگ Phat “روغن” 6 کارمند ، جوان تر از او دارد.

طبق اداره مالیات های های فونگ ، غول Ngo Van Phat از سال 2012 14 شرکت تأسیس کرده است که بیشتر آنها در بخش نفت فعالیت می کنند. در میان آنها 9 شرکت در منطقه Hai An ، 2 شرکت در منطقه Tui Nguyen ، 3 شرکت در منطقه Hong Bang و منطقه An Duong وجود دارد. لازم به ذکر است که 13 بنگاه اقتصادی کار خود را متوقف کرده اند یا بنگاه های اقتصادی در منطقه ثبت شده فعالیت نمی کنند.

ویلا غولها نگو وانگ Phat در خیابان Le Hong Phong ، های فونگ

هنوز فقط یک شرکت سهامی بازرگانی Phat Petroleum (همچنین به عنوان Phat Petraco شناخته می شود) در منطقه An Duong از های فونگ وجود دارد.

آقای نگو ون فات علاوه بر فعالیت در بخش نفت و اجرای تعدادی از پروژه های عمرانی ، بوم گردی در تایلند ، بین ، های فونگ و کوانگ نینگ ، توسط تعدادی از رسانه ها نیز پوشش داده شده است. به عنوان صاحب صدها میلیارد قلعه در های فونگ و تای بین.

مقامات گفتند برخی از شرکتهای آقای Phat که در اداره مالیات Thuy Nguyen ثبت شده اند در مدت زمان کوتاهی درآمد غیرمعمول زیادی ایجاد کرده اند. پس از آن ، با این حال ، او کار خود را متوقف کرد ، اما این آژانس مالیاتی محلی شکست خورد و پیشنهاد روشن نکردن غیر عادی تجارت را نداد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *