برای مردم در شرایط دشوار در Ba Vi یک چشمه آب گرم بخرید

[ad_1]

این هیئت توسط نگوین آن دوک ، معاون سردبیر روزنامه اقتصادی و شهری هدایت می شد. ترین تی نگان ، رئیس کمیته مشورتی انجمن بنگاههای کوچک و متوسط ​​هانوی (هانوی) و ترینگ کن هوان ، رئیس اتحادیه صنفی شرکت بیمه هواپیمایی ویتنام (VNI) وی را همراهی می کردند.

نگوین آن دوک ، معاون سردبیر روزنامه اقتصادی و شهر و ترینین نگان ، رئیس هیئت مشورتی اتحادیه شرکت های کوچک و متوسط ​​در هانوی (هانوی) به خانواده های فقیر هدیه می دهند. عکس: Khac Kien

در این سال ، علاوه بر فراخوان مطبوعات ، کمیته برگزاری مشارکت انجمن شرکت های کوچک و متوسط ​​(Hanoisme) ، Masan Group ، شرکت بیمه هواپیمایی ویتنام (VNI) ، شرکت سهامی M2 ویتنام مد ، Trung Thanh را دریافت کرد. شرکت محدود ، شرکت سهامی ملکه گروه ، انجمن بودایی ویتنام از فضیلت و La Cusina Food Co. ، Ltd … به خانواده های فقیر منطقه هدیه می دهند. 100 هدیه به ارزش 500000 VND / وعده در منطقه Ba Vi ، معادل 50 میلیون VND ، شامل 100 پتو پشمی ، 100 ژاکت ، 100 جعبه رشته فرنگی فوری ، 200 بسته بیسکویت ، 150 بطری سس ماهی ، سس سویا و سس چیلی چینی Thanh ، با پول 500 000 VND / سود.

معاون سردبیر نگوین آن دوک گفت: “Tet Nghia Xuan Tan Suu Love 2021” یک برنامه سالانه است که با هدف ایجاد یک Tet خوشحال و گرم برای خانواده های فقیر در هانوی توسط این روزنامه برگزار می شود. امسال اما ، به دلیل تأثیر اپیدمی کوید -19 ، کمیته برگزاری این نماد را فقط به نمایندگان برخی از خانوارها می دهد ، هدایای باقیمانده توسط منطقه دریافت می شود و متعهد می شود که آنها را به خانوارهای فقیر مناسب تحویل دهد. در اسرع وقت.

با وی نگوین نگوک بین ، معاون اداره کار ، معلولیت و امور اجتماعی و ترینه کن هوان ، رئیس اتحادیه کارگری شرکت بیمه هواپیمایی ویتنام (VNI) ، با خانواده ها مشترک بودند. عکس: Khac Kien

“با توجه به شیوع اپیدمی Covid-19 در جامعه ، با روحیه به اشتراک گذاری ، کمیته سازماندهی فوری ، بلافاصله تحویل هدایا ، هدایا ، از جمله نیازهای عملی مانند پتو گرم ، مایحتاج روزانه ، پول نقد … به مردم اهدا شد در حال نیاز ، خانواده های سیاسی در Ba Vi “- تأکید آقای نگوین آن دوک.

نگوین نگوک بین ، معاون رئیس بخش کار ، معلولیت و امور اجتماعی ناحیه با وی ، گفت که کمون تای هوآ نزدیک به 9000 نفر با 2200 خانوار دارد ، یک کمون سخت با نرخ فقر بالا 241 خانوار است ، که نماینده 8 ، 25 است ٪ این واقعیت که روزنامه اقتصادی و شهری و جامعه بازرگانی به مناسبت سنتی تت هدیه می دهند ، برای خانوارهای فقیر و محروم منطقه برای داشتن یک تت گرمتر و همچنین انگیزه ای برای ادامه رشد در زندگی ، بسیار دلگرم کننده است.

برای اعزام به خانوارهای فقیر نشانه ای به رهبران منطقه ارائه دهید و گواهینامه های برنامه VNI همراه را ارائه دهید. عکس: Khac Kien

“ما امیدواریم که کار برای کاهش فقر در منطقه همچنان با کمک روزنامه” اقتصادی و شهری “و نیکوکاران ، مشاغل در آینده ادامه یابد” – آقای نگوین نگوک بین اشاره کرد.

ترینه تی نگان ، رئیس هیئت مشاوران انجمن شرکت های کوچک و متوسط ​​هانوی ، گفت که Economy & Urban آژانس گفتار این شهر است و روح عشق متقابل را به جامعه و تجارت پیوند می دهد. پس از انجام تکالیف بودجه ، همیشه در شرایط دشوار شریک شوید و کسی را پشت سر نگذارید. Hanoisme همیشه تشویق می کند و پلی برای خیریه ها است ، وقتی Tet آمد ، Spring با روزنامه اقتصادی & Urban بازگشت و آغوش عاشقانه را به سخت ترین شرایط گسترش داد.

خانوارها و مشاغل در شرایط دشوار از لذت اشتراک و اشتراک برخوردارند. ترینه کنگ هوان ، رئیس اتحادیه شرکت بیمه حمل و نقل هوایی (VNI) گفت که علاوه بر تولید و توسعه تجارت ، مشارکت در شرایط دشوار مسئولیت اجتماعی هر تجارت نیز هست. VNI هر ساله برنامه های تأمین اجتماعی دارد ، ما امیدواریم که بتوانیم فعالیتهای عملی و قابل توجه روزنامه اقتصادی و شهری را نیز همراهی کنیم. در همان زمان ، ما امیدواریم که این رویداد گسترش یابد تا مشاغل و جوامع اجتماعی بیشتری برای انجام این کار دور هم جمع شوند.

چند عکس در برنامه “New Year of Love Spring Tan Suu 2021”:

نگوین آن دوک ، معاون مدیر روزنامه اقتصادی و شهری ، هدایایی را به خانواده های نیازمند اهدا می کند. عکس: Khac Kien
نگوین آن دوک ، معاون سردبیر روزنامه اقتصادی و شهری و خانم ترین تین نگان به خانواده هایی که در شرایط سخت قرار دارند هدیه می دهند. عکس: Khac Kien
بسیج با خانوارها به ویژه دشوار است عکس: Khac Kien
تائو نگوک بن ، دبیر اتحادیه جوانان VNI به مردم در حمل هدایا کمک می کند. عکس: Khac Kien[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *