به تقویت پیشگیری از شیوع بیماری ادامه دهید ، ذهنی و تحقیرآمیز نباشید

[ad_1]

در اصل آزمایش همه موارد ترجمه را کامل کنید

بر اساس گزارش پیشگیری از شیوع بیماری کوید -19 در منطقه نام تو لیم ، در حال حاضر 2 اپیدمی با 10 بیمار مبتلا به F0 وجود دارد (7 بیمار در گروه جمعیت 1 – خیابان). Phuc Dien – بخش Xuan Phuong و 3 بیمار ساکن در آپارتمان Dreamland Ponaga 23 Duy Tan ، My Dinh 2 ، Nam Tu Liem). موارد مربوط به شیوع چی لین – های دئونگ است.

معاون دبیر کمیته حزب ، نگوین ون فونگ از نام تو لیام خواسته است که شرایط را به خوبی کنترل کند ، اما نمی تواند ذهنی یا بی اعتنایی کند.

پیش از آن ، در تاریخ 29 ژانویه 2021 ، بلافاصله پس از دریافت اولین اطلاعات مثبت در مورد سال 1694 در ژوان فوونگ ، کمیته راهبری منطقه جلسه اضطراری داشت و اجرای سریع و سریع اقدامات برای جلوگیری از همه گیری ها را ترتیب داد. این شهرستان باعث محاصره فوری مناطق دارای موارد مثبت شده است. بر بررسی و پیگیری موارد F1 و F2 تمرکز کنید تا مطابق با مقررات بخش بهداشت در نظر گرفته شوند.

این منطقه در حال حاضر فوراً در حال بررسی موارد از مناطق اپیدمی (Quang Ning ، Hai Duong و سایر مناطق اپیدمی) به این منطقه برای اجرای دستورالعمل های نظارت و نمونه گیری بهداشت است ، و یک نسخه آزمایشی از تمام موارد در منطقه ترجمه را تکمیل می کند. در نتیجه ، 666 نفر مورد بررسی قرار گرفتند ، 666 نمونه آزمایش گرفته شد ، 4 نمونه مثبت پیدا شد (مورد 1694 ، 1814 ، 1815 ، 1825).

معاون دبیر کمیته حزب ، نگوین ون فونگ ، پیشگیری از همه گیری را در سایت قرنطینه Hyatt Regency بررسی می کند

فعالیتها در مناطق انزوای متمرکز دقیقاً و مطابق با مقررات انجام می شود و از خروج اشیا the از مناطق جدا شده متمرکز و بر خلاف مقررات ضد اپیدمی جلوگیری می کند. نیروهای پزشکی ، پلیس و ارتش 24/24 شبانه روز در دبستان Xuan Phuong ، 2 هتل به عنوان سایت های جداگانه برای پیشگیری و کنترل COVID-19 انتخاب شده اند.

در مورد F0 N.Đ.NK (دبستان Xuan Phuong) ، یک تحقیق اپیدمیولوژیک بسیار پیچیده که درگیر بسیاری از دانش آموزان بود ، F1 و F2 بود. کمیته مردم منطقه برای ایجاد یک منطقه انزوا به طور موقت متمرکز در دبستان Xuan Phuong با رئیس کمیته مردمی شهرستان ، معاون رئیس کمیته مردمی شهر Chu Xuan Dung مشورت کرد. دقیقاً در شب 30 ژانویه 2021 ، این منطقه اقدام به تأسیس اضطراری منطقه جداسازی F1 کرد و همه 117 نفر را به همراه داشت: 58 دانش آموز ، 11 معلم ، 45 والدین و معلمان. تولد و 3 همراه) برای انجام قرنطینه در اینجا. کمیته مردم منطقه با تصمیم 284 Q / QD-UBND از 30 ژانویه 2021 به دبستان ژوان فوونگ اجازه داد که انزوای پزشکی متمرکز را اجرا کند و یک کمیته راهبری و مرکز قرنطینه را اداره کند. “در حال حاضر ، منطقه منزوی و متمرکز دبستان Xuan Phuong به بهره برداری پایدار رسیده است و شرایط خوبی را برای تدارکات ، مراقبت های بهداشتی ، انزوا ، پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر مطابق با مقررات فراهم می کند. دبیر کمیته حزب شهر 200 میلیون VND اهدا کرد ، منطقه و حامیان مالی 16 مجموعه آبگرمکن دیگر ، 02 تخت فولاد ضد زنگ در اتاق انزوا موقت ، 02 ماشین لباسشویی ، 20 مجموعه زباله پزشکی نصب کرده اند. وعده های غذایی آماده شده توسط شرکت هواپیمایی کیفیت و کمیت ، به ویژه ایمنی مواد غذایی را تضمین می کنند. خانواده ها ، معلمان و دانش آموزان از روانشناسی پایداری برخوردارند و مقررات مربوط به انزوا ، پیشگیری و کنترل شیوع بیماری را به خوبی اجرا می کنند. در حال حاضر ، جبهه میهن پرستی ، انجمن منطقه ای صلیب سرخ و سازمانها و اشخاص منفرد همچنان به کارزاری در حمایت از مهمترین فعالیتهای خود در منطقه قرنطینه ادامه می دهند “، نماینده منطقه نام تو لیم گفت.

این ناحیه تمام دانش آموزان ، والدین و معلمان دبستان Xuan Phuong را در انزوا متمرکز آزمایش کرد (117/117 نمونه برای اولین بار منفی بود). با آزمون از همه 1170 دانش آموز ، والدین و معلمان در دبستان Xuan Phuong ، 1000 نتیجه آزمون منفی وجود دارد ، بقیه منتظر نتایج بودند.

“نام تو لیم اوضاع را به خوبی کنترل کرد ، اما ذهنی و بی توجه نبود.”

در طول جلسه بازرسی ، نگوین ون فونگ ، معاون دبیر کمیته حزب ، گفت که همه گیر Covid-19 در هانوی ، اگرچه پیچیده است ، اما هنوز تحت کنترل است. این سهم مهمی در کل سیستم سیاسی شهرستان Nam Tu Liem داشته است. معاون دبیر کمیته حزب شهر ابتکار ، فعالیت و نجابت منطقه را ستود.

Nam Tu Liem منطقه ای با 2 شیوع اپیدمی بزرگ است و تعداد F0 نیمی از موارد جدید در شهر است ، اما این منطقه به طور عمده اوضاع را کنترل می کند. “ما ذهنی نیستیم ، اما واضح است که منطقه منطقه بندی شده است ، انزوا به سرعت ، به سرعت انجام می شود ، و فعالیت های آزمایشی را فعال می کند که همه شرایط را برای پیشگیری از اپیدمی و ثبات روانی فراهم می کند.” – معاون دبیر کمیته حزب نگوین ون فونگ استرس

در آینده ، ترجمه Covid-19 بخصوص گسترش سریع نسخه جدید پیچیده باقی خواهد ماند. به همین دلیل معاون دبیر کمیته حزب نگوین ون فونگ از نیروهای منطقه Nam Tu Liem خواست تا به تقویت پیشگیری از بیماری های همه گیر ادامه دهند ، نه ذهنی ، غفلت ، برای افزایش بازرسی ناگهانی از فعالیت های محل اقامت ، به ویژه Lunar New سال علاوه بر پیشگیری از همه گیری ، منطقه باید به ارتقا promoting ، مراقبت و یادآوری برای اطمینان از ایمنی تیم به طور مستقیم در برابر بیماری همه گیر توجه کند. یک عامل ضد اپیدمی مثبت ، روانشناسی کل سیستم ضد اپیدمی را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

علاوه بر این ، معاون دبیر کمیته شهر حزب همچنین از منطقه Nam Tu Liem خواست تا وظایف دوگانه خود را از جمله مبارزه با اپیدمی ، توسعه اقتصادی اقتصادی ، تضمین زندگی مردم ، ارتقا trade تجارت ، به ویژه در سال جدید قمری به خوبی انجام دهد.

سرانجام ، معاون وزیر س askedال کرد ، منطقه Nam Tu Liem باید به طور فعال احساس مسئولیت را گسترش دهد ، تا احساس مسئولیت را در پیشگیری از شیوع Covid-19 در بین مردم گسترش دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *