توصیه می کنیم به زودی مسیر را به دولت محلی خود تحویل دهید


نیروهای عملیاتی گشت بخش Buoi همچنین به خانوارهای تجاری در خیابان دونگ کو یادآوری می کنند که مقررات مربوط به مدیریت و استفاده از سطح جاده ها و پیاده روها را دقیقاً دنبال کنند.

روزنامه اقتصادی و شهری 12 ژانویه مقاله ای دارد: “در منطقه تای هو: بسیاری از تخلفات نظم شهر در خیابان دونگ کو” بیانگر وضعیت افرادی است که در جاده ، پیاده رو خیابان Dong Co به عنوان مکانی برای تجارت تجاوز می کنند. تجارت ، جمع آوری مصالح ساختمانی ، جلسات بازار ، توقف پارکینگ وسایل نقلیه ، جلوگیری از تردد ، از بین رفتن زیبایی شهری.

ویگام با فوک ، رئیس پلیس بووی ، در مورد این موضوع ، در 21 ژانویه ، در گفتگو با روزنامه اقتصادی و شهری ، گفت ، پس از گزارش گزارش ، به کمیته راهبری 197 ، پلیس این بخش و بیانیه ها. و تخلفات را دفع کند.

به ویژه ، طبق گفته رئیس اداره پلیس Buoi ، در مواردی که مصالح ساختمانی مانع از تردد می شود ، اداره پلیس از خانوارهای تجاری خواسته است که تعهداتی را برای جمع آوری مواد برای تجاوز در جاده ها امضا نکنند ، فقط شب ملاقات کنید ، بلافاصله به کارخانه ها منتقل کنید تا پشت سر نگذارید.

اداره پلیس بووی خانوارهایی را که در مصالح ساختمانی در Dong Co. تجارت می کنند بررسی و یادآوری می کند.

علی رغم بازرسی و بررسی شدید نقض قانون خیابان دونگ کو بلافاصله پس از گزارش ، رئیس پلیس بوی وارد هنوز اذعان داشت که پردازش با مشکلات زیادی روبرو است. . همانطور که رئیس پلیس بووی توضیح داد ، خیابان دونگ کو هنوز در حال ساخت است و برای مدیریت به مقامات محلی تحویل داده نشده است ، بنابراین مدیریت نظم شهر با مشکلات زیادی روبرو است.

“در حال حاضر ، این جاده هنوز در دست ساخت است ، به دولت محلی واگذار نشده است ، در مسیر هیچ نشانه و توقفی وجود ندارد ، بنابراین نیروهای صالح فقط می توانند فشار و تعقیب کنند. مقابله با آن بسیار دشوار است. “گفت: رئیس پلیس بووی ، نگیم با پووک.

با این حال ، طبق گفته رئیس بخش پلیس Buoy Weig ، Bao Bao ، جذب روزنامه اقتصادی و شهری ، در زمان آینده کمیته راهبری 197 ، پلیس این بخش و نیروهای عملکردی گشت را تقویت می کنند. بازرسی و یادآوری خانوارهای تجاری و مردم برای رعایت دقیق مقررات مدیریت راه و روسازی … برای اطمینان از نظم و زیبایی شهری در طول مسیر.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *