برچیدن فوری کارهای غیرمجاز در ساحل

[ad_1]

کار برچیده شد ، زمین مسترد شد

پیش از این ، در تاریخ 13 ژانویه ، رئیس کمیته مردمی استان بین دین یک سند 250 پوندی برای بازرسی و پردازش دستورات ساخت در ساحل SeaSand (روبروی خیابان Phan Dang Luu ، Quy. Nhon) صادر کرد.

رئیس کمیته مردمی استان از وزارت ساخت و ساز و کمیته مردمی شهر کوئی نون به دلیل عدم بازرسی و نظارت در زمینه مدیریت تدارکات ساخت و ساز انتقاد کرد ، به طوری که ساخت و سازها در منطقه بدون مجوز ساخت و ساز رخ داده است. ، نه با روحیه درست ، جهت سیاست برای اجرای پروژه خدمات ساحلی مطابق سند 6976 / UBND-VX از 19 اکتبر 2020 کمیته مردمی استان

در همان زمان ، وزارت ساخت و ساز موظف شد مسئولیت اصلی را به عهده بگیرد و کارهای کمیته مردمی شهر Qui Non را در جهت دهی و دقیق در نظر گرفتن نقض دستور ساخت و ساز برای کارهای فوق مطابق با قانون هماهنگ کند ؛ فوراً دیواره دیافراگم و سد را برچیده و وضعیت موجود موجود در منطقه فوق را بازیابی کنید ، که قبل از 15 ژانویه 2021 تکمیل شده است.

شناخته شده است که در روزهای اخیر ، مردم در Quy Nhon City (Binh Dinh) پوشش کار در خیابان Xuan Dieu ، یک پروژه “عظیم” را که بی پروا و بدون اجازه درست در ساحل انجام شد ، پوشش دادند.

هیچگونه ساخت و ساز در ساحل مجاز نیست.

با توجه به هیئت مدیره نصب شده بر روی پروژه ، این پروژه SEASAND COFFE نام دارد که توسط شرکت سهامی بازرگانی Khai Thanh سرمایه گذاری شده است.

ساکنان شهر کوئی نون معتقدند که ساخت سواحل باعث می شود که ساحل شنی زیبایی ذاتی خود را از دست بدهد.

طبق گزارش بازرسی از صنعت عملکردی ، سرمایه گذار پروژه فوق در حال ساخت 2 عنصر است. به طور خاص ، موقعیت 1 ساخت 30 پایه ، ستون های پایه ، با مساحت ساخت حدود 210 متر مربع است. سایت ساختمانی شماره 2 در حال ساخت 35 پایه ، ستون های پایه با مساحت 387m2 است.

لازم به ذکر است که برای ساخت دو عنصر فوق اجازه ساختمانی از طرف مقامات صادر نشده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *