تجدید کار در زمینه انتشار قانون و آموزش در 10 رویداد استثنایی دادگاه

[ad_1]

وزارت دادگستری از 10 رویداد استثنایی در سال 2020 در بخش دادگستری خبر داده است. بر این اساس ، اصلاح خدمات حقوقی با ترویج کاربرد فناوری اطلاعات ، جهت گیری برای تحول دیجیتال به عنوان یکی از 10 رویداد قابل توجه در صنعت در سال 2020 انتخاب شد. طبق گفته وزارت دادگستری ، در زمینه مبارزه با اپیدمی کوید 19 و برای مدتی با اجرای تفکیک اجتماعی ، وزارتخانه و بخش دادگستری کاربرد فناوری اطلاعات ، جهت گیری تحول دیجیتال برای انتشار قانون و در سطح ملی را افزایش داده اند. در نتیجه ، شرایط اطمینان بهتر و اطمینان از صحت و کامل بودن اطلاعات حقوقی ، بهبود یافته است.

لو هونگ نایب رئیس کمیته مردمی هانوی جوایزی را به افرادی اهدا کرد که در دو مسابقه برای ارتقا work کار PBGDPL ، نوامبر 2020 برنده شدند.

مسابقات آنلاین در زمینه دانش حقوقی در مقیاس ملی ، مانند: قانون مدارس ، قانون برای همه ، … میلیون ها شرکت کننده را به خود جلب کرد و یک زمین بازی واقعی برای یادگیری قانون ایجاد کرد. مفید ، موثر. افزایش کاربرد فناوری های اطلاعاتی در آموزش حقوقی نیز عزم وزارت و قوه قضائیه را برای تمدید و تنوع بخشیدن به اشکال دسترسی به قانون برای مردم نشان می دهد …

علاوه بر این ، 9 رویداد قابل توجه دیگر در صنعت عدالت عبارتند از:

1. انجام وظیفه خلاصه و مشاوره با دولت در مورد بررسی قطعنامه ها و بخشنامه ها ، به عنوان پایه ای برای انتشار نتیجه گیری دفتر سیاسی و دبیرخانه مرکزی حزب در امور حقوقی و خصوصی. فرانسه.

2. بررسی و پیشنهاد برای تکمیل سیستم اسناد هنجاری هنجاری با توجه به عناوین. مشاوره در مورد سیاستها برای پاسخ فوری به تأثیر همه گیر Covid-19.

3- م institutionsسسات حقوقی کشور و تعدادی از مناطق کاری وزارت و دادگستری کلیه مراحل مهم را برای بهبود دارند.

4- کنفرانس های دولت در مورد تدوین قانون ، تکمیل قانون و اجرای قانون.

در 24 نوامبر سال 2020 ، وزارت دادگستری به سازماندهی موفقیت آمیز کنفرانس دولت در زمینه تهیه ، تکمیل قوانین و اجرای قانون توصیه کرد. این یک کنفرانس آنلاین در مقیاس ملی است ، رویدادی که امروزه در قانونگذاری و اجرای قانون در کشور ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بلافاصله پس از کنفرانس ، وزارت دادگستری به نخست وزیر توصیه کرد که دستورالعمل 43 / CT-TTg 11 دسامبر 2020 را در مورد بهبود کیفیت کار ساخت و ساز ، بهبود سیستم حقوقی و افزایش کارایی در اجرای قانون صادر کند.

5. سمینار علمی در سطح ملی “اندیشه هوشی مین در مورد دولت و قانون: ارزشها و روشهای اعمال شده در ویتنام”.

در تاریخ 30 نوامبر سال 2020 ، وزارت دادگستری و آکادمی سیاسی ملی در شهر هوشی مین یک سمینار علمی ملی با عنوان “اندیشه هوشی مین در مورد دولت و قانون: ارزشها و عملکرد کاربرد” را برگزار کردند. در ویتنام. “این سمینار محفلی برای شناسایی کامل ، سیستماتیک ، عمیق و جامع اندیشه هوشی مین در مورد کشور و قانون است.

6. غلبه بر مشکلات ، نتایج اجرای رای دادگاه مدنی از نظر ارزش ، به ویژه ارزش بازیابی دارایی ها در موارد فساد ، اقتصاد در سال 2020 به بالاترین سطح تاکنون رسیده است.

7. در همکاری های حقوقی بین المللی فعالانه و نوآور باشید و به طور م effectivelyثر به وظایف سیاسی وزارت و عدالت خدمت کنید.

8. پنجمین کنگره تقلید میهنی از عدالت را با موفقیت سازماندهی کرد و به مناسبت 75 سالگرد روز سنتی یک مدال درجه یک (بار دوم) دریافت کرد.

9. برای سازماندهی موفقیت آمیز کنگره حزب XI وزارت دادگستری ، دوره 2020 – 2025 – کنگره کمیته حزب در سطوح بالاتر بر اساس کمیته های حزب بلوک آژانس های مرکزی ؛ اعتقاد بر این است که بسیاری از مدیران وزارت دادگستری به کمیته های استانی و شهرستانی پیوسته اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *