به دلیل جدایی هنرمند چی تای ، کمدین Hoai Lin جلسه ای با MTV Band – Unlimited Music را از دست داد

[ad_1]

قبل از اینکه MTV یک گروه محبوب باشد

MTV یکی از گروههای زیادی است که در دهه 1990 تشکیل شده است. MTV گروه مورد علاقه جوانان بود. طی 20 سال گذشته ، با چندین دوره رونق و رکود اقتصادی ، گروه ها مجبور به خداحافظی شده اند و در سال 2007 MTV خداحافظی کرده است.

اگرچه هر فرد تقسیم شده است ، آنها گرایش خاص خود را دارند ، اما در سال 2011 آنها تصمیم گرفتند که با 3 عضو Le Minh ، Anh Tuan ، Thien Vuong دوباره متحد شوند. هنگامی که هنرها تحت تأثیر اپیدمی Covid-19 قرار گرفتند ، مشتاق انجام کار جدیدی شدند ، MTV تصمیم گرفت برنامه ای بنام MTV Band – موسیقی نامحدود بسازد.

من از تازه شدن نمی ترسم ، از به چالش کشیدن رنگ های مختلف ، سبک های موسیقی نمی ترسم … موسیقی نامحدود در واقع برای خود اعضا یک چالش است. چگونه خسته نشویم ، چگونه پیر نشویم ، اما هنوز MTV است ، زیرا مخاطب می داند و برای حفظ موسیقی با مخاطب فاصله ای وجود ندارد – این یک مشکل دشوار است ، اما MTV به همراه Hieu Tran تهیه کننده موسیقی یک راه حل پیدا کردند.

پس از یک دوره پارگی و تجدید دیدار ، اعضا تصمیم گرفتند پروژه MTV Band را انجام دهند. اولین مهمان برنامه خواننده Phuong Vy بود

هر قسمت از MTV Band مهمان خواهد بود. قسمت 1 پروژه MTV Band – موسیقی نامحدود ، پخش شده در عصر 2 ژانویه با ظاهر خواننده Phuong Vy با آهنگ “When I’m 20” – یکی از بسیاری از آهنگ های محبوب این خواننده. شماره 20 همچنین بیستمین سالگرد تاسیس گروه MTV است.

هنگامی که تین وونگ نتوانست دلیل دعوت Phuong برای “باز کردن کالا” برای پروژه باشد ، در ضبط به سبک جوانان ظاهر شد و برای “بزرگسالان” بسیار شوخ طبع بود ، یک توآن فاش کرد زیرا “Phuong Vy یک فروشگاه رشته گران قیمت اردک در محله “و خواننده اضافه کرد:” مردم هنوز هم باید هزینه کنند تا آن را باز کنند! “لو مین همچنین بلافاصله پرداخت Phuong Vy را برای پروژه گروه ، که یک جعبه برنج چسبناک بود ، منتشر کرد.

همانطور که انتظار می رفت ، ساعت 20:30 روز شنبه هفته آینده ، میهمان گروه MTV خواننده ، لام تروونگ خواننده و به دنبال آن نوگوین نان ، نوازنده ، Lan Na خواننده خواهد بود. به طور خاص ، انتظار می رود که کمدین Hoai Linh در قسمت 5 گروه MTV ظاهر شود – موسیقی محدود به اجرای آهنگ “Prayest for the Predestined” نیست. پس از عزیمت ناگهانی کمدی چی تای ، برادر نزدیک هوی لین ، MTV هنوز منتظر آرام شدن روح او است.

قسمت 1 گروه MTV – موسیقی نامحدود

https://www.youtube.com/watch؟v=uQo5IVdE5Uk[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *