توقیف بسیاری از محصولات “جعلی” یک مارک معروف

[ad_1]

مقامات برخی از محصولات “جعلی” مارک دار را ضبط کردند

به ویژه ، هنگام بازداشت توسط مقامات ؛ 1650 کفش ، 170 لباس ، 600 کیف پول ، 380 قطعه / لباس با برچسب “آدیداس” ، “Buberry” … محصولات مارک های معروف جعلی مانند “آدیداس” ، “Buberry” ، “Gucci” ، “Louis Vuitton” در محل کشف و ضبط شده است “،” دیور “،” ورساچه “و نزدیک به 200 لباس.

اداره مدیریت اطلاعات Hai Duong اطلاع داد که در جریان تحقیق و نظارت بر فروش در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، زالو ، این بخش با پلیس استان Hai Duong برای بازرسی از فروشگاه فوق همکاری کرده است. این فروشگاه لباس ، کفش ، کیف دستی با مارک های “آدیداس” ، “بوبری” ، “گوچی” ، “لویی ویتون” ، “دیور” ، “ورساچه” را بدون کوپن مناسب به فروش می رساند. فرانسه با علائمی برای علائم تجاری تقلبی ، کالاهای با منشا ناشناخته درج شده است.

مالک فروشگاه “AE Shop” با همکاری با تیم بازرسی اعتراف کرد که از صفحه شخصی فیس بوک به نام “AE Shop” و زالو ، شماره تلفن 0888994 … برای معرفی و فروش آنلاین محصولات استفاده می کند. لباس ، کفش ، لوازم جانبی مد ، که مارک های تقلبی هستند ، از مبدا ناشناخته ، منشا consumer مصرف کننده. در هنگام بازرسی ، صاحب فروشگاه نمی تواند فاکتورها و اسنادی را اثبات کند که مبدأ کالا است.

مقامات پرونده توقیف موقت را ایجاد کرده و کلیه کالاهای فوق را برای بازرسی و پردازش بیشتر مطابق با مقررات پلمپ کرده اند.

بخش مدیریت اطلاعات Hai Duong گفت که این واحد در اواخر سال 2020 و قبل ، حین و بعد از سال جدید 2021 قمری ، Tan Suu در حال اجرای یک طرح اوج برای بازرسی و کنترل بازار است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *