برای جلوگیری از عفونت متقاطع ، ناحیه انسداد را به شدت کنترل کنید

[ad_1]

بعد از ظهر 24 آگوست ، دینگ تین دانگ ، عضو دفتر سیاسی و دبیر کمیته شهر حزب ، بازرسی کرده و با کمیته منطقه دونگ دا در زمینه پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کووید -19 در این منطقه همکاری کرد. چو نگوک آنه ، عضو کمیته مرکزی حزب و رئیس کمیته مردم شهر به این هیئت ملحق شد.

دبیر کمیته شهر حزب Dinh Tien Dung و رئیس کمیته مردمی شهر Chu Ngoc Anh بازرسی و بازرسی منطقه ون میئو – Nguyen Thai Hoc را بررسی و بازرسی کردند. نقطه تحویل کالا در مدرسه ابتدایی Ly Thuong Kiet ، که به بخش Van Mieu خدمت می کند ، محاصره شده است. منطقه عملیاتی بخش فرماندهی جلو در مدرسه ابتدایی وان چونگ (شماره 223 وان چونگ لین).

دين تين دانگ دبير كميته حزب در پايان بازرسي سخنراني كرد.

255 مورد کووید -19 ثبت شده است

به گفته دین تروونگ تو ، دبیر کمیته حزب دونگ دا ، از 27 آوریل تا 6:30 بعد از ظهر ، در 23 آگوست ، کل منطقه 255 مورد کووید -19 را ثبت کرد که 170 مورد آن در جامعه بود. وضعیت اپیدمی در این منطقه هنوز تحت کنترل است ، اما خطر شیوع بیماری در سطح بسیار بالا و غیرقابل پیش بینی با شیوع در بخشهای Van Chuong ، Van Mieu ، Tho Quan و Hang Bot است. جایی که دو شیوع در بخش Van Chuong و Van Mieu هنوز موارد زیادی از F0 را در جامعه ایجاد می کند.

تاکنون ، کل منطقه مدل “خودگردانی و ایمنی در برابر همه گیری ها” را برای مدیریت و نظارت بر 385 “منطقه سبز” در مناطق مسکونی به کار برده است. کمیته ولسوالی حزب همچنین 10 تیم برای بررسی کار پیشگیری و کنترل همه گیری ها در منطقه 21 بخش ایجاد کرده است که توسط اعضای کمیته دائمی کمیته ناحیه حزب رهبری می شود. در حال حاضر ، منطقه منطقه بندی جداسازی پزشکی را در 7 منطقه در 7 بخش اعمال می کند. که در آن منطقه وسیعی متمایز است ، از جمله هر 2 بخش وان چونگ و وان میو با بیش از 21000 نفر.

ارزیابی رهبری ، رهبری و سازماندهی اجرای اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کووید -19 در منطقه دونگ دا کاملاً هموار ، م andثر و م organizedثر انجام شد ، رئیس کمیته مردم شهر چو نگوک آنه توجه داشته باشید که فوری وظیفه ای که امروز نیاز به تعریف کل سیستم سیاسی منطقه دونگ دا دارد ، تمرکز بر آوردن 7 بخش با مناطق انزوا پزشکی از “مناطق قرمز” به حداقل “مناطق” است. عامل نارنجی ”ظرف 6/9 روز آینده.

دين تين دونگ ، دبير كميته حزب شهر و رهبران شهر ایست بازرسی Van Mieu – Nguyen Thai Hoc را بررسی کنید.

بسیج هم افزایی ها برای کنترل اپیدمی

در پایان بازرسی ، دبیر کمیته حزب شهر دین تین دانگ خاطرنشان کرد که جهت کلی شهر این است که در طول اجرای مرحله 3 فاصله اجتماعی در سطح شهر تا 6 سپتامبر ، کل سیستم سیاسی هوشی مین و همه ملت با قاطعیت ، عمیق ترین آگاهی به این عمل ملحق شده و تلاش های خوبی را برای تحقق فراخوان دبیرکل نگوین فو ترونگ انجام دهند. اسناد راهنمایی و هدایت دولت مرکزی و شهر ؛ از روزهای فاصله گذاری اجتماعی نهایت استفاده را ببرید تا شهر به امنیت بازگردد.

علاوه بر این ، TP تنظیم شده در همه شرایط ، غیر منتظره ، غیر منتظره ، باید تحت کنترل باشد. تعیین کرد که همه F0 و F1 جدا شده و در محل مونتاژ تحت درمان قرار گیرند تا بهترین شرایط برای نظارت و مراقبت های بهداشتی فراهم شود. مناطق ، شهرها باید سناریوهایی را از پایین به بالا توسعه دهند و آماده سازی امکانات را با این روحیه انجام دهند. به طور خاص ، منطقه Dong Da باید به وضوح موقعیت بسیار مهمی را مشخص کند ، که منطقه اصلی پایتخت است ، جایی که بسیاری از سازمانهای مرکزی در منطقه واقع شده اند ، بنابراین باید تمام منابع را متمرکز کند ، برای کنترل بیماریها همکاری کند ، محافظت کند. ایمنی محلی

دینگ کمیته حزب شهر دینگ تین دانگ و مقامات شهر در حال بررسی هستند نقطه تحویل کالا در مدرسه ابتدایی Ly Thuong Kiet ، که به بخش Van Mieu خدمت می کند ، بسته شده است.

دبیر کمیته شهرداری حزب در زمان آینده ، به ویژه در مورد استفاده از فاصله گذاری اجتماعی به طور قابل توجهی ، خاطرنشان کرد که از مناطق به بخشها باید تبلیغات ، حمایت ، ابتکار ، خلاقیت و هیجان ، حس را تقویت کرد. از جامعه ، احساس مسئولیت اجتماعی برای بسیج نیروهای مردم برای مشارکت در پیشگیری و کنترل همه گیری کووید -19. مردم را به عنوان نیروی اصلی مدیریت بازرسی های هر کوچه و خیابان در مدیریت و نظارت بر پیشگیری و کنترل همه گیری در مناطق مسکونی ، در موقعیت اصلی قرار دهید.

“برای انجام این کار ، افزایش قدرت و مشارکت افراد از گروه های جامعه کووید ، شبه نظامیان و نیروهای دفاع شخصی ، مردم خیابان ، حفاظت مدنی ، اعضای اتحادیه ، اعضا و افراد محترم در جامعه ، بسیج دانش آموزان ، دانشجویان و دانش آموزان ضروری است. کارگران برای شرکت در شهر ترک کردند. مبارزه با کووید -19 هنوز طولانی است ، کلید پیروزی همه گیری باید این روحیه باشد که هر شهروند سرباز است ، هر خانواده قلعه ای در برابر همه گیری است. “

دبیر کمیته شهرستانی حزب همچنین پیشنهاد کرد که در روند سازماندهی اجرای پیشگیری و کنترل همه گیری ها ، به ویژه بسیج نیروهای انسانی ، منطقه باید بر انتشار ، ستایش و بازتولید نمونه های “افراد خوب ، خوب “و علناً به کسانی که عمداً نقض می کنند انتقاد کرده و یادآوری می کند.

به ویژه ، ولسوالی ها و بخش ها باید بازرسی ، کنترل و مدیریت دقیق مردم در خیابان را تقویت کنند. تمرکز بر تشدید مدیریت کوچه ها و خیابانها است و باید هر خانوار تعهد خود را برای حضور در خیابانها فقط در مواقع ضروری امضا کند. به ویژه در مناطق مسدود شده بندهای وان چونگ و وان میئو ، اصل افرادی که افراد را منزوی می کنند ، خانه هایی که خانه ها را منزوی می کنند باید به شدت رعایت شود و سازمان به اندازه مناطق انزوا متمرکز سخت گیر است. آنها برنامه ای برای ارائه غذا و غذا به درب هر خانواده دارند تا مردم آرام باشند “چه کسی آنجاست” ، مطلقاً مردم را گرسنه نگذارند یا احساس سرخوردگی نکنند.

دینگ تین دانگ ، دبیر کمیته شهر و رهبران شهر بازرسی می کنند منطقه عملیاتی بخش فرماندهی جلو در مدرسه ابتدایی وان چونگ (شماره 223 وان چونگ لین).

دبیر کمیته شهرداری حزب با یادآوری درخواست سازمانها و مشاغل فقط در مواقعی که برنامه ایمنی توسط رئیس کمیته مردم منطقه تأیید شده باشد ، از پلیس شهر درخواست کرد تا با نیروها و مناطق هماهنگ شود. به عنوان مثال ، “نقاط” برخی از واحدهای متخلف را پردازش می کند.

دبیر کمیته شهر حزب نیز به منطقه دونگ دا دستور داد که تعیین کند کدام مناطق “مناطق سبز” هستند و آنها باید بر حفظ آنها تمرکز کنند. در جایی که لازم است “منطقه سبز” را تقسیم بندی کنیم ، زیرا هرچه “منطقه سبز” باریک تر باشد ، تعداد خانوارها کمتر است ، کنترل آن آسان تر است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *