تحول دیجیتال – ارتباطی که والدین و مدارس را به هم متصل می کند

[ad_1]

اتصال – پشتیبانی به موقع از ضبط اولیه

شاید تا به حال روابط والدین ، ​​معلمان و مدارس به این اندازه نزدیک و آشنا نبوده است. به همه والدینی که سوالی دارند ، معلمان با اشتیاق پاسخ می دهند. سپس ، در پایان تبادل نظر ، هر دو طرف به هدف دست یافتند: والدین از حمایت خود اطمینان دارند و معلمان از انجام وظیفه خود خوشحال می شوند. این پیوند دو طرفه به وضوح با کارهای اولیه ثبت نام مدارس در اواسط ژوئیه 2021 نشان داده شده است.

آقای Le Duc Luong – سرپرست فناوری اطلاعات و ارتباطات ، سرپرست تیم پشتیبانی پذیرش آنلاین – دبیرستان Nguyen Tri Phuong ، منطقه Ba Dinh ، هانوی گفت: در مراحل اولیه ثبت نام ، کمیته ثبت نام در مدرسه تماس های زیادی از والدین دریافت می کند. درخواست کمک در مورد موارد مربوط به وارد کردن سوابق فرزندان خود در پرتال آنلاین. برخی از والدین نحوه انجام عملیات را نمی دانند ، برخی از والدین دستگاه و خط ورود ندارند. در چنین مواردی ، تیم پشتیبانی ثبت نام آنلاین راهی برای کمک فوری و ایجاد آرامش خاطر و رضایت برای والدین هنگامی که نام فرزندشان با موفقیت وارد سیستم ثبت نام اولیه می شود ، دارد.

گروه های پشتیبانی ثبت نام آنلاین مدارس به طور موثر کار می کنند

“دوره برنامه ریزی شده برای ثبت نام مستقیم (23 تا 28 ژوئیه) درست است ، هنگامی که هانوی طبق دستورالعمل 17 رئیس کمیته مردم شهر فاصله اجتماعی را اعمال می کند ، مدرسه همچنان راههای مفیدی برای حمایت از دانش آموزان دارد. برای والدین مفید است. یعنی ، وقتی والدین می خواهند اطلاعات ثبت نام را با یکدیگر مقایسه کنند ، با شماره پشتیبانی تماس بگیرند ، معلمان دستور می دهند که برنامه را از طریق ایمیل یا Zalo ارسال کنند. تیم دریافت کننده مسئول بررسی و مقایسه اطلاعات موجود در سیستم است و در مورد وضعیت سوابق فرزند خود فوراً به والدین بازخورد می دهد. “حتی اگر مشخصات فرزند شما با موفقیت وارد شده باشد ، ارتباط بین کمیته پذیرش و والدین همچنان تسهیل می شود تا یادگیری و تبادل بین مدرسه و والدین پس از سال تحصیلی تسهیل شود. جدید … “- گفت معلم Le Duc Luong.

خانم Nguyen Bich Huyen ، مدیر کودکستان ژوان لا ، منطقه تای هو ، گفت: “قبل از تاریخ ثبت نام آنلاین برای ثبت نام کودکان 5 ساله ، مدرسه اعلانی را تا 600 شماره تلفن در مورد برنامه به والدین ارسال کرد. . ثبت نام آنلاین (شامل کلاس ، روش ثبت نام ، آموزش تصویری) ، به طوری که والدین از اطلاعات مطلع شوند ، به موقع برای فرزندان خود ثبت نام کنند. این نوع تبلیغات مدرسه رضایت ، حمایت و اعتماد بسیاری از والدین را دریافت کرده است. با استفاده از این دستورالعمل های دقیق ، اکثر والدین می توانند فرزندان خود را در سیستم ثبت نام کنند و بسیاری از افراد با مدیر تماس می گیرند (که شماره تلفن پشتیبانی عمومی است) از او تشکر می کنند. روابط گرم بین معلمان و والدین حفظ می شود که این امر آموزش و مراقبت از کودکان را در آینده بسیار تسهیل می کند.

خانم Nguyen Thu Oanh ، والدینی که فرزندش وارد کلاس اول دبستان دونگ تای ، منطقه Ba Vi ، هانوی می شود ، به عنوان یکی از والدین کار می کند: “من از تلفن های هوشمند استفاده می کنم ، اما فقط گوش دادن را می دانم – هنگام فروش با یوتیوب تماس بگیرید یا تماشا کنید ، بنابراین وقتی به او گفتم که برای فرزندم در کلاس اول آنلاین ثبت نام کند ، نمی دانستم چه چیزی را اعلام کنم. وقتی می شنیدم که مدرسه معلم حامی دارد ، اغلب تماس می گرفتم تا از معلمان بخواهم برای کمک به آنجا بیایند. من انواع سوالات را شنیده ام ، اما معلمان هنوز بسیار متعهد هستند. اکنون که فرزند من در لیست مدارس است ، من این حمایت را از اهمیت بیشتری می دانم زیرا به والدین اطمینان می دهد. “

کمک متقابل در انجام وظایف آموزشی

در روزهای آموزش آنلاین ، معلمان و والدین بیش از پیش با یکدیگر در ارتباط هستند تا درباره وضعیت یادگیری هر دانش آموز بحث کنند. و در حالی که مدارس امتحانات سالانه پایان سال را بصورت آنلاین معرفی می کنند ، این ارتباط بیشتر بر اساس ارائه بهترین مزایای یادگیری و امتحانات برای دانش آموزان است.

خانم Nguyen Thi Phuong ، مدیر دبستان Gia Quat ، ناحیه Long Bien ، هانوی ، داستان امتحان پایان سال را که به تازگی در مدرسه او با هیجان انجام شده بود ، به یاد آورد. به گفته وی ، یادگیری آنلاین هم برای او و هم برای دانش آموزان مدرسه به یک مهارت تبدیل شده است ، بنابراین مدرسه برای شرکت در آزمون آنلاین با هیچ مانعی روبرو نمی شود. “مهمترین چیز خط انتقال است ، تجهیزات اطمینان می دهد که دانش آموزان می توانند تکالیف خود را انجام دهند. پس از تبادل نظر ، والدین روح را درک می کنند و از برنامه مدرسه بسیار حمایت می کنند. بازرسی از مدرسه به دلیل مشارکت پرشور و مسئولیت والدین بدون مشکل انجام شد. این ارتباط منظم است و در دوره گذشته نزدیک تر شده است. “

بسیاری از مدارس هانوی به تازگی آزمون دوره ای آنلاین را در پایان سال به پایان رسانده اند

برای کلاس های 1 و 2 ، امتحان در پایان سال به دلیل آموزش و مشاوره معلمان و دانش آموزان زمان بیشتری می برد و والدین دقیق تر و دقیق تر خواهند بود. “در طول 2 هفته آماده سازی برای امتحان ، گروه Zalo در کلاس درس همیشه با دستورالعمل معلم روشن می شد. او مدام به والدین خود یادآوری می کرد که برنامه ، زمان و نحوه امتحان را به خاطر بسپارند … تا این کار را با هم انجام دهند. برای خانواده هایی که شرایط بسیاری مانند من ندارند ، علاوه بر یادآوری کلی برای گروه ، او همچنین دائماً در خلوت خود تماس می گیرد و می پرسد آیا به کمک احتیاج دارد. اکنون کل کلاس امتحان خود را به پایان رسانده است ، اما با نگاهی به راهی که او با اشتیاق پیش می برد و به بچه ها یاد می دهد که یاد بگیرند ، والدین در کلاس راضی و مورد احترام بودند … “، یکی از والدین از محله Hai Ba Trung گفت.

“من معمولاً در محل کار بسیار مشغول هستم. اگر در گذشته فرزندم چهره به چهره درس می خواند ، من به ندرت با معلم تماس تلفنی برقرار می کردم ، اما از روز یادگیری آنلاین و در حال حاضر امتحان آنلاین تقریباً هر روز او و مادرش اطلاعات مربوط به یادگیری را رد و بدل می کنند. بچه ها. علاوه بر این ، در گذشته ، هنگامی که می خواستند از مدرسه بپرسند مشکل چیست ، اغلب زمان زیادی طول می کشید ، علاوه بر تعداد معلمان خانگی ، والدین نیز شماره بسیاری از معلمان موضوعی و سایر بخشها ، مانند دفتر ، ثبت نام و غیره توسط دانش آموزان پایه اول ، مدرسه ابتدایی Nguyen Kha Trac ، منطقه Cau Giay ، هانوی.

کاربرد فناوری اطلاعات در بخش آموزش ، نقش و رسالت خود را حفظ می کند ، به ویژه در طول توسعه پیچیده همه گیری کووید -19. تحول دیجیتالی یک ابزار م effectiveثر است که کارایی و مزایای زیادی را در تدریس به ارمغان می آورد و همچنین وسیله ای برای ارتباط دانش آموزان ، والدین ، ​​معلمان و مدارس به طور مساوی ، نزدیک و آشکار با یکدیگر است. به نفع هر دانش آموز است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.