توصیه می کنیم به زودی مسیر را به دولت محلی خود تحویل دهید

[ad_1]

نیروهای عملیاتی گشت بخش Buoi همچنین به خانوارهای تجاری در خیابان دونگ کو یادآوری می کنند که مقررات مربوط به مدیریت و استفاده از سطح جاده ها و پیاده روها را دقیقاً دنبال کنند.

روزنامه اقتصادی و شهری 12 ژانویه مقاله ای دارد: “در منطقه تای هو: بسیاری از تخلفات نظم شهر در خیابان دونگ کو” بیانگر وضعیت افرادی است که در جاده ، پیاده رو خیابان Dong Co به عنوان مکانی برای تجارت تجاوز می کنند. تجارت ، جمع آوری مصالح ساختمانی ، جلسات بازار ، توقف پارکینگ وسایل نقلیه ، جلوگیری از تردد ، از بین رفتن زیبایی شهری.

ویگام با فوک ، رئیس پلیس بووی ، در مورد این موضوع ، در 21 ژانویه ، در گفتگو با روزنامه اقتصادی و شهری ، گفت ، پس از گزارش گزارش ، به کمیته راهبری 197 ، پلیس این بخش و بیانیه ها. و تخلفات را دفع کند.

به ویژه ، طبق گفته رئیس اداره پلیس Buoi ، در مواردی که مصالح ساختمانی مانع از تردد می شود ، اداره پلیس از خانوارهای تجاری خواسته است که تعهداتی را برای جمع آوری مواد برای تجاوز در جاده ها امضا نکنند ، فقط شب ملاقات کنید ، بلافاصله به کارخانه ها منتقل کنید تا پشت سر نگذارید.

اداره پلیس بووی خانوارهایی را که در مصالح ساختمانی در Dong Co. تجارت می کنند بررسی و یادآوری می کند.

علی رغم بازرسی و بررسی شدید نقض قانون خیابان دونگ کو بلافاصله پس از گزارش ، رئیس پلیس بوی وارد هنوز اذعان داشت که پردازش با مشکلات زیادی روبرو است. . همانطور که رئیس پلیس بووی توضیح داد ، خیابان دونگ کو هنوز در حال ساخت است و برای مدیریت به مقامات محلی تحویل داده نشده است ، بنابراین مدیریت نظم شهر با مشکلات زیادی روبرو است.

“در حال حاضر ، این جاده هنوز در دست ساخت است ، به دولت محلی واگذار نشده است ، در مسیر هیچ نشانه و توقفی وجود ندارد ، بنابراین نیروهای صالح فقط می توانند فشار و تعقیب کنند. مقابله با آن بسیار دشوار است. “گفت: رئیس پلیس بووی ، نگیم با پووک.

با این حال ، طبق گفته رئیس بخش پلیس Buoy Weig ، Bao Bao ، جذب روزنامه اقتصادی و شهری ، در زمان آینده کمیته راهبری 197 ، پلیس این بخش و نیروهای عملکردی گشت را تقویت می کنند. بازرسی و یادآوری خانوارهای تجاری و مردم برای رعایت دقیق مقررات مدیریت راه و روسازی … برای اطمینان از نظم و زیبایی شهری در طول مسیر.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *