تمام پروازهای داخلی به / از استانهای جنوبی را متوقف کنید

[ad_1]

بعد از ظهر 18 ژوئیه ، سازمان هواپیمایی کشوری ویتنام سند 3111 / CHK-VTHK را در مورد پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر Covid-19 در استان های جنوبی صادر کرد. سند برای خطوط هوایی ویتنامی ارسال می شود.

به طور خاص ، در سند فوق ، اداره هواپیمایی کشوری ویتنام اظهار می دارد که به دنبال دستورالعمل نخست وزیر در سند 969 / TTg-KGVS در تاریخ 17 ژوئیه 2021 در مورد اعمال فاصله اجتماعی ، پیشگیری برای مبارزه با همه گیری در برخی از به منظور تأمین اهداف و الزامات دوگانه وزارت حمل و نقل ، اداره هواپیمایی کشوری ویتنام از شرکتهای هواپیمایی خواسته است که تمام مسیرهای داخلی را که مسافران را به فرودگاههای منطقه منتقل می کنند به حالت تعلیق درآورند. مدت زمان درخواست از 0:00 صبح 19 ژوئیه 2021 تا پایان 1 آگوست 2021 (14 روز) است.

تمام پروازهای مسافران به / از استانهای جنوبی را که از نظر اجتماعی دور هستند متوقف کنید.

اداره هواپیمایی کشوری ویتنام تأکید کرد که استانها و شهرهایی که پروازهای داخلی به مسافران را متوقف می کنند ، شهرک هایی هستند که طبق سند 969 / TTg-KGVS 17 ژوئیه 2021 نخست وزیر ، مسافت های اجتماعی را اعمال می کنند. ، از جمله Con Dao (Ba Ria-Vung Tau) ، Ca Mau (Ca Mau) ، Rach Gia (Kien Giang) ، به استثنای مسیرهای ذکر شده در نقطه 2 در زیر ، با حداقل فرکانس کار می کنند.

اداره هواپیمایی کشوری ویتنام اجازه می دهد تا حداقل مسیرها اجرا شوند ، از جمله: Phu Quoc – هانوی با فرکانس 1 پرواز در روز ، هواپیمای A321 ، اختصاص یافته به خطوط هوایی ویتنام. به طور خاص ، در 19 ژوئیه ، هواپیمایی ویتنام هیچ تصمیمی برای راه اندازی Bamboo Airways ندارد.

مسیر Can Tho – هانوی با فرکانس 1 پرواز در روز ، هواپیمای A321 ، تعیین شده برای استفاده توسط هواپیمایی ویتنام. به طور خاص ، در 19 ژوئیه 2021 ، هواپیمایی ویتنام هیچ تصمیمی برای راه اندازی هواپیمایی بامبو ندارد. در مسیر هوشی مین – هانوی ، خطوط هوایی مطابق با مشخص شده در سند 2973 / CHK-VTHK از 8 ژوئیه 2021 با فرکانس و بار کار خواهند کرد.

مسیر پرواز شهر هوشی مین – Da Nang / Quy Nhon / Cam Ranh / Buon Ma Thuot ، خطوط هوایی با فرکانس و بار کار می کنند ، همانطور که در سند 73 2973 / CHK-VTHK از 08.07.2021 مشخص شده است. هیچ محدودیتی برای پروازهای باری وجود ندارد .

پروازهای خارج از طرح فوق ، پروازهایی برای اهداف پزشکی که توسط سازمان هواپیمایی کشوری ویتنام درخواست شده است ، در صورت درخواست کمیته های مردمی استانها و شهرهای مربوطه در نظر گرفته می شود.

با توجه به پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19 ، سازمان هواپیمایی کشوری ویتنام از کلیه مسافران پروازهای داخلی که در بند 2 اشاره شده است ، می بایست دارای یک گواهینامه آزمون منفی معتبر SARS-CoV-2 باشد. طبق مقررات فعلی وزارت بهداشت ، مطابق مقررات موجود در دیسپچر رسمی № 08 / CD-BGTVT از 8 ژوئیه 2021 وزارت حمل و نقل در مورد اجرای اقدامات اضطراری در پیشگیری و کنترل Covid-19 صنعت. سایر مقررات به روز شده برای پیشگیری و کنترل Covid-19.

سازمان هواپیمایی کشوری ویتنام به مقامات فرودگاه های شمالی ، مرکزی و جنوبی دستور می دهد تا مطابق با الزامات بخش در این سند را کنترل کنند و از ساعت 0:00 19 ژوئیه ، آمار و نظارت بر فعالیت های حمل و نقل داخلی به / استانهای جنوبی و شهرها را سازماندهی می کند. ، 2021 تا پایان 1 آگوست 2021.

در صورت مشاهده نقض محتوای فوق توسط شرکت هواپیمایی ، سازمان هواپیمایی کشوری ویتنام صدور مجوزها را برای روز بعد به حالت تعلیق در می آورد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *