برای کمک به کارگران برای جشن گرفتن Tet ، فرم را تغییر دهید

[ad_1]

در 5 فوریه ، کنفدراسیون کار در هانوی محموله ای سریع را به مناطق ، شهرها ، اتحادیه های صنعتی ، اتحادیه های صنفی سالمندان بر اساس تغییر شکل حمایت از وسایل نقلیه برای آوردن کارگران به زادگاه خود و مراقبت از کارگرانی که به برای جشن روز سال نو 2021 به همراه خانواده به خانه بر نمی گردند. بر این اساس ، برای اطمینان از جلوگیری از شیوع بیماری کوید -19 ، کمیته دائمی کنفدراسیون کار هانوی تصمیم گرفت به جای حمایت از وسایل نقلیه ، پول را برای آوردن کارگران به منطقه پردازش صنعتی و صادراتی هانوی در زادگاهشان ، پول فراهم کند.

تصویر.

شناخته شده است که کنفدراسیون کار در هانوی به 918 کارگر اتحادیه صنفی مناطق صنعتی و صادراتی هانوی کمک مالی می کند تا برنامه “ماشین های رایگان برای آوردن کارگران به شرایط سخت. میهن سال نو” در سال 2021 با مبلغ کل در 601،800،000 VND.

کنفدراسیون کارگری شهر همچنین از واحدها برای ارتقا promote و بسیج کارگران خواسته است تا تصمیم گیری در مورد بازگشت به خانه را به دقت بررسی کرده و برای بازگشت به خانه برای جشن گرفتن تت در کنار خانواده اش وسایل را انتخاب کنند تا امنیت مطلق در برابر شیوع بیماری را تأمین کنند. این واحدها همچنین در حال بررسی فوری آمار مواردی هستند که کارگرانی که محل اقامت خود را اجاره می کنند ، برای ملاقات تت با خانواده خود به خانه بر نمی گردند ، بنابراین فدراسیون کارگری این شهر به صورت حمایت و تشویق به موقع انجام می شود.

برای اتحادیه های سطح بالا ، که برنامه ای برای حمایت از اتومبیل ها دارند تا کارگران را برای جشن گرفتن Tet در شرایط دشوار در شهر خود قرار دهند ، اتحادیه شهر پیشنهاد کرده است که برای جلوگیری از کار به حمایت های نقدی منتقل شود.

این واحدها برای مراقبت ، سازماندهی فعالیتهای پشتیبانی ، با مقامات ، سازمانهای سیاسی و اجتماعی محلی هماهنگ می شوند ، بلافاصله کارکنان را تشویق می کنند که برای جشن Tet با خانواده خود به خانه برنگردند ، به طوری که همه خانواده های کارگران یک Tet گرم ، شاد و امن دارند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *