ترک خوردگی رودخانه رودخانه سرخ در هانوی

[ad_1]

حادثه با ترک خوردن رودخانه رودخانه سرخ در محل K46 + 160 کوه سرخ در شهرداری Lien Ha (منطقه دن Phuong) اتفاق افتاد. بلافاصله پس از دریافت اطلاعات ، رهبران کمیته مردمی هانوی برای بررسی و ارزیابی وضعیت موجود مستقیماً به محل مراجعه کردند و ادارات و واحدهای مربوطه را به تمرکز بر روی عیب یابی راهنمایی کردند.

سرمایه گذار این پروژه شرکت سهامی برای آبهای سطحی چرونا رکا و واحدهای مشاوره ای برای تهیه یک طرح تصفیه است که توسط مقامات ذی صلاح برای اجرا تأیید شده است. تاکنون کار مرمت تا حد زیادی توسط سرمایه گذار به اتمام رسیده است.

بر این اساس ، سایت لغزش با گودال های زیرین پر شده است تا مکانیسم فشار ایجاد شود. صورت و سقف را با حصیرهای سنگی ، در زیر پوشش ژئوتکستایل ، تقویت کنید. درمان ترک های سطح غوطه وری ، راهروها ، جلوگیری از جریان آب در ترک ها. در همان زمان مسدود کردن مسیر آبریز در اطراف گودال پایه ؛ یک سیستم نظارت برای نظارت منظم بر حوادث نصب کنید. پایان دادن به صورت و سقف غوطه وری (با تشک های سنگی ، در زیر پوشش ژئوتکستایل ها).

صحنه ترمیم آبریز ترک خورده در رودخانه سرخ در بخشی از طریق محله Dan Fuong. عکس: تونگ تونگ.

نگوین ویت دات ، رئیس بخش اقتصادی منطقه دان فوونگ گفت که در حالی که سرمایه گذار در حال حل مشکلات بود ، منطقه کارکنان را برای بازرسی و نظارت روزانه به محل اعزام کرده بود. علاوه بر این ، نوسانات حادثه (در صورت وجود) را بلافاصله گزارش دهید.

“طبق ارزیابی حسی ما ، با برنامه درمانی اعمال شده توسط سرمایه گذار ، منطقه تحت تأثیر شکستگی اساساً ایمن و جامد است. از نظر فنی ، گزینه اعمال شده در شرایط افزایش آب جاری شدن سیل موثر است … “- گفت آقای دات.

پروژه سرمایه گذاری برای احداث یک کارخانه آب سطحی در Chervena Reka ، سرمایه گذاری شده توسط شرکت سهامی آب سطحی در Chervena Reka این پروژه دارای ظرفیت 300000 متر مکعب در شبانه روز است ، عناصر اصلی آن ایستگاه جمع آوری و پمپاژ مواد خام است اب. در طی مراحل ساخت ، این پروژه در منطقه K46 + 160 تپه سمت راست Hong دچار حادثه شد. این یک خط دیجیتال درجه 1 در شهرداری Lien Ha (منطقه دن فوونگ) است.

در کنار عیب یابی ، در چند وقت اخیر وزارت کشاورزی و توسعه روستایی در هانوی همچنین با کمیته مردمی دان فوونگ و شرکت سهامی آبهای سطحی رودخانه سرخ هماهنگی کرده است تا طرحی را برای محافظت از آبریز از K46 + 130. به K46 تهیه کند. + 280 در رودخانه سرخ. تهیه مواد و ابزارها با توجه به شعار “4 درجا” توسط واحدهای سازمانی انجام شده و آمادگی برای پاسخگویی به شرایط اضطراری را تضمین می کند.

با توجه به پیشرفت در تهیه برنامه های پیشگیری و کنترل بلایای طبیعی با تأکید بر آبشار اصلی در سایت K46 + 160 راست رودخانه هونگ (محل ایستگاه جمع آوری و پمپاژ آب خام تحت پروژه آب سطحی رودخانه سرخ کارخانه) ، کمیته مردمی منطقه دان فوونگ گفت که ساخته شده و به وزارت کشاورزی و توسعه روستایی در هانوی ارسال شده است. این بخش در حال حاضر در حال رایزنی با اداره کل پیشگیری و کنترل حوادث (MARD) برای ارائه نظرات قبل از ارسال به کمیته مردمی هانوی برای بررسی و تصویب است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *