برای “منطقه سبز” هوی دوک

[ad_1]

راه حل های تجاری …

طبق تحقیقات ما ، کمیته های مردمی مناطق ، شهرداری ها و شهرها به منظور از بین بردن سریع مشکلات ، تجارت را به توسعه برنامه های تولید ایمن هدایت کرده و اصل 5K را در همه فعالیت ها تضمین می کنند. کارکنان شرکت ها در طول و بعد از ساعت کار به اصل 5K پایبند هستند. بخش عملکردی یک آزمایش سریع هفتگی برای کووید -19 برای رانندگان ، حامل ها ، بارگیری و تخلیه کالا انجام می دهد. در صورت لزوم به شدت رژیم پیشگیری و کنترل همه گیری ها را حفظ کنید. تدوین نقشه راه ها و سناریوها در پاسخ به توسعه همه گیری …

ایست بازرسی کنترل بیماری در شهرداری دونگ لا ، منطقه هوی دوک ، که در نزدیکی منطقه ها دونگ قرار دارد
تا کنون ، در مجموع 469 شرکت در شهرستان هوی دوک برای برنامه های تولید ایمن تأیید شده اند ، از این تعداد 136 طرح توسط کمیته مردمی منطقه و 333 طرح توسط کمیته مردمی شهرداری تأیید شده است. در عین حال ، 373 تیم ایمنی Covid-19 در 167 شرکت با 1،367 عضو ایجاد شده است ، که مشارکت فعال ، م effectivelyثر و م effectivelyثر در جهت پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر و حفاظت از ایمنی مطلق برای مشاغل دارد. در مواجهه با دوره پیچیده اپیدمی.

منطقه سبز در بسیاری از شهرداری ها در هوی دوک ایجاد شده است

به طور خاص ، این برنامه ها باید با دقت توسط مقامات ذیصلاح بررسی شده و در طول فرایند اجرا از نزدیک نظارت شوند. این منطقه چهار تیم برای بررسی و نظارت بر پیشگیری و کنترل اپیدمی در مشاغل ایجاد کرده است تا اطمینان حاصل شود که اقدامات در بالاترین سطح حفظ می شود. در نتیجه ، علیرغم توسعه پیچیده اپیدمی و اعمال فاصله اجتماعی ، فعالیتهای تولیدی و اقتصادی شرکتهای منطقه قطع نشد.

راه اندازی “منطقه سبز”

برای اطمینان از حفظ تولیدات کشاورزی و گردش کالاهای اساسی ، دستیابی به هدف در هر شرایطی ، عدم قطع زنجیره تولید و اطمینان از الزامات پیشگیری و کنترل همه گیری ها در دوران قرنطینه. انجمن. از 12 آگوست ، منطقه Hoi Duke دارای 102 “منطقه سبز” است که توسط شهرداری ها و شهرها ایجاد شده است. در “منطقه سبز” مردم مجاز به حفظ فعالیت های تولیدی هستند ، اما همچنان فاصله و تحت نظارت دقیق ، نظارت و کنترل مقامات محلی را تضمین می کنند. کشاورزان هنگام کار در مزرعه با افراد دیگر تعامل ندارند ، آنها اصل “یک نفر در یک قطعه بزرگ” را ارائه می دهند.

با تصمیم “یک نفر در میدان” ، کشاورزان شهرداری سانگ فونگ هنوز در روزهای محرومیت اجتماعی تحت دستورالعمل 17 کمیته مردمی شهر مشغول برداشت سبزیجات هستند.
سونگ فونگ دو وان توان ، رئیس کمیته مردمی شهرداری ، در تاریخ 16 آگوست در گفتگو با خبرنگار روزنامه اقتصادی و شهری ، اظهار داشت: کل کمون در حال حاضر حدود 295 هکتار زمین کشاورزی دارد که 90 هکتار آن درختان میوه است. ، گیاهان زینتی و درختان. 195 هکتار از مناطق سبزیجات سبز. در حال حاضر حدود 52 هکتار سبزیجات سبز با تولید حدود 170 تن وجود دارد که برداشت می شود. با اعمال سیاست “یک مرد در زمینه” ، کمون نقشه هایی از خانواده های کشاورزان را صادر کرده است. بنابراین ، اگرچه هنوز دستورالعمل 17 کمیته مردم شهر در مورد فاصله اجتماعی را به شدت اجرا می کند. اما تولید کشاورزی مردم قطع نمی شود.

مردم در شهرداری سانگ فونگ سبزیجات و میوه ها را برای مصرف حمل می کنند

برای تأمین و توزیع محصولات کشاورزی ، کمون به خانوارهای واجد شرایط اجازه می دهد سبزیجات و میوه ها را جمع آوری کنند (برای مصرف در بازار وان ، بازار عمده فروشی محلی). علاوه بر این ، کمیته مردمی کمون همچنین گروهی را برای هماهنگی محصولات کشاورزی تأسیس کرد (به ریاست نایب رئیس کمیته مردمی شهرداری ، اعضاء رهبران روستاها ، مدیران تعاونی های کشاورزی ، رهبران اتحادیه ها ، اعضای جوانان هستند. اتحادیه در شهرداری). در حمل و نقل و برداشت برای کمک به مردم مشارکت می کند) ؛ بنابراین ، تمام سبزیجات تولید شده در منطقه مصرف می شود.

“جدا از مصرف محلی ، سبزیجات سبز سانگ فونگ به مناطقی مانند Thanh Tri ، Hoang Mai ، Thanh Shuang و Kau Gee نیز عرضه می شود. سانگ فونگ دو وان توان ، رئیس کمیته مردمی ، ادامه داد:

برای اطمینان از پیشگیری از بیماری های همه گیر ، محصولات کشاورزی Hoai Duc با خودرو تا محل مصرف حمل می شود.

در کمون وان کن ، اگرچه سطح سبزیجات سبز تا 255 هکتار است ، متوسط ​​تولید روزانه حدود 10 تن است. اما تاکنون تمام سبزیجات سبز تولید و مصرف شده است. علاوه بر سبزیجات سبز ، کمون وان کن دارای 14 مرغداری (بلدرچین و مرغ تخمگذار) است که تقریباً 100000 تخم مرغ از انواع مختلف در روز تولید می کند. دولت شهرداری برای کمک به مصرف تمام محصولات کشاورزی ، گروهی را برای حمایت از مصرف محصولات کشاورزی برای کشاورزان ایجاد کرده است.

با شعار: اتحادیه جوانان به مردم در جمع آوری محصولات کمک می کند ، کمون 4 کامیون ، حمل رایگان سبزیجات و غذا به محل مصرف را سازماندهی می کند. “پس از اجرای دستورالعمل 17 کمیته مردمی شهر ، با اقدامات زیادی ، کمیته مردمی شهرداری به مردم در مصرف سریع محصولات کشاورزی کمک می کند. با قیمتهای ثابت این نیز یکی از وظایفی است که به جلوگیری از همه گیری کووید -19 کمک می کند. ”

Longan یکی از تخصص های منطقه Hoai Duc است که مورد علاقه بازار است
با شیء جغرافیایی “ساندویچ” بین کمون آن توونگ (ناحیه هوی دوک) و ناحیه کووک اوئی (هر دو منطقه همه گیر هستند) ، اما تا کنون در وان کن هیچ مورد F0 ، F1 ، F2 مشاهده نشده است. کل کمون بیش از 15،000،000 نفر جمعیت دارد ، با 5 روستا ، هر 5 روستا “مناطق سبز” امن هستند. زیرا او توسط 14 پست و 135 نفر در شبانه روز “قفل” شده بود. رئیس کمیته مردمی کمون وان کن هوانگ وان توان ادامه داد: “با اقدامات زیادی ما مصمم هستیم که اجازه ندهیم بیماری در منطقه ظاهر شود.”

با وجود فاصله گذاری اجتماعی ، محصولات کشاورزی Hoai Duc همیشه به موقع مصرف می شود …

این روزها در منطقه Hoai Duc ، در مزرعه ، کشاورزان هنوز سخت کار می کنند. در کارخانه ها ، کارگران کارخانه هنوز به طور منظم کار می کنند. راههای روستایی ، کوچه ها ، راههای بین منطقه ای و بین شهری ، نیروهای عملکردی 24 ساعت شبانه روز و 24 ساعت هفته در حال انجام وظیفه هستند. دستورالعمل 17 کمیته مردمی شهر هنوز به شدت رعایت شده است. اما نبض زندگی ادامه دارد[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *