تعداد مسافران ورودی و خروجی به ایستگاه Hai Phong به میزان چشمگیری 300 درصد افزایش یافته است.

[ad_1]

تعداد بازدیدکنندگان طبق معمول از 3 به 4 برابر افزایش یافته است. به طور خاص ، در روزهای عادی ، قطارهای عزیمت و ورود در یک روز فقط 4 ماشین سواری و 1 ماشین چمدان دارند. اما در 4 روز گذشته از 31 دسامبر تا 3 ژانویه سال 2021 قطارها در ایستگاه Hai Phong 16 ماشین سواری و 1 چمدان ترتیب داده اند.

تعداد ورود و خروج در ایستگاه Hai Phong به طرز چشمگیری افزایش یافته است.
طبق آمار ایستگاه راه آهن های فونگ ، طی 4 روز گذشته حدود 16000 ورود و خروج در ایستگاه بوده است. دلیل اینکه تعداد گردشگران بسیار زیاد شده این است که تعطیلات سال نو 3 روز طول می کشد. مسافران عمدتا دانشجویان ، کارمندان ، گردشگران و گردشگرانی هستند که در تعطیلات کوتاه مدت سفر می کنند. تعداد مشتریانی که فقط بلیط خریداری می کنند 30-40٪ است.

این قطار با طول 18 اتومبیل به ایستگاه های فونگ رفت و برگشت می کند و هرگز شلوغ نبوده است.
خانم نگوین تی لان ، 50 ساله ، ساکن هوانگ وان توو ، های فونگ ؛ من سالهاست که با قطار از های فونگ به هانوی سفر می کنم (از نوه های دخترم مراقبت می کنم) ، اما قطارهای طولانی و شلوغ را هرگز ندیده ام. من قطار را انتخاب می کنم زیرا بیمار نمی شوم و از ایمنی قطار بسیار مطمئن هستم.

بسیاری از مسافران به دلیل تعداد زیاد مسافران قادر به خرید بلیط قطار نبودند.

بر این اساس ، اگرچه تعداد مسافران جهش کرد ، قیمت بلیط همچنان همان 2020 جدید بود. برای غلبه بر ازدحام فوق در 3 ژانویه 2021 ، شرکت حمل و نقل ریلی هانوی عملکردی را برای مدیریت قطار دیگری با 16 واگن سازمان داد. ، اما به دلیل تعداد زیاد مسافران ، بسیاری از مسافران نمی توانند بلیط صندلی بخرند.

و بعد از ظهر 2 ژانویه 2021 ، 4 قطار که در تاریخ 3 ژانویه 2014 خدمت می کنند ، جای دیگری ندارند ، شرکت سهامی راه آهن هانوی مجبور شد صندلی های اضافی را تا 10٪ برای یک ماشین بفروشد ، اما هنوز کافی نیست ، برای پاسخگویی به تقاضای مسافران برای مسافران.

آقای دنگ تین من – رئیس ایستگاه های فونگ بیشتر گفت؛ سالی نبوده است که تعداد مسافران به طرز چشمگیری افزایش یافته و به اندازه سال نو 2021 شلوغ باشد. این رقمی بی سابقه و نشانه خوبی برای صنعت راه آهن برای خدمات رسانی به گردشگران در تعطیلات است. هم از سایر صنایع حمل و نقل بسیار ایمن و کارآمد است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *