تصادف موتورسیکلت با دیوار خانه ، راننده فوت کرد

[ad_1]

راننده Bui Phi Long با کامیون باعث تصادف شد.

بازداشت جنایی راننده کامیون ، به خواب رفتن ، شکستن 5 دانش آموز ، مجروح شده است

بعد از ظهر روز 17 ژانویه ، اخباری از آژانس خبری CSDT ، پلیس منطقه فو چائو ، استان جیانگ ، گفت كه این واحد تازه تصمیمی برای بازداشت راننده Bui Phi Long صادر كرده است (SN 1993 ، ساكن شهر La Hai دونگ ژوان منطقه ، استان فو ین) برای بررسی عمل رانندگی اتومبیل که باعث تصادف مرگبار شده است.

پیش از این ، در ساعت 6:25 صبح روز 16 ژانویه ، Bui Phi Long کنترل را در دست داشت کامیون آوردن هیئت نظارت 61C – 317.62 ، کار در جهت از منطقه Chau Phu به شهر Chau Doc. هنگامی که او به بزرگراه ملی 91 در منطقه محله My Thien ، شهرداری My Duc ، منطقه Chau Phu رفت ، ناگهان به سمت راست جاده تصادف کرد و به 4 دانش آموز منتظر خرید نان در کنار جاده برخورد کرد. این کامیون فقط زمانی برخورد کرد که به 2 موتورسیکلت دانش آموز کلاس دهم و یکی از افراد محلی که از همان جهت حرکت می کردند ادامه داد.

این حادثه 6 مصدومیت جدی ایجاد کرد ، بنابراین آنها برای مراقبت های اورژانسی به بیمارستان منطقه ای در استان آن جیانگ منتقل شدند. عصر همان روز ، DTDM (دانش آموز کلاس 7A2 در دبیرستان My Duc) در بیمارستان بر اثر جراحات متعدد درگذشت. آژانس تحقیق در حال بررسی پرونده به دلیل نقض قوانین و رویه های ایمنی جاده مربوط به این حادثه است.

موتور سیکلت پس از فرو ریختن بر روی دیوار خانه خراب شد.

راننده موتور سیکلت بر روی دیوار خانه سقوط کرد ، راننده مرد درگذشت

یک حادثه نادر جاده ای (TNGT) به تازگی در استان تیان جیانگ رخ داده است که مرد جوانی که موتورسیکلت داشت دیوار خانه مردم را در جاده خرد کرد. این راننده مرد در راه انتقال به اورژانس جان خود را از دست داد

طبق اطلاعات اولیه ، حادثه فوق الذکر در ساعت 21:00 روز شانزدهم ژانویه رخ داده است. در بالا ، یک موتور سیکلت حامل هیئت نظارت 63B4 – 638.65 ، که توسط مرد جوانی (هویت) رانده می شود ، در پل هو تای در مسیر از شهر تنگ هیپ به محله چو گائو (استان تیان گیانگ) گردش می کند.

وقتی ماشین به محله Ca ، شهر Tan Hiep ، منطقه Chau Thanh ، استان Tien Giang رفت ، ناگهان کنترل خود را از دست داد ، به سمت چپ جاده هجوم آورد و به حصار خانگی برخورد کرد. این ضربه شدید باعث ریزش بخشی از حصار شد. موتور سیکلت شکسته مرد جوان بیهوش شد و در راه رسیدن به اورژانس از دنیا رفت.

اطلاعات مربوط به حادثه را دریافت کنید ، تیم پلیس راهنمایی و رانندگی (پلیس راهنمایی و رانندگی) ، پلیس منطقه Chau Than و واحدهای حرفه ای برای جدا کردن جریان ترافیک ، جلوگیری از ترافیک و بررسی و روشن شدن علت حادثه. .

صحنه ای که بوئی مین کیون درگذشت.

به دنبال راننده کامیون که باعث تصادف مرگبار شده است بگردید و سپس فرار کنید

بعد از ظهر روز 17 ژانویه ، اخباری از پلیس هم توان باک و آژانس تحقیقات پلیس بن توآن گزارش دادند که دوربین برای جستجوی کامیون درگیر در این سانحه مرگبار برداشته شده است ، اما صحنه را ترک کرده است.

پیش از این ، حدود ساعت 22:00 ، در تاریخ 16 ژانویه ، چائو مین كین (SN 2004 ، ساكن شهرداری هام دوك ، منطقه هام ثوان باك ، استان Binh Thuan) در حال سوار كردن به موتورسیکلت حامل BKS 86B3 – 649.16 بود كه در بزرگراه 1. هنگامی که یک موتورسیکلت به سمت کمون هام دوک حرکت می کرد ، با یک کامیون (که برای هیئت نظارت قابل درک نیست) که در همان جهت به سمت جلو حرکت می کرد برخورد کرد و این نشان دهنده توقف در کنار جاده بود.

این حادثه باعث شد تا موتورسیکلت برای مدت طولانی سر بخورد و حدود 40 متر پرواز کند ، قربانی در دم جان باخت.

پس از حادثه ، کامیون از صحنه خارج شد. کلانتری برای بررسی تصادف از صحنه و جسد بازرسی کرد و دوربین را در منطقه بیرون کشید تا کامیون درگیر را ردیابی کند.

مشخص است که در جریان حادثه فوق الذکر ، یک موتورسیکلت دیگر نیز در کنار موتورسیکلت مقتول در حرکت بود که لیز خورد ، اما سپس راننده موتورسیکلت نیز محل حادثه را ترک کرد.

صحنه در خیابان سینی نگوین.

هنگام عبور از خیابان ، یک زن توسط موتورسیکلت کشته شد

در 17 ژانویه ، رهبر پلیس از منطقه ژوانهانوی سیتی گفت این واحد در حال تحقیق در مورد تصادفات موتور سیکلت و عابر پیاده است که در آن زن در دم جان باخته است.

در ابتدا ، حدود ساعت 18:00 روز 16 ژانویه در خیابان سینی نگوین ، روبروی خانه شماره 497 سینی نگوین ، Than Xuan Nam Ward ، یک تصادف با یک موتورسیکلت رخ داد ، هیئت نظارت 29B2 – 154.80 به دلیل دو مرد جوان (محاسبه ناشناخته) ) کنترل با 3 عابر پیاده. عواقب ناشی از مرگ 1 زن عابر پیاده.

رهبر پلیس منطقه Than Xuan به محض وقوع حادثه رانندگی با نیروی یک تیم پلیس راهنمایی و رانندگی 7 پوندی از اداره پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر هانوی برای هماهنگی با پلیس منطقه Than Xuan اطلاعات بیشتری را برای محافظت از صحنه. پرونده را حل کنید.

شناخته شده است که روند تحقیقات تصادفات آژانس پلیس قربانی عابر پیاده را خانم نگوین تو چان (SN 1939 ، ساکن محله دونگ دا ، هانوی) شناسایی کرد. مرد جوان سوار موتورسیکلت توسط Do Ngoc Trac (SN 1991 ، ساکن Thanh Xuan ، هانوی) و پس از او آقای Do Cong Minh (SN 1994 ، ساکن منطقه Thanh Xuan ، هانوی) شناسایی شد.

در حال حاضر پرونده برای حل و فصل پرونده توسط پلیس منطقه Than Xuan پذیرفته شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *