ترجمه Covid-19 به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، ژاپن در حال بررسی اعلام وضعیت اضطراری جدید است

[ad_1]

یاسوتوشی نیشیمورا ، وزیر اقتصاد پس از دیدار با فرمانداران توکیو ، سایتاما ، کاناگاوا و استان های چیبا در تاریخ 2 ژانویه ، گفت که دولت باید قبل از تصمیم گیری در مورد اعلامیه جنسیت ، از کارشناسان صحبت کند. حالت اضطراری یا نه

ژاپن در حال بررسی وضعیت اضطراری برای جلوگیری از همه گیری کوید -19 است.

وزیر نیشیمورا گفت: “دولت و استانداران این دیدگاه را دارند كه همه گیر كوید -19 در پایتخت جدی تر می شود و باید اعلامیه اضطراری صادر كنند.”

پیش از این ، در تاریخ 2 ژانویه ، یوریکو کویکه فرماندار توکیو ، موتوهیرو اونو فرماندار سایتاتا ، یوجی کورویوا فرماندار کاناگاوا و کنساکو موریتا فرماندار چیبا از یاسوتوشی نیشیمورا وزیر اقتصاد خواستار اعلام وضعیت اضطراری شدند.

تعداد موارد در توکیو به سرعت در حال افزایش است. پایتخت ژاپن در 31 دسامبر رکورد 1337 مورد را ثبت کرد که بالاترین سطح از زمان شیوع بیماری است. در نزدیکی ، استان کاناگاوا 588 مورد را ثبت کرده است.

مقامات توکیو از رستوران ها و سایر تأسیسات خواسته اند تا ساعت کار را قطع کرده و قبل از ساعت 10 شب تعطیل کنند. با این حال ، این اقدامات تأثیر قابل توجهی نداشت ، بنابراین دولت صوفیه از دولت خواست تا وضعیت اضطراری را اعلام کند.

در ماه آوریل ، دولت ژاپن قبل از تمدید این اقدامات در سراسر کشور ، برای هفت بخش از جمله توکیو و اوزاکا وضعیت اضطراری اعلام کرد. این حادثه در تاریخ 25 مه رفع شد.

نخست وزیر سوگا یوشیهید همچنان مخالف برقراری مجدد وضعیت اضطراری است. در حال حاضر ، دولت بدون صدور دستورهای محاصره دقیق مانند برخی از کشورهای اروپایی و آمریکایی ، محدودیت های سفر را اعمال می کند و فعالیت های تجاری را می بندد.

از 17 دسامبر سال 2020 ، دولت پایتخت در توکیو تصمیم گرفته است هشدار اپیدمی را به بالاترین سطح یعنی چهار سطح برساند. از زمان شیوع این اولین بار است که این شهر هشدار را به سطح 4 می رساند.

در تاریخ 30 دسامبر ، فرماندار توکیو ، یوریکو کویکه از ساکنان شهر خواست تا در تعطیلات سال نو تا آنجا که ممکن است در خانه بمانند تا شیوع همه گیر را محدود کنند. کوئیکه گفت ، آنچه ساکنان توکیو در تعطیلات انجام خواهند داد ، تعیین می کند سرعت اپیدمی به چه سرعت گسترش می یابد.

طبق آخرین آمار ، ژاپن 814 مورد دیگر Covid-19 در 2 ژانویه دارد. این کشور در 31 دسامبر سال 2020 تعداد پرونده های Covid-19 را با 4520 مورد ثبت کرده است که فقط در توکیو 1،337 مورد است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *