تجزیه و تحلیل Covid-19 را با استفاده از معادله 4-6 انجام دهید

[ad_1]

در تاریخ 4 فوریه 2021 ، کمیته راهبری پیشگیری و کنترل بیماری Covid-19 در هانوی نظر نایب رئیس کمیته مردمی شهر چو ژوان دونگ – رئیس کمیته راهبری را در جلسه 85 پوندی صادر کرد.

بر این اساس ، در تاریخ 3 فوریه 2021 ، در مقر کمیته مردمی شهر ، کمیته راهبری پیشگیری و کنترل بیماری Covid-19 شهر هانوی 85 امین جلسه خود را برای شنیدن گزارش واحدها در مورد اجرا برگزار کرد. در شهر.

کمیته راهبری پیشگیری و کنترل بیماری Covid-19 شهر هانوی 85 امین جلسه خود را برگزار کرد

پس از شنیدن گزارش ها و نظرات وزارت بهداشت توسط نایب رئیس کمیته مردمی منطقه شهرستان آقای چو ژوان دونگ چو ژوان دونگ – رئیس کمیته راهبری شهر از تلاش های مرکز شهر برای کنترل بیماری قدردانی کرد. آزمایش بیمارستان ها ، بیمارستان های شهرستانی ، مناطق و شهرها در کارهای آزمایشی ، کمک می کند تا شهر از شیوع Covid-19 جلوگیری کند.

برای ادامه درک کامل روح “ضد اپیدمی ضد دشمن” و دقیقاً پیروی از دستورالعمل های دبیرخانه دائمی دبیرخانه ، نخست وزیر ، کمیته حزب شهر و کمیته مردمی شهر برای تقویت پیشگیری از بیماری کووید -19 اپیدمی. کمیته مردمی شهر محله ها و شهرها را ملزم می کند تا از دستورالعمل های کمیته مردمی شهر به ویژه دستورالعمل 03 / CT-UBND از 3 فوریه 2021 رئیس کمیته مردمی شهر دقیقاً پیروی کنند.

بلافاصله پس از دریافت اطلاعات در مورد موارد Covid – 19 در استان ، بلافاصله کار پیگیری موارد F1 ، F2 را انجام دهید. برای موارد تایید شده F1 به F0 تغییر می کند ، حداکثر پس از 4 ساعت ، Covid – 19 مورد از F1 (قبلا F2) باید به مرکز کنترل بیماری شهر ارسال شود ، در حالی که کار بر روی جداسازی F1 ، F2 طبق مقررات (جداسازی F1 در تمرکز ، F2 در خانه تحت کنترل محلی جدا می شود). در صورت تأخیر ، رئیس واحد در برابر کمیته مردمی شهر پاسخگو است.

این شهر منطقه تحت آزمایش را تحت هدایت وزارت بهداشت و شهر در برخی مناطق پرخطر گسترش خواهد داد. واحدها باید به طور فعال مواد و تجهیزات را تهیه کنند تا دقیقاً از شعار “4 درجا” پیروی کنند ، در صورت مشکل لازم است برای پشتیبانی و ایمنی به طور فعال با سایر شهرک ها هماهنگ شوند. هنگام حمل مردم به قرنطینه …

در صورت عدم استفاده از ماسک هنگام خروج از خانه ، تحریم را سختگیرانه اعمال کنید. مجازات بالاترین سطح برای متخلفان در حمل و نقل عمومی ، آسانسور در ساختمانهای بلند ، ساختمانهای مسکونی و پیشخدمت ها ، فروشندگان در رستوران ها و نوشیدنی ها. ، فروشگاه های آب پیاده رو (این مکان ها با خطر بسیار بالایی برای آلودگی هستند) . برای کارمندان ، کارمندان دولت ، کارمندان دولت و کارمندان قراردادی ، در صورت تخلف ، اطلاع رسانی به آژانس یا محل کار ضروری است. برای ساکنان ، در صورت تخلف ، اطلاعات را به مقامات محلی ، محل اقامت ارسال کنید.

با پیشنهاد کمیته مردمی شهرستان Hoan Kiem موافقت کنید که عملیات خیابان عابر پیاده را از 5 فوریه 2021 تا جهت جدید کمیته مردمی شهر متوقف کند.

وزارت بهداشت موظف است مرکز مراکز کنترل بیماری را مدیریت کند تا به هماهنگی با واحدهای مربوطه برای انجام آزمایش های تخصیص یافته ادامه دهد. نتایج آزمون F1 را حداکثر 6 ساعت پس از دریافت نمونه ها از واحدهای ارسالی برگردانید. در صورت تاخیر ، مسئول واحد مسئول کمیته مردم شهر است (استفاده از فرمول 4 – نمونه برداری 6 و 4 ساعته F1 و انتقال به مراکز شهر برای کنترل بیماری ، 6 ساعت به مراکز کنترل بیماری. بیماری TP برگشت داده می شود نتایج حاصل از آزمون F1).

هماهنگی فعال با مناطق ، شهرها برای بازرسی از امکانات ، تجهیزات برای آماده شدن برای انزوای متمرکز محلی در صورت لزوم. در جلسه بعدی به کمیته راهبری گزارش دهید.

فرماندهی عالی پایتخت هانوی: صندلی ها و هماهنگی ها با وزارت بهداشت ، کمیته های مردمی مناطق و شهرها برای سازماندهی انزوای کاملاً متمرکز در تأسیسات تحت مدیریت فرماندهی کلانشهر هانوی. و مدیریت ایزوله های غیرنظامی ایجاد شده توسط شهر. کاملاً اطمینان حاصل کنید که این اپیدمی به مناطق منزوی متمرکز در شهر گسترش نمی یابد.

وزارت ترانسپورت بازرسی و نظارت بر پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر Covid-19 را در ایستگاه های اتوبوس ، بنادر و حمل و نقل عمومی افزایش می دهد. محدودیت های حمل و نقل مسافران در حمل و نقل عمومی ، به ویژه: اتومبیل های سواری طبق طرح سازنده بیش از 50٪ تعداد افراد و بیش از 20 نفر برای همه وسایل نقلیه ندارند. حمل و نقل عمومی را فعالانه فعال کنید ، و خدمات خوبی را به نیازهای سفر مردم شهر ، به ویژه در سال جدید قمری Tan Suu ارائه دهید.

اداره اطلاعات و ارتباطات ، کمیته های مردمی مناطق و شهرها و آژانس های مطبوعاتی این شهر به طور فعال با وزارت بهداشت تماس می گیرند تا آخرین اطلاعات مربوط به همه گیری کوید -19 را به روز کنند. افزایش اطلاعات کافی ، به موقع ، عمومی و شفاف در مورد توسعه همه گیرها ؛ تبلیغات برای اجرای خوب توصیه “5K”: ماسک – ضد عفونی – مسافت – بدون جمعیت زیاد – گزارش پزشکی ؛ توزیع ، نصب و استفاده از برنامه های ردیابی ، برنامه های Bluezone ، برنامه های اعلامیه پزشکی را راهنمایی می کند.

بخشهای شهر ، بخشها ؛ کمیته های مردمی مناطق ، شهرها: به شدت به دستورالعمل های مناطق مرکزی و شهری برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در منطقه ادامه دهید. وظایف محول شده توسط شهر را مرور و انجام دهید ، خلاصه نتایج اجرا را گزارش دهید ، به کمیته مدیریت شهر گزارش دهید تا محتوای خارج از اختیارات واحد را هدایت کند. به ویژه برای مناطق ، شهرها و مراکز کنترل بیماری های شهر ، آزمایشات باید به خوبی هماهنگ شده و حداکثر زمان را از نمونه گیری Covid-19 و بازگشت نتایج را تضمین کنند. بیش از 10 ساعت در خانه.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *