برای جلوگیری از کمبود سهام و تب قیمت ، حاکمیت بازار را تقویت کنید

[ad_1]

بر این اساس ، دپارتمان مدیریت اطلاعات محلی باید بطور فعال با سازمانهای مربوطه در جهت تقویت حاکمیت محلی ، نظارت و تأیید لیست قیمت های فروش و فروش صحیح قیمت های مشخص شده هماهنگی کند.

نیروی مدیریت اطلاعات برای جلوگیری از افزایش بی دلیل قیمت ، عناصر اصلی را به شدت کنترل می کند.

تمرکز بر مطالعه اقدامات استفاده از شرایط برای حدس و گمان ، ذخیره کالا ، خرید کالا ، افزایش بی دلیل قیمت فروش کالاهای اساسی ، به ویژه تجهیزات پزشکی و مواد مصرفی … که برای پیشگیری و درمان استفاده می شود.

در صورت تشخیص هرگونه تخلف ، ما باید کاملاً مطابق با مفاد قانون کار کنیم ، اما مراقب باشیم تأمین کالاهای اساسی برای خدمات رسانی به مردم در طی همه گیر تأثیر نگذارد.

تقویت بازرسی و کنترل برای جلوگیری از حمل و نقل غیرقانونی و تجارت حیات وحش و غذای تازه برای جلوگیری از شیوع بیماری. به طور پیشگیرانه اطلاعات را دریافت کنید ، وضعیت و تحولات بازار را کنترل و نظارت دقیق کنید تا بلافاصله با توجه به عملکردها و وظایف محوله به موقعیت های اضطراری محلی پاسخ دهید.

در صورت وجود علائم کمبود کالاهای اساسی مصرفی مانند غذا ، غذا ، تجهیزات پزشکی ، مواد مصرفی ، دارویی ، بنزین ، گاز … گزارش به کمیته مردمی ، کمیته راهبری 389 شهرک و وزارت صنعت و تجارت برای سفارش بلافاصله و به آنها اجازه دهید.

دپارتمان مدیریت اطلاعات در استانها و شهرستانها ، پیشگیری از بیماریهای همه گیر را به طور کامل درک می کند ، به همه واحدهای تابعه و کارمندان دولت ارائه می دهد ، و به طور منظم در طول اپیدمی (از جمله تعطیلات ، تعطیلات سال نو) پاسخ منظمی می دهد تا بلافاصله با شرایط مکان جمعیت[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.