تصویری از روز اول صدور کارت شناسایی برای مردم هانوی

[ad_1]

در تاریخ 1 ژانویه 2021 ، پلیس منطقه Than Xuan مراسم استقرار خود را برای استقرار موج اوج شناسایی شهروندان سیار برای افراد منطقه برگزار کرد.

پلیس ناحیه ژوان به منطقه مسکونی آمد تا با تراشه های الکترونیکی مردم را صادر کند

اجرای برنامه وزارت امنیت عمومی و امنیت عمومی هانوی برای شناسایی یک جریان متمرکز ، بسیج منابع برای حداقل 50 میلیون کارت شناسایی غیرنظامی ، قبل از 1 ژوئیه 2021 ، پلیس منطقه Thanh Xuan اجرای طرح صدور هویت متحرک در 11 بخش.

این طرح از 1 ژانویه 2021 تا 15 ژوئن 2021 اعمال می شود ، اطمینان حاصل می کند که همه شهروندان واجد شرایط تابعیت هستند اما فاقد شناسنامه (بدون کارت شناسایی 12 رقمی یا شناسنامه شهروندی) ساکن در منطقه Thanh هستند. ژوان در همان زمان ، اجرای م ofثر پروژه تولید ، تهیه و مدیریت شناسایی شهروندان در شهر ، خدمت به اتمام پروژه برای یک پایگاه داده ملی برای جمعیت.

افراد برای شناسایی تابعیت با تراشه های جدید ، اثر انگشت گرد دریافت می کنند

در 11 بخش در منطقه ، گروه های کاری سیار برای خدمات رسانی به نیازمندان زمان را ترتیب می دهند. اعطای تابعیت سیار در بخشها باعث کاهش زمان سفر ، کاهش مسافت ، سهولت کار برای مردم و کمک به اصلاح رویه اداری می شود.

با اجرای این طرح ، پلیس ناحیه ژوان با اداره پلیس برای مدیریت اداری نظم اجتماعی (پلیس اداری مرکز اجتماعی) برای ایجاد دوره های آموزشی در زمینه شناسایی شهروندی در فن آوری جدید با مدیریت اداری و نظم اجتماعی و ادارات پلیس نیروهای پلیس همکاری می کند. . علاوه بر این ، ادارات پلیس موضوع شناسایی شهروندان با تراشه را بررسی و برای مردم پخش کردند.

اولین افرادی برای انجام مراحل صدور شناسه تراشه ها در مرکز فرهنگی Nam Thang Long 1 (بخش نهان چین ، منطقه Thanh Xuan)

به گزارش خبرنگار اقتصادی و شهرسازی ، در Nam Thang Long 1 (بخش Nhan Chinh ، منطقه Thanh Xuan) ، بسیاری از افراد ساکن در بخش در 1 ژانویه به این رتبه رسیدند. شناسایی همراه شهروندان پلیس منطقه برای انجام مراحل صدور کارت شناسایی متصل به تراشه ها.

آقای نگوین نگوک سین (62 ، ساکن Nam Tang Long 1 ، Nhan Chin Ward Ward، District Than Xuan) در مصاحبه با روزنامه اقتصادی و شهری ، هنگام خبر از برنامه افتتاحیه این بخش ، گفت: کارت شناسایی مدنی در سطح میانی درست در این منطقه ، وی برای انجام مراحل کار برای یک شهروند متصل به کارت شناسایی به مرکز فرهنگی Nam Tang Long 1 مراجعه کرد.

در روز اول معرفی شناسه تراشه الکترونیکی در منطقه Thanh Xuan ، نزدیک به 50 نفر برای انجام مراحل شناسایی آمدند.

“اعطای تابعیت سیار شرایط مطلوبی را برای مردم منطقه ایجاد کرده است. گرچه 1/1 سال قمری یک تعطیل است ، اما به دلیل مسئولیت های آن ، برای راحتی بیشتر مردم ، آنها مستقیماً به منطقه مسکونی آمدند تا شهروندی سیار را برای مردم صادر کنند ، که این باعث استقبال بی نظیر ما می شود. من می بینم که مردم ما در صدور این کارت هم حقوق دارند و هم مسئولیت های آنها “، گفت آقای نگوین نگوک سین.

طبق آمار ، در اولین روز معرفی شناسه تراشه الکترونیکی در منطقه Thanh Xuan ، نزدیک به 50 نفر برای انجام مراحل شناسایی آمدند.

همچنین در تاریخ 1 ژانویه ، تعدادی از مناطق در هانوی موج اوج شناسایی شهروندان سیار را برای مردم راه اندازی کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *