تحقق اهداف محله Hoang Mai برای رشد سریع

[ad_1]

در این جلسه رئیس کمیته ویتنام برای جبهه میهن ، نگوین لان هونگ حضور داشت. نایب رئیس شورای مردم شهر Phung Thi Hong Ha ؛ معاون رئیس کمیته مردمی شهر نگوین من کوئن و اعضای کمیته دائمی کمیته حزب شهر.

دبیر حزب وونگ دین هوو در این جلسه صحبت کرد.

یک نیروی محرکه برای توسعه منطقه جنوب شهر ایجاد کنید

در آغاز جلسه ، دبیر حزب Vuong Dinh Hue تأکید کرد که Hoang Mai یک منطقه بزرگ و شلوغ است. به عنوان یک منطقه ورودی در جنوب شهر ، آنچه باید انجام شود برای تبدیل Hoang Mai به یک منطقه توسعه و در نتیجه به عنوان یک نیروی محرک برای توزیع ، برای جذب منطقه جنوب به توسعه ، کمک به توسعه است. سرمایه آرزوی شهر است.

بنابراین ، کار درک شرایط ، یک تفکر بلند مدت برای تحقق آرمان فوق را تشکیل می دهد. از این طریق ، به آژانس های شهری کمک می کند تا گوش به توصیه های گام به گام برای رفع مشکلات و ایجاد گام های بزرگ برای توسعه منطقه Hoang Mai در آینده باشند.

اهداف انجام شده 15/7 بیش از برنامه است

گزارش ارائه شده توسط دبیر کمیته منطقه ای حزب Hoang Mai Nguyen Quang Hieu ، نشان می دهد که در سال 2020 ، با وجود مشکلات و چالش های فراوان ، به ویژه تأثیر اپیدمی Covid-19 ، این منطقه 15/15 از وظایف تعیین شده را انجام داده است. (از جمله 7 گل بیش از حد انجام شده). درآمد بودجه بیش از حد پیش بینی شده است (به 102 درصد پیش بینی می رسد). امنیت اجتماعی همچنان تضمین می شد ، سیاست های اجتماعی به موقع ، کافی و صحیح اجرا می شدند. منابع زیادی را برای تأمین زندگی مادی و معنوی برای افراد دشوار قبل از اثرات همه گیر Covid-19 خرج کنید.

علاوه بر این ، مدیریت مناطق شهری ، ساخت و ساز و زمین به شدت اعمال می شود و همچنان دارای تغییرات مثبت ، سریع و قاطع برای مقابله با تخلفات است. چهارمین کنگره حزب Hoang Mai ، اصطلاحاً 2020-2025 ، با اطمینان از کیفیت ، پیشرفت و کارایی برگزار شد.

دبیر کمیته منطقه ای حزب ، هوانگ مای ، نیز صریحاً اذعان کرد که علاوه بر نتایج بدست آمده ، اجرای وظایف سیاسی هنوز سختگیرانه و بی تأثیر نبوده است. در مواردی که رشد اقتصادی زیاد نیست ، بدهی های پرداخت نشده مالیات همچنان زیاد باقی مانده و برای سالها ادامه دارد. جمع آوری هزینه های استفاده از زمین برای برخی از پروژه ها همچنان با مشکل روبرو است. میزان بازپرداخت ساخت و ساز سرمایه هنوز در مقایسه با نیاز محدود است …

دبیر حزب منطقه هوانگ مای نگوین کوانگ هیو در جلسه گزارش داد.

بر این اساس ، دبیر کمیته حزب منطقه هوانگ مای 6 گروه از مناطق را برای پیشنهاد و پیشنهاد به شهر ذکر کرد. شایان ذکر است که منطقه Hoang Mai به دلیل مشکلات زیادی که پروژه ها با آن روبرو هستند ، مطالب زیادی را در زمینه برنامه ریزی ارائه می دهند.

به طور خاص ، در حال حاضر بسیاری از پروژه های برنامه ریزی در منطقه Hoang Mai با مقیاس 1/500 از مناطق شهری از 1996 تا 2014 وجود دارد (منطقه ساخت و ساز متمرکز Dinh Cong 35ha ، منطقه جدید شهری در جنوب غربی دریاچه. سد Linh ، منطقه Bac Linh سد ، منطقه گسترده سد Bac Linh ، منطقه شهری جدید Phap Van – Tu Hiep …) از نظر تراکم ساخت ، در مقایسه با برنامه ریزی تقسیم بندی های H2-3 و H2-4 دیگر معیار مناسبی برای برنامه ریزی معماری نیستند ، ارتفاع ساختمان. از این رو ، پیشنهاد می شود که شهر تنظیم برنامه ریزی دقیق پروژه را مطابق با برنامه ریزی کلی ، برنامه ریزی بخش برای ادامه اجرای پروژه هدایت کند.

علاوه بر این ، منطقه Hoang Mai همچنین از شهر خواست که برنامه ریزی سریع منطقه شهری رودخانه سرخ ، از جمله شاخه های منطقه Hoang Mai (Linh Nam ، Tran Phu ، Yen So ، Thanh Tri) را هدایت کند. به منظور حفظ مناطق موجود روستایی و روستایی ، سرمایه گذاری در ساخت همزمان زیرساخت های فنی و اجتماعی ، بهره برداری از صندوق زمین مورد انتظار در جهت زیست محیطی شهری.

در مورد منطقه شهری ، این منطقه به شهر پیشنهاد داد که منطقه را به عنوان یک سرمایه گذار برای اجرای تعدادی از پروژه های اصلی حمل و نقل در منطقه ، با بودجه منطقه تعیین کند. در عین حال ، آژانس های حرفه ای را به مشاوره و همکاری با وزارت ساخت و ساز در مورد انطباق اخیر مقررات ناکافی مربوط به مدیریت و بهره برداری از ساختمان مسکونی راهنمایی کنید.

در مورد محیط زیست ، این منطقه از شهر می خواهد که به آلودگی آب در طول 4 مسیر رودخانه (رودخانه لو ، رودخانه ست ، رودخانه کیم نگو ، رودخانه لیچ) که آلوده هستند توجه کرده و محیط را تحت تأثیر جدی قرار دهد.

برای بخش سرمایه گذاری عمومی ، با توجه به پروژه سرمایه گذاری ساخت و ساز شهر برای دوره 2021-2025 ، منطقه Hoang Mai یک سرمایه گذار در 6 پروژه اصلی حمل و نقل است. از این رو ، این شهر پیشنهاد شده است که برای برنامه میان مدت سرمایه گذاری عمومی 2021-2021 برای پروژه ها طبق برنامه اجرا ، سرمایه اختصاص دهد. در 3 پروژه گذار ، سرمایه مورد نیاز 3.540 میلیارد VND است. 3 پروژه جدید با سرمایه گذاری کل و تقاضای سرمایه 2 301 میلیارد VND …

در محل خوب باشید تا انگیزه توسعه پیدا کنید

دبیر کمیته حزب Vuong Dinh Hue خطاب به نتیجه گیری این جلسه ارزیابی کرد که منطقه Hoang Mai از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار بوده و در بسیاری از مناطق به دستاوردهای مهم دست یافته است و این ثابت می کند که سیاست ایجاد منطقه درست است. رشد در 5 سال گذشته و اهداف تعیین شده محقق شده است ، رشد اجتماعی حفظ شده است ، درآمد بودجه بیش از پیش بینی شده است ، هزینه های سرمایه گذاری ساختمانی بیش از 90 درصد رسیده است ، بسیاری از پروژه ها ترافیک کلیدی است که به بهره برداری رسیده است ، نتایج را با موفقیت به مرحله اجرا درآورد کنگره حزب منطقه را برگزار می کند … “دستاوردهای 17 سال گذشته و 5 سال اخیر بسیار عالی است و به توسعه عمومی کمک می کند. از شهر “- تاکید کرد دبیر کمیته حزب.

دبیر حزب وونگ دین هوو جلسه را خاتمه داد

دبیر کمیته حزب شهر با تأکید بر اینکه منطقه هوانگ مای دارای مزایای توسعه بسیاری است (زمین های بزرگ ، جمعیت زیاد ، درگاه حمل و نقل مناسب) ، گفت که هنوز چالش های زیادی برای اطمینان از توسعه سریع و پایدار وجود دارد. فرمول ، به ویژه سرعت شهرنشینی و توسعه زیرساخت ها همزمان نیست. برای غلبه بر این ، موارد بیشتری وجود دارد که این منطقه باید انجام دهد ، مانند: توسعه اقتصادی اجتماعی ، حفاظت از محیط زیست ، احزاب سازی ، ارتقا the بنیان فرهنگی انسانی ، حل مشکل فشار زیرساخت ها ، تأمین امنیت ، نظم ، آلودگی محیط زیست …

“برای تبدیل شدن به یک منطقه توسعه در قسمت جنوبی شهر ، لازم است پتانسیل و مزایا را بررسی و ارزیابی کنیم تا اهداف خاص توسعه تعیین شود. بلافاصله ، در 3 سال آینده ، برای جشن 20 سالگرد تأسیس منطقه “- گفت دبیر کمیته حزب.

در مورد مسئله برنامه ریزی ، دبیر کمیته شهر حزب از منطقه خواست با وزارتخانه ها و سازمان ها مشورت کند تا در راستای شعار ارائه مقررات کنترل سیل ، برنامه ریزی منطقه ای در هر دو طرف رودخانه سرخ را به شهر ارائه دهد. علاوه بر این ، برای بررسی یک برنامه 1/500 برای گزارش دهی به شهر ، با سرمایه گذاران فعالانه کار کنید. برای ایجاد یک سیاست مشترک برای سایر مناطق ، این شهر باید این کار را به عنوان یک کار اساسی برای از بین بردن ببیند.

با توجه به پروژه ها و کارهای کلیدی ، دبیر کمیته حزب شهر پیشنهاد کرد که برای پروژه هایی که انگیزه توسعه هستند (پارک آون ژاپن ، پارک ین سو) ، به زودی باید موانع برداشته شود تا فضای توسعه ایجاد شود. توسعه و حل مشکلات ترافیکی.

در مورد مسئله آب تمیز ، دبیر کمیته حزب شهر خواست که تاسیسات آب زیرزمینی را در آبهای سطحی رودخانه سرخ تغییر شکل دهد و در عین حال کیفیت منابع آبی مردم را برای تمدن و تأمین محیط تأمین کند.

علاوه بر این ، طراحی سایت باید به عنوان دستیابی به موفقیت در دوره بعدی برای ایجاد نیروی محرکه برای توسعه تلقی شود. ثبت نام در شهر برای اعمال مراحل کوتاه تر در هنگام طراحی سایت و ثبت نام برای ساخت یک منطقه متمدن شهری. در همان زمان ، با سرعت سریع فعلی شهرنشینی ، اگر منطقه برای ساخت مدلی از تیم مدیریت سفارش ساخت و ساز شهر ثبت نام کند.

علاوه بر این ، تقویت حزب سازی ، اجرای برنامه 01 کمیته حزب شهر مربوط به بخشنامه 15 ، قطعنامه 15 مربوط به دولت شهر. اصرار بر اصول حزب سازی ، حفظ روحیه همبستگی ، تمرکز دموکراتیک ، گشودگی و شفافیت. به ویژه ، با توجه به کار کارکنان ، تمرکز این دستورالعمل استفاده از کار ارزیابی کارکنان است. دبیر کمیته حزب گفت: “چگونه کاری کنیم که کمیته حزب Hoang Mai باعث اطمینان خاطر شود.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *