تمرکز بر ایجاد یک شاخه قوی از امور داخلی حزب از همه جنبه ها

[ad_1]

صبح روز 9 ژانویه ، کمیته مرکزی امور داخلی یک کنفرانس ملی آنلاین را برای خلاصه کردن کار بخش داخلی حزب در سال 2020 و انجام وظایف در سال 2021 برگزار کرد. شرکت کنندگان در کنفرانس پل مرکزی اعضای دفتر سیاسی بودند. ، دبیرخانه حزب دائمی ترنس Quoc Vuong ، رهبران کمیته های مرکزی حزب …

در این کنفرانس رهبران کمیته های حزب ، کمیسرهای شهر و نزدیک به 2620 عضو امور داخلی حزب در 63 پل کشور حضور داشتند.

بر روی پل کمیته شهر هانوی حزب معاون دبیر دائمی کمیته حزب شهر نگوین تی توئین وجود دارد.

نگوین تی توین ، معاون دائمی دبیر کمیته حزب شهر هانوی ، در کنفرانسی در پل پل حزب حزب هانوی شرکت کرد.

ماموریت ها را کاملاً کامل کنید

گزارش کنفرانس نشان داد که تا سال 2020 بخش امور داخلی حزب وظایف محوله خود را کاملاً جامع انجام داده است. به طور خاص ، تعدادی از وظایف بیشتر از سال 2019 و سال های گذشته انجام نشده است.

بر این اساس ، وی به دبیرخانه سیاسی ، دبیرخانه توصیه و پیشنهاد کرد که اسناد بسیار مهمی درباره امور داخلی ، مبارزه با فساد و اصلاحات قضایی صادر کند. هماهنگی در مشاوره ، پیشنهاد و راهنمایی برای رسیدگی م ofثر به پرونده های بسیار جدی و پیچیده فساد اقتصادی که برای عموم اهمیت دارد. علاوه بر این ، کل بخش نیز تمرکز زیادی بر مطالعه و تفسیر پیش نویس سند و ارزیابی کارکنان خدمت کننده در کنگره حزب در دوره 2020-2025 و کنگره ملی دارد. حزب سیزدهم.

با نگاهی به گذشته از آغاز کار کنگره XII حزب تا به امروز ، امور داخلی حزب همه جنبه های کار را نسبتاً جامع انجام داده و به نتایج مهمی رسیده است. به طور استثنایی ، او گام به گام در بهبود نهادهای سیاست داخلی ، مبارزه با فساد و اصلاحات قضایی مشارکت داشته است. هماهنگی در مشاوره ، ارائه رهبری ، راهنمایی برای حل و فصل کلی پرونده های فساد و اقتصادی بسیار جدی و دستیابی به موفقیت مهم در کشف و مقابله با فساد

نوآوری و ایجاد برای بهبود کیفیت عملیات

در پایان ، در پایان کنفرانس ، دبیرخانه دائمی دبیرخانه ترنس کووک وونگ گفت ، با نگاهی به سال 2020 و دوره گذشته (2016-2020) ، علاوه بر فرصت ها و مزایا ، کشور ما مشکلات زیادی را تجربه کرده است ، چالش های بزرگ. . به طور خاص ، اپیدمی کوید -19 ، بلایای طبیعی ، طوفان و سیل به طور مداوم در بسیاری از مکان ها رخ داده و به تولید و فعالیت های اقتصادی و زندگی و دارایی انسان آسیب جدی وارد کرده است. اما با تلاش و عزم بالای حزب و دولت کل ارتش ، همه مردم و سیستم سیاسی ما متحد شده اند ، ما برای غلبه بر مشکلات و چالش ها با هم همکاری می کنیم. به دنبال تکمیل اهداف و اهداف اصلی سال 2020 و ماموریت کنگره XII با ارزیابی های بسیار قابل توجه است.

دبیر دائمی دبیرخانه ترنس Quoc Vuong در این کنفرانس سخنرانی کرد. عکس: TTVVN

از میان دستاوردهای برجسته کشورمان ، یک دستاورد بسیار مهم ، ایجاد حزب و اصلاح نظام سیاسی است ، کار ضد فساد در این حکم تشدید شد و به نتایج استثنایی دست یافت. تغییر بسیار مثبت است ، کیفیت را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. ارگانهای داخلی حزب و دولت ، از جمله امور داخلی حزب ، در دستیابی به این نتایج سهم مهمی داشته اند.

کمیته دائمی دبیرخانه حزب تران کووک ووونگ با تأکید بر اینکه سال 2021 سال مهمی است ، سال گشایش دهه جدید ، بخش امور داخلی حزب را به ادامه نوآوری و ایجاد موارد بیشتر برای بهبود کیفیت فراخواند. کیفیت و کارایی در آینده.

بر این اساس ، بخش امور داخلی حزب باید بر تحقیق ، مشاوره ، تصحیح و اجرای موثر سیاست ها و سیاست های حزب ، قوانین سیاست داخلی دولت ، مبارزه با فساد و اصلاحات قضایی متمرکز باشد. به ویژه قطعنامه کنگره XIII حزب ، قطعنامه کنگره حزب در سطح استانها برای دوره 2020-2020. برای توصیه به رهبری ، کشف مستقیم به موقع و رسیدگی دقیق به موارد و موارد فساد اقتصادی. کار ضد فساد اداری همچنان یک ویژگی برجسته و دستیابی به موفقیت جدید در حکم کنگره XIII است.

علاوه بر این ، برای توجه به کارهای هدایت ، نظارت ، اصرار ، بررسی و نظارت بر اجرای دستورالعمل ها و سیاست های حزب ، قوانین دولت در مورد سیاست داخلی ، مبارزه با فساد و اصلاحات قضایی. به طور فعال وضعیت را بفهمید ، از نزدیک با آژانس های عملکردی برای مشاوره و پیشنهاد اینکه دفتر سیاسی ، دبیرخانه و کمیته محلی حزب حفظ امنیت و نظم ملی را هدایت و هدایت کنند ، هماهنگ شوید. کل جامعه مراقبت از ساخت و ساز و بهبود کیفیت نیروهای کارمند و کارمندان دولت از امور داخلی حزب.

“امور داخلی ، مبارزه با فساد ، اصلاحات قضایی زمینه های بسیار مهم کار هستند. بنابراین ، من پیشنهاد می کنم که تمام سطوح کمیته های حزب به طور منظم به رهبری و رهبری ساخت یک شاخه قوی از امور داخلی حزب از همه جنبه ها توجه کنند. سازمان های وظیفه ای را به سمت هماهنگی نزدیک هدایت کنید ، شرایطی را برای امور داخلی حزب ایجاد کنید که وظایف و وظایفی را که به آنها محول شده است انجام دهند “- تأکید کرد دبیرخانه دائمی دبیرخانه ترن کووک ووونگ.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *