به طور کلی ، هانوی هیچ خانوار فقیری ندارد

[ad_1]

راه حل های پشتیبانی را همگام سازی کنیددر آخرین روزهای سال 2020 ، ما از خانواده ای دیدار کردیم که در نزدیکی فقر در منطقه Cau Giay فرار کردند. در اتاقی به عرض کمتر از 10 مترمربع ، زن و شوهر آقای Doan Van Hin (67) و خانم Le Thi Ha (60) در محله 12 خیابان Nguyen Phong Sac ، بخش Nghia Tan ، Cau Giay ، به اشتراک گذاشته شد: هنگامی که ترجمه Covid-19 مجبور به کار شد ، ما به خانواده Cau Giay ، بخش Nghia Tan و سازمان هایی که توزیع برنج ، روغن پخت و پز ، رشته های مخلوط ، تخم مرغ … یک موتور سیکلت جدید به عنوان وسیله حمل و نقل برای مسافران ، هر ماه 15 میلیون دونگ پول نقد و 10 کیلوگرم برنج برای تسهیل کار. خانواده آقای دوان ون هین یکی از آخرین 17 خانوار است که تقریباً در محله کاو گیایی فقیر هستند و در سال 2020 به دلیل فقر فرار کرده اند.

نگوین کوانگ هونگ ، رئیس اداره کار ، معلولیت و امور اجتماعی شهرستان کاو جائی گفت: از سال 2017 ، منطقه کاو جائی دیگر خانوار فقیری ندارد و در ماه مه سال 2020 ، تقریباً هیچ خانوار فقیری وجود ندارد. برای دستیابی به این نتیجه ، منطقه راه حلهایی مانند حمایت از ایجاد اشتغال در پایتخت ایالت ، شهر و منطقه 40 میلیارد VND از بودجه تسویه حساب برای بیش از 1300 کارمند را به کار گرفته است. در کنار کمک های کتاب های پس انداز ، این منطقه تجهیزات لازم را به خانوارهای نیازمند (موتورسیکلت ، پرس نیشکر ، پنکه ، ملافه تخت ، بیمه درمانی …) فراهم می کند. خانوارهای تقریباً فقیر و محروم نیز در طول سال 2020 هر ماه 10 کیلوگرم برنج از مشاغل دریافت می کنند.

در سال 2020 ، منطقه Hai Ba Trang دیگر خانوارهای فقیر و تقریباً فقیری نخواهد داشت. علاوه بر این ، 12 منطقه (با دین ، ​​تای هو ، تانه ژوان ، هوان کیم ، نام تو لیم ، ها دونگ ، دونگ آنه ، گیا لام ، هوای دوک ، دونگ دا ، باک تو لیم ، لانگ بین) دیگر خانوار نیستند. فقیر. سایر مناطق و نواحی نیز تعداد خانوارهای فقیر و تقریباً فقیر را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

به عنوان مثال ، منطقه ، منطقه چوونگ من ، برنامه هایی را با راه حل های همزمان مانند پشتیبانی برای ساخت خانه های جدید ، معافیت از هزینه های مدرسه و هزینه های تحصیل برای دانش آموزانی که فرزندان خانواده های فقیر و همسایه هستند ، می سازد و اجرا می کند. فقیر. 426 خانوار فقیر نیز توسط بانک منطقه برای سیاست اجتماعی برای وام سرمایه برای تولید و تجارت به مبلغ بیش از 3.2 میلیارد VND پرداخت شدند. Hoang Minh Hien ، معاون رئیس کمیته مردمی منطقه Chuong My ، گفت: “با تشکر از اجرای همزمان راه حل ها ، تا پایان سال 2020 Chuong My District دارای 310 خانوار از فقر است که منجر به نرخ فقر 1.02 می شود. ٪ به 0. ، 64٪ ، خانوارهای تقریباً فقیر از 3.01٪ به 2.48٪ کاهش یافتند “.کارکنانی که نیاز به کار دارند معرفی می شوندتخمین زده می شود که تا سال 2020 ، کل شهر هانوی بیش از 4500 خانوار فقیر را کاهش دهد ، و نرخ فقر را به 0.21 درصد کاهش دهد ، و به این هدف رسیده است تاکنون هیچ خانوار فقیری وجود ندارد. بیشترین سهم در کاهش پایدار خانوارهای فقیر و تقریباً فقیر ، تصمیم به ایجاد شغل برای کارگران (کارگران) است. نگوین هونگ دان ، معاون اداره کار ، معلولیت و امور اجتماعی هانوی ، در این باره گفت: “برای اطمینان از اهداف ایجاد شغل برای 156000 کارگر ، نرخ بیکاری در مناطق شهری را به زیر 4٪ کاهش دهید. . ، درصد کارگران آموزش دیده 70.2٪ است ، این اداره همکاری نزدیک با ادارات و ادارات شهرستان و آژانس های محلی دارد. این بخش برای درک سیاست ها ، واحدهای مربوطه را به مطالعه ، پیش بینی و ارزیابی وضعیت موجود در بازار کار ، روند توسعه و تأثیر اقتصادی در آینده راهنمایی می کند. کت و شلوار جدید در همان زمان ، راهنمایی مرکز خدمات کار در هانوی (DVVLHN) برای تشکیل جلسات تجارت شغلی … “.
در سال 2020 ، وزارت کار ، معلولیت و امور اجتماعی در هانوی و مراکز حمایت اجتماعی شهر بیش از 400 نفر سرگردان را که می خواهند پول و افراد بی سرپرست برای مراقبت از آنها پذیرا شوند ، پذیرفتند. به بیش از 192000 بهره مند از حمایت اجتماعی در جامعه دستور داده شده است كه مزایای ماهانه را به طور صحیح ، كامل و به موقع اعمال كنند. مراکز حفاظت اجتماعی با مدیریت ، مراقبت و آموزش بیش از 2700 نفر به خوبی عمل می کنند. 100٪ از مشمولان حمایت های اجتماعی کارت بیمه درمانی رایگان دریافت می کنند. 100 of از افراد معلول ، افراد مسنی که نیاز دارند و فرصت پیوستن به جنبش را دارند ، بلیط اتوبوس رایگان در اختیار شما قرار می گیرد … ادامه کار تأمین اجتماعی ، به مناسبت سال نو سال نو 2021 ، شهر هانوی برنامه ای دارد به نزدیک به 850،000 ذی نفع بیمه با بودجه کل بیش از 371 میلیارد دون هدیه بدهد. از آنجا که اپیدمی Covid-19 تأثیر زیادی در زندگی بسیاری از کارگران دارد ، شهر هانوی 5000000 هدیه (هر 500000 VND) به کارمندان در شرایط بسیار سخت برای همه ، برای هر خانواده برای داشتن یک Tet ، اهدا می کند. اجازه ندهید کسی رها شود.
در سال 2020 ، مرکز خدمات شغلی و خدمات 176 جلسه برای تجارت شغل با 6595 شرکت کننده از شرکت ها و واحدها ترتیب داد. 48956 کارگر مرتبط ، 16،025 کارگر استخدام شدند. تخمین زده می شود که در طول سال 2020 ، هانوی برای 175000 کارمند شغل ایجاد خواهد کرد ، نرخ بیکاری 3.33٪ است ، که به هدف شورای مردمی شهر می رسد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *