تمام زباله های باقی مانده در منطقه Nam Tu Liem را منتقل کنید

[ad_1]

در تاریخ 1 ژوئن ، فام ون دوک ، معاون مدیر کل اورنکو ، در گفتگو با روزنامه اقتصادی و شهری ، گفت که اورنکو از اول ژانویه 2021 طبق تصمیم 5150 / QD شرایط بهداشتی را در منطقه Nam Tu Liem حفظ کرده است. – کمیته مردمی 25 دسامبر 2020 تصویب نتایج برای انتخاب پیمانکار 01 №: تعمیر و نگهداری سیستم فاضلاب در منطقه Nam Tu Liem در دوره 2021 – 2023.

زباله های محل جمع آوری نزدیک وزارت امور خارجه ریخته شده است. عکس در پایان سال 2020 و آغاز سال 2021

شرکت محیط زیست شهری هانوی پس از تصرف منطقه ، با وجود “لکه های سیاه” موجود مانند Nguyen Hoang و Chau Van Liem در پشت میدان ، ظرفیت وسایل نقلیه ، ماشین آلات و تجهیزات را برای انتقال زباله تقویت کرد. Kinh ، Tan My ، جاده مدرسه Nam Tu Liem ، Ngoc Mach ، Tu Hoang … در منطقه Nam Nam Liem باید مطابق مقررات رفتار شود.

شناخته شده است که قبل از سال 2021 ، جمع آوری و نگهداری فاضلاب در شهرستان Nam Tu Liem توسط شرکت سهامی سرمایه گذاری سرمایه گذاری توسعه Minh Quan ، اکنون شرکت سهامی مسئول South Hanoi Group ، مدیریت می شد. در طول اجرای بسته (دوره از 2017 تا 2020) ، به ویژه در پایان دسامبر 2020 ، به نظر می رسد که این واحد جمع آوری و پردازش زباله را که منجر به حدود 500 تن می شود ، متوقف کرده است. زباله ها در جاده باقی مانده و منجر به از بین رفتن بهداشت و زیبایی شهری می شوند.

نقطه مونتاژ Tu Hoang قبل و بعد از تغییر مجری ها.

در مواجهه با وضعیت فوق ، کمیته مردمی شهرستان Nam Tu Liyem جلسه ای با گروه South Hanoi و شرکت های تابعه آن برگزار کرد. بر این اساس ، شرکت سهامی هانوی South Group باید با واحدهای مربوطه هماهنگی کند تا میزان پسماند باقیمانده را قبل از 31 دسامبر 2020 منتقل کند. طبق سوابق ما ، تا پایان بسته (31 دسامبر 2020) مقدار پسماند موجود در Nam Tu Liem ، هنوز کاملاً

کارگران شعبه Kau Dien پسماندهای باقیمانده را در محل جمع آوری خیابان Nguyen Hoang حذف کردند.

همچنین مربوط به کاستی در جمع آوری و درمان شرایط بهداشتی در منطقه Nam Tu Liem ، به ویژه ، و همچنین مناطق متعلق به شرکت سهامی سرمایه گذاری و توسعه فناوری پیشرفته مین کوآن ، اکنون شرکت سهامی گروه است. چو نگوک آن ، رئیس کمیته مردمی هانوی در جنوب هانوی ، به تازگی سند 5913 / UBND-TKBT را در مورد بازرسی از فعالیت های بهداشتی در منطقه شهر مربوط به سرمایه گذاری Phat امضا کرده است. مین کوان توسعه فن آوری بالا.

زباله های کهنه ، که به طور نامناسب در مسیر دبیرستان Nam Tu Liem جمع آوری شده اند ، در روزهای اول سال جدید 2021 توسط کارگران شعبه Kau Dien جمع آوری و پردازش می شوند.

در سند فوق الذکر ، رئیس کمیته شهر هانوی ، چو نگوک آن ، بازرس شهر را برای هدایت و هماهنگی کار وزارت ساخت و ساز برای بازرسی جامع از امور بهداشتی شهر مربوط به شرکت سهامی خاص برای سرمایه گذاری و توسعه عمومی منصوب کرد. مین کوان با فن آوری بالا ، که به طور مرتب در مورد پیشرفت در اجرا به کمیته حزب شهر و کمیته مردم شهر گزارش می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *