تد کروز و 10 جمهوریخواه معکوس کردن نتایج انتخابات ایالات متحده را به چالش کشیدند

[ad_1]

سناتور تد کروز و 10 سناتور تلاش می کنند پیروزی آقای بایدن را خنثی کنند

در بیانیه ای که در 2 ژانویه منتشر شد ، تد کروز ، سناتور تگزاس و 10 نفر از همکاران جمهوری خواه گفتند که در 2 ژانویه انتخابات نوامبر ایالات متحده “ادعاهای بی سابقه در مورد کلاهبرداری” را نشان داد. تقلب در انتخابات و سایر فعالیتهای غیرقانونی “. بنابراین آنها به تصویب نتایج انتخابات رأی می دهند ، مگر اینکه آرا ظرف 10 روز شمرده شوند.

در بیانیه 11 نماینده کنگره آمده است: “کنگره باید بلافاصله کمیسیون انتخابات را با اختیار کامل در تحقیق و احراز حقایق تعیین کند تا آرا extraordinary فوق العاده را به مدت 10 روز در ایالات مورد اختلاف شمرد.”

در بیانیه آمده است: “پس از پایان سرشماری ، ایالت نتایج کمیسیون را ارزیابی می كنند و در صورت لزوم می توانند جلسه ویژه ای را تأیید كنند تا تغییر آرا را تأیید كنند.”

علاوه بر آقای کروز ، سناتورهای دیگر عبارتند از: رون جانسون ، جیمز لنکفورد ، استیو دانس ، جان اف کندی ، مارشا بلکبرن ، مایک براون ، به همراه سناتورهای تازه انتخاب شده سینتیا لومیس ، تامی توبرویل ، بیل هاگورتی. و راجر مارشال.

پیش از این ، جاش هاولی سناتور میسوری نیز اعلام کرده بود که به بهانه عدم مطابقت برخی از ایالت ها با قوانین انتخاباتی خود ، با به رسمیت شناختن نتایج انتخابات مخالفت خواهد کرد.

با این حال 11 سناتور نیز در تاریخ 2 ژانویه اعتراف کردند که پس از پیروزی در 306 رأی انتخاباتی قادر به جلوگیری از سوگند خوردن مقام جو بایدن نیستند.

چالش های قانونی پیش روی دونالد ترامپ رئیس جمهور و متحدانش در دادگاه برای برگرداندن نتایج انتخابات همچنان با موانع بزرگی روبرو است. در اوایل اول ژانویه ، دادگاهی در تگزاس ادعاهای سناتور جمهوری خواه لویی هومرت و دیگران مبنی بر وادار كردن مایك پنس معاون رئیس جمهور به تجدیدنظر در نتایج سه انتخابات ریاست جمهوری را رد كرد. /112020./.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *