بیش از 12000 کشاورز برای توسعه تولید وام دریافت کرده اند

[ad_1]

در 8 ژانویه ، انجمن کشاورزان هانوی کنفرانسی را برای جمع بندی کارهای انجمن و جنبش کشاورزان در سال 2020 ، با استفاده از وظایف و شروع تقلید در سال 2021 برگزار کرد.

Vتوسعه اقتصادی دشوار است

در سال 2020 ، علیرغم مشکلات و چالش های فراوان ، به ویژه تأثیر اپیدمی کوید -19 ، اتحادیه مردمی این شهر از نزدیک راهنمایی های انجمن های ارشد ، کمیسرها و مقامات در تمام سطوح مأموریت سیاسی محلی را دنبال می کند. انجمن ها در تمام سطوح به طور فعال در حال توسعه برنامه ها و برنامه هایی برای استقرار وظایف کاری و حرکات کشاورزان برای اجرای اقدامات جلوگیری از اپیدمی کوید -19 هستند.

رئیس کمیته مردمی کمیته حزب هانوی ، نگوین دوان Toan پرچم های شبیه سازی را به کمیته مردم شهر به گروه های معمولی ارائه داد

در سال 2020 ، کل شهر دارای 258،932 خانوار است که برای تولید خوب و تجارت در همه سطوح ثبت شده اند ، پس از بررسی 184،446 خانوار وجود دارد که به عنوان کشاورز خوب در کسب و کار دست یافته اند. قابل ذکر است که کمیته مردمی شهر در همه سطوح 835 انجمن و 49 شاخه انجمن حرفه ای با 10481 عضو در زمینه تولید محصولات کشاورزی و تجارت ایجاد و راه اندازی کرده است. علاوه بر این ، انجمن در تمام سطوح کشاورزان را برای ایجاد 25 تعاونی ، 804 گروه تعاونی و مدل های اقتصادی جمعی ترویج ، بسیج و راهنمایی می کند.

برای تشویق کشاورزان برای کمک به توسعه اقتصاد و بهبود زندگی خود ، در سال 2020 کمیته مردم شهرستان در تمام سطوح بررسی ، پرونده آنها را بررسی کرد ، 257.9 میلیارد VND بودجه از صندوق حمایت از کشاورزی پرداخت کرد. مردم (HTND) از 694 پروژه به 12305 خانوار برای تولید و توسعه تجارت وام دادند. در حال حاضر ، کل سرمایه سرمایه وجوه عمومی شهر بیش از 654 میلیارد VND است. هانوی یکی از شهرک های دارای بیشترین منبع سرمایه صندوق تعاون مردمی است که بیشترین تعداد اعضای کشاورزان برای کشور سودمند است.

هنگام ایجاد استان جدید ، انجمن ها در تمام سطوح بیش از 400 مدل از کشاورزان را که در حفاظت از محیط زیست فعالیت می کنند ، ساخته اند. با مشارکت در ساخت زیرساخت های روستایی ، انجمن در تمام سطوح اعضای خود را برای مشارکت در بیش از 48 میلیارد VND ، بیش از 54000 روز کاری ، 5000 متر مربع زمین برای ساخت NTM اهدا کرد … از طریق فعالیت های مثبت به نتایج ساخت NTM کمک کرد برای کل شهر

کمیته مردم شهر هانوی و کمیته مردمی منطقه ، امتحانات شهرداری قرارداد تقلید را در سال 2021 امضا می کنند.

رئیس کمیته مردمی هانوی ، فام های هوآ ، گفت که در سال 2021 ، کمیته مردمی شهر هانوی موضوع را تعیین کرد. “متحد ، فعالانه و خلاقانه مصوبات کنگره حزب را در تمام سطوح اجرا کنید ، کیفیت عملیات را بهبود بخشید ، یک انجمن قوی ایجاد کنید”. با ارتقا People’s نتایج بدست آمده ، کمیته مردمی شهر به دنبال انجام 9 فعالیت کلیدی با 34 هدف رقابتی تعیین شده برای سال 2021 است. به ویژه ، کمیته مردمی شهرستان به هماهنگی در اجرای خدمات به خوبی ادامه خواهد داد. ، مشاوره و کمک به کشاورزان برای توسعه تولید ، تجارت و فروش محصولات.

نقش موضوع را در ساخت یک استان جدید ارتقا دهید

در طول این کنفرانس ، رئیس کمیته حزب هانوی ، نگوین دوان توان ، از سهم مثبت کمیته مردمی شهر در دستاوردهای کلی ساخت و توسعه سرمایه تقدیر و تشکر کرد.

صحنه کنفرانس

به منظور انجام موفقیت آمیز وظایف سیاسی در سال 2021 ، رئیس کمیته مردمی کمیته شهر حزب ، نگوین دوان توان ، کمیته مردمی شهر را در همه سطوح برای ادامه نوآوری ، بهبود کیفیت و اثربخشی تبلیغات سیاست های حزب پیشنهاد کرد. کتاب ها ، قوانین کشور

بسیج مقامات و اعضای کشاورزی برای الگوبرداری از دستاوردها برای استقبال از کنگره ملی XIII حزب. اعضا و مردم را برای مشارکت فعال در انتخاب معاونان در دهمین شورای ملی و شورای ملی در تمام سطوح ، برای دوره 2021 – 2026 بسیج می کند. همچنان به انجام وظیفه دوگانه جلوگیری از شیوع کوید -19 و توسعه توسعه اقتصادی – اجتماعی ادامه دهید.

علاوه بر این ، کمیته مردمی شهر در تمام سطوح باید بر اجرای قطعنامه هفدهمین کنگره حزب در هانوی متمرکز شود ، و به ویژه لازم است برنامه ها ، برنامه ها و پروژه ها برای مشارکت در اجرای واقعی فعال شوند. در حال حاضر برنامه های کاری کمیته حزب مربوط به اجرای کارهای متحدین و جنبش روستایی است.

از طرف دیگر ، تمام سطوح انجمن همچنان به تشویق و بهبود کیفیت حرکات شبیه سازی ادامه می دهند. به ویژه ، تمرکز بر ارتقا promoting نقش اصلی ، موضوع درگیر ساخت یک استان جدید است. در عین حال ، با ایجاد گروه های تعاونی و تعاونی ها برای استفاده و ارتقا پتانسیل ها و نقاط قوت محلی ، به راهنمایی و حمایت از کشاورزان در ساخت مدل های توسعه اقتصادی ادامه دهید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *