تحقیقات رسمی در مورد انتقال اپیدمی کوید -19 شامل BN1440

[ad_1]

سرهنگ هوین تان مونگ ، معاون رئیس و رئیس پلیس گفت: “آژانس تحقیق ابتدا پرونده را برای تحقیق بررسی می کند ، سپس پروتکل را برای انجام مراحل بعدی در دادرسی تلفیق می کند.” تحقیقات پلیس استان وین لانگ.

با توجه به عبور غیرمجاز مرزی BN1440 ، پس از تأیید مثبت برای SARS-CoV-2 ، سازمان تحقیق تحت پیگرد قانونی قرار گرفت

طبق تحقیقات اولیه در بخش عملکردی ، BN1440 و 8 نفر دیگر از طریق مسیر ، دهانه غیرمجاز در کمون خانه Binh ، منطقه An Phu (An Giang) غیرقانونی وارد شدند.

وقتی این افراد وارد محله بونگ نوو ، کمون خانه بین ، منطقه آن پو شدند ، به 2 گروه تقسیم شدند. گروه اول 6 نفره سوار اتومبیلی 7 نفره شدند که توسط راننده MVT حمل می شد. گروه دوم 3 زن دارد که آقای TVU آنها را با ماشین سوار کرده است.

طبق تعیین مقامات ، گروه دوم از محله بونگ نوو ، کمون خانه بین ، منطقه آن پو به بازار دونگ کی عبور کردند و سپس مستقیماً به بزرگراه 91B به پل Con Tien ، کمون Da Phuoc ، منطقه Phu رفتند ، 1 زن پیاده شد خودرو. این مرد توسط آقای U. به دوست خود Th منصوب شد. به کمون Tri Pai ، منطقه Thoi Binh ، استان Ca Mau منتقل شد.

آقای وو سپس دو زن دیگر را با کشتی چائو گیانگ و کشتی موونگ میئو به شهر هوشی مین برد. این سفر از Tan Hong (دونگ Thap) و Tan Hung (Long An) گذشت.

وقتی آقای U 2 نفر را به شهر هوشی مین رساند ، او در An Dong Market توقف كرد تا مشتریان بتوانند برای مبادله پول به یك طلافروشی بروند و در اینجا 1 نفر از ماشین پیاده شد. مرد دیگر از آقای دبلیو خواست که او را به مهمانسرای دوم در یک کوچه (مسیر ناشناخته ، آدرس) – در حدود 6 کیلومتری طلافروشی در منطقه بازار دونگ ، ببرد.

تاکنون ، در میان گذرگاههای غیرقانونی مرزی فوق الذکر ، 4 نفر برای Covid-19 مثبت هستند: BN1440 ، 1452 ، 1451 و 1453. 2 نفر دیگر برای اولین بار منفی بودند.

در حال حاضر ، شهرک ها به منظور جلوگیری از شیوع همه گیر ، افراد فوری را در معرض موارد Covid-19 قرار می دهند …

این دومین بار است که خطاهای پیشگیری از Covid-19 که باعث شیوع بیماری می شود تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد. پیش از این ، در تاریخ 3 دسامبر سال 2020 ، پلیس شهر هوشی مین در حال تحقیق در مورد پرونده ، تحقیق در مورد ادعاهای جنایی در مورد یک خانم مهماندار هواپیمایی در هواپیمایی ویتنام بود که مقررات انزوا و توزیع Covid-19 را نقض کرد. برای 3 نفر.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *