تمرکز بالا ، اطمینان از موفقیت در انتخابات

[ad_1]

در کابل رسمی آمده است: اجرای دستورالعمل 45-CT / TW از 20 ژوئن 2020 دفتر سیاسی در زمینه رهبری در انتخاب معاونان پانزدهمین شورای ملی و شوراهای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026 ، بر اساس مقررات قانون انتخابات ، اسناد راهنما و دستورالعمل های شورای ملی انتخابات ، کمیته مرکزی جبهه میهنی ویتنام ، دولت ، نخست وزیر و سایر ادارات. وزارتخانه ها و نهادهای مرکزی ، آماده سازی برای انتخاب معاونان پانزدهمین شورای ملی و شوراهای مردمی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026 (انتخابات) جدی ، فعال و محافظت شده بود. اطمینان حاصل کنید که برنامه و برنامه صحیح است.

از این پس تا روز انتخابات در 23 مه ، فقط یک هفته باقی مانده است ، این زمان اضطراری برای تصمیم گیری در مورد موفقیت انتخابات است. با این حال ، وضعیت اپیدمی کوید -19 پیچیده است. اطلاعات و تبلیغات در مورد انتخابات مردمی در برخی مناطق کوهستانی و کوهستانی ، مناطقی که اقلیت های قومی زیادی دارند ، محدود و دشوار است. نیروهای متخاصم و ارتجاع نزدیک به روز انتخابات فعالیت های ضد فساد را شدت بخشیدند.

برای سازماندهی موفقیت آمیز انتخابات ، اطمینان از دموکراسی ، برابری ، قانونی بودن ، امنیت و پس انداز و در واقع جشنواره ای برای کل ملت. ایجاد مساعدترین شرایط برای مردم برای استفاده کامل از حق تسلط خود در انتخاب ، توصیه و انتخاب افراد با فضیلت ، با استعداد و شایسته برای نمایندگی مردم در مجلس شورای ملی و شوراهای ملی از شهرکهای مختلف. در همه سطوح ، نخست وزیر از وزارتخانه ها ، شعب و کمیته های مردمی در همه سطوح خواست تا احساس مسئولیت خود را حفظ کنند ، به شدت در کار بر روی انتخابات تمرکز کنند و بر حسن اجرای محتوای زیر تمرکز کنند:

1- وزارت بهداشت مرتباً وضعیت اپیدمی کوید -19 را به روز می کند ، ارزیابی و پیش بینی می کند. تکمیل برنامه ها و راه حل های مناسب برای آماده سازی برای پاسخگویی به موقع به شرایط پیشگیری و کنترل اپیدمی Covid-19 به منظور خدمت به انتخابات ، اطمینان از ایمنی و اثربخشی ؛ رهنمودهایی برای پاسخگویی به موقع به مشکلات محلی ارائه دهید. ایجاد یک کارگروه دائمی از 18 مه تا پایان انتخابات برای دریافت و پاسخ به اطلاعات مربوط به کار بهداشتی ؛ با وزارت داخله و وزارتخانه ها و سازمان های مربوطه هماهنگی می کند تا بازرسی را تقویت کند و حسن اجرای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر Covid-19 را در شهرک ها راهنمایی کند.

2- وزارت اطلاعات و ارتباطات همچنان به تبلیغ پیام های ارتباطی ، بسیج رای دهندگان برای رای دادن با روش ها و روش های بسیار سنتی و مدرن ، با فرکانس مناسب ، مانند: آب ، شبکه های ارتباط از راه دور (پیام های کوتاه ، موسیقی در حالت تعلیق) ، سخنرانان جامعه ادامه می دهد. ، بخشها و شهرها (به ویژه در مناطق دورافتاده ، منزوی و مناطقی با اقلیت های قومی) ؛ خبرگزاري ها و مطبوعات را به سمت افزايش اطلاعات دقيق ، خلاق و واضح سوق دهيم تا رأي دهندگان در سراسر كشور بتوانند حقوق و تعهدات خود را در روز انتخابات به روشني درك و از آنها استفاده كنند. امنیت اطلاعات را به خوبی کنترل و کنترل می کند. هدف گیری مقابله ، جلوگیری و مقابله فوری با اطلاعات نادرست و دیدگاه های غلط فضای مجازی درباره انتخابات.

3- وزارت دفاع ملی و وزارت امنیت عمومی به فعالیت فعالانه خود منجر به بی ثباتی در امنیت سیاسی ، نظم عمومی و امنیت و مخالفت با انتخابات ادامه خواهند داد. تقویت اقدامات برای درک شرایط ، شناسایی صحیح ، ارزیابی و پیش بینی توطئه ها و نیرنگ های اقدامات ضد فساد نیروهای متخاصم و ارتجاع ، و تأمین نظم و امنیت اجتماعی در سراسر کشور ، تأمین امنیت مطلق انتخابات ؛ هدایت نیروهای پلیس و ارتش برای حفظ دقیق رژیم فرماندهی و وظیفه رزمی ، آمادگی برای نبرد در همه سطوح و هماهنگی و کمک به شهرک ها در پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19.

4- وزارت امور داخله بطور منظم در همکاری نزدیک با دفتر شورای ملی انتخابات ، دفتر دولت ، ادارات مربوطه در سطح مرکزی و محلی برای به روزرسانی وضعیت انتخابات همکاری می کند. گزارش فوری به دولت ، نخست وزیر و شورای ملی انتخابات در مورد حل و فصل به موقع مشکلات ، مشکلات ، شرایط غیرمعمول و مشکلات ناشی از حل و فصل در طول انتخابات.

5- کمیته های مردمی در همه سطوح بر رهبری و رهبری در دوره اصلی از این پس تا روز انتخابات و پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19 در منطقه متمرکز هستند. هماهنگی نزدیک با سازمانهای محلی انتخابات ، اجرای سریع اسناد راهنمای شورای ملی انتخابات ، کمیته مرکزی جبهه میهنی ویتنام ، دولت و نخست وزیر ، دولت و وزارتخانه ها و نهادهای مرکزی انتخابات ؛ بررسی همه کارها به منظور آماده سازی دقیق و اطمینان از ایمنی مطلق برای روز انتخابات ؛ برای فراهم کردن شرایط پایگاه های مادی ، فنون و تجهیزات در خدمت انتخابات.

در همین زمان ، یک برنامه و سناریوی دقیق و مشخص روز انتخابات در زمینه توسعه پیچیده اپیدمی Covid-19 وجود دارد ، به ویژه برای حوزه های انتخابیه و حوزه هایی که از انزوای پزشکی ناشی از شیوع بیماری استفاده می کنند. توجه ویژه به مناطق دور افتاده ، مناطق مرزی ، جزایر ، مناطق دارای اقلیت های قومی ، مناطق دارای مشکلات و پیچیدگی های مذهبی. برنامه های خاصی برای جلوگیری و مقابله با بلایای طبیعی ، سیل ، آتش سوزی و انفجار در روز انتخابات دارد. موقعیت مردم را محکم بگیرید تا مشکلاتی را که به سرعت بوجود می آیند حل کنید. هدایت سازمانهای محلی و نظامی محلی برای تهیه برنامه ها و اقدامات خاص برای اطمینان از امنیت ، نظم اجتماعی و ایمنی در شهرک ها و مراکز رای دهی تا انتخابات ایمن ، قانونی و موفقیت آمیز باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *