برنامه های Bluezone به 28 میلیون بارگیری رسیده اند

[ad_1]

به گفته گروه فناوری اطلاعات – وزارت اطلاعات و ارتباطات. دا نانگ ، هانوی ، کوانگ نین ، شهر هوشی مین ، های دوونگ در هفته گذشته از 28 ژانویه تا 4 فوریه همچنان در نسبت بین کاربران Bluezone و جمعیت پیشرو بودند.

برنامه های Bluezone به 28 میلیون بارگیری رسیده اند. تصویر

در چندین مکان دیگر نیز رشد سریع مصرف کنندگان وجود دارد. به طور خاص: نسبت کاربران Bluezone به جمعیت Hoa Binh 10 قدم ، لائو کای 6 پله ، Binh Phuoc 5 قدم ، Ha Nam و Gia Lai 4 قدم ، Hung Yen ، Phu Tho ، Nam Dinh افزایش یافته است. استان های دونگ Thap 3 مرحله افزایش یافته است.

با درخواست NCOVI از تاریخ 3 فوریه 2021 ، تعداد درخواست های برنامه NCOVI 7.8 میلیون نفر است که در مقایسه با 28 ژانویه 2021 117 هزار برابر افزایش یافته است. تعداد اعلامیه های پزشکی برای کل جمعیت 18 میلیون ، تعداد سوابق به روز شده برای نظارت بر سلامت 52.95 میلیون ، تعداد سوابق اسکن کد QR 25/7 میلیون است.

علاوه بر بسیج مردم ، مسئولان و کارمندان برای نصب برنامه ها ، برخی از ساختمان های اداری در حال حاضر بازدیدکنندگان را مجبور می کنند معاملات نصب برنامه اعلامیه پزشکی را انجام دهند تا قبل از ورود برای اطمینان از پیشگیری و کنترل اپیدمی ، آنها را قبل از آن اعلام کنند.

با درخواست اعلامیه برای اعلامیه سلامت ویتنام و tokhaiyte.vn ، از 4 فوریه 2021 ، تعداد کل اعلامیه های مهاجرت در دروازه مرزی 923،360 است (که در آنها تعداد اعلامیه ها از 1 ژانویه 2021 60173 است. ) 5 میلیون است

برنامه Bluezone close contact برنامه ای است که توسط وزارت اطلاعات و ارتباطات و وزارت بهداشت تحت رهبری نخست وزیر برای محافظت از جامعه در برابر بیماری همه گیر Covid-19 ، به حداقل رساندن خطر گسترش سلاح های هسته ای اجرا شده است. ، به بازگشت به زندگی معمولی.

Bluezone برنامه ای است که از فناوری Low Low Bluetooth برای ضبط تماس نزدیک بین تلفن های هوشمند با همان تنظیمات و استفاده از Bluezone استفاده می کند. اگر کاربر در ارتباط نزدیک با پرونده ، پرونده مشکوک یا شخصی که از نزدیک با پرونده یا پرونده مشکوک در ارتباط بوده است ، این برنامه هشدار می دهد.

برای نصب Bluezone برای محافظت و محافظت از همه ، در تلفن های هوشمند ، کاربران می توانند به آدرس “https://www.bluezone.gov.vn” دسترسی پیدا کنند یا مستقیماً از فروشگاه برنامه های سیستم عامل (App Store یا Play Store) بارگیری کنند.

برنامه بارگیری شده از کاربران اجازه برقراری ارتباط بلوتوث با سایر کاربران نصب شده Bluezone را می خواهد. بنابراین شما باید بلوتوث باز را بر روی دستگاه فعال کنید. کد ورود Bluezone برای تأیید از طریق شماره تلفن ثبت شده ارسال می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *