توقیف اضطراری اشیا مرتکب بسیاری از سرقت های اموال شده است

[ad_1]

قفل درب خانه خانم تی قطع شد (عکس تهیه شده توسط پلیس).

در تاریخ 4 ژانویه ، پلیس استان کوانگ نگای گفت: آنها فقط دستور بازداشت اضطراری و بازداشت جنایی را برای تحقیقات در مورد دو چیان دوونگ (28 ، ساکن خیابان Thach By 1 خیابان ، Pho Thanh Ward ، شهر دوک فو) برای “سرقت اموال”.

پیش از این ، خانم T. (50 ساله ، گروه مسکن Tan Diem ، بخش Pho Thanh) صبح روز 9 دسامبر سال 2020 به مقامات گزارش داد که خانه وی توسط کلاهبردار برای سرقت یک اموال ارزشمند به سرقت رفته است. ده ها میلیون دونگ

در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 ، پلیس شهر دوک فو دستور بازداشت اضطراری علیه دو چیین دوونگ را تحقیق ، روشن و اجرا کرد. در ایستگاه پلیس ، دوونگ اعتراف کرد که در را باز کرده ، به خانه خانم تی وارد شده و املاکی از جمله پول و طلا به ارزش بیش از 80 میلیون دونگ را سرقت کرده است.

Chien Duong را در ایستگاه پلیس بسازید.

قابل ذکر است که Duong قبلاً ادعا کرده بود که اوایل دسامبر سال 2020 به مدرسه ابتدایی Pho Thanh رفته بود تا صندوق عقب موتورسیکلت (ساخته شده در حیاط مدرسه) را به مبلغ 1 میلیون VND دریافت کند. Duong و تمام پولهای دزدیده شده برای مصرف شخصی استفاده می شود.

پلیس شهر دوک فو در حال بازیابی برخی از اموال به سرقت رفته از دوونگ است و ادامه تحقیقات و پردازش آن را مطابق قانون ادامه می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *