برای تسریع در نوسازی شهری مربوط به توسعه اقتصادی شهری

[ad_1]

با توجه به محتوای اطلاعیه № 104-TB / TU ، پس از شنیدن گزارش ها و نظرات مدیر وزارت ساخت و نمایندگان حاضر در جلسه ، دبیر کمیته حزب Vuong Dinh Hue نتیجه گرفت: اهداف و اهداف تعیین شده در قطعنامه 17 کنگره کمیته حزب شهر ؛ برنامه 5 ساله برای توسعه اقتصادی – اجتماعی شهر ؛ به طور خاص ، 2021 اولین سال اجرای برنامه توسعه اقتصادی – اجتماعی است ، وزارت ساخت و ساز و صنعت ساخت و ساز باید به ادامه کار کمیته استانی حزب ، ارائه علم ، کارآیی و عملی ادامه دهد. .

دبیر کمیته حزب وونگ دین هو در 22 دسامبر جلسه با وزارت ساخت را تعطیل کرد.

تقویت ایجاد یک کمیته پاک و قوی حزب مربوط به ارتقا of یادگیری و پیروی از ایدئولوژی ، اخلاق و سبک هوشی مین ، ایجاد تحول قوی و همزمان در زمینه های: سیاست ، ایدئولوژی ، اخلاق و سازمان. علاوه بر این ، به منظور بازآرایی دستگاه های سازمانی ، برای بهبود کیفیت کارکنان به منظور ایجاد گروهی از کارمندان حرفه ای دولت ، کارمندان و کارگران با مهارت های خوب ، مهارت های حرفه ای و شجاعت سیاسی مستحکم. کاربرد تم City 2021 “نظم ، مسئولیت ، اقدام ، ایجاد و توسعه”.

برای وظایف مدیریت دولتی ، تحت مسئولیت آژانس دائمی تحت برنامه 03 “برنامه ریزی شهری ، توسعه شهری و اقتصاد شهری در دوره 2021-2025” کمیته حزب شهر ، بر اساس بررسی و ارزیابی نتایج اجرای برنامه 06-6 CTr / TU 29 ژوئن 2016 کمیته شهر حزب ، هماهنگی فوری با دستگاه های مربوطه برای تهیه طرح و محتوای برنامه بهبود کیفیت. و کارایی دکوراسیون شهری ، توسعه و نوسازی مربوط به توسعه اقتصادی پایدار شهری.

برای بررسی کارکردها و وظایف هر واحد جهت اصلاح و اصلاح آیین نامه عدم تمرکز دولت در برخی از مناطق زیرساخت ، اقتصاد – جامعه در شهر ، با ادارات ، ادارات و واحدهای مربوطه هماهنگ می شود. هماهنگی با وزارت برنامه ریزی و معماری و دستگاههای مربوطه جهت بررسی کلیه نقشه های اصلی زیرساختهای فنی شهر مورد تأیید نخست وزیر جهت شناسایی نواقص و مشکلات. بنابراین ، در تدوین برنامه توسعه شهری برای دوره بعدی راه حل های مناسبی وجود دارد. به منظور تسریع در سرمایه گذاری در پروژه های آب پاک برای مناطق روستایی ، ابتدا لازم است سیاست هایی برای حمایت از مناطق روستایی در شهر که فاقد آب پاک هستند ، باشد. تقویت کاربرد فناوری های اطلاعاتی در مدیریت دولتی …

در مورد پیشنهادات و پیشنهادات به دولت ، وزارت ساخت و ساز تحت مدیریت بخشی وزارت ساخت و ساز (سازوکارها و سیاست های خاص برای ساخت و نوسازی ساختمان های قدیمی ، پروژه های آبرسانی و زهکشی ، بهبود محیط زیست ، تصفیه زباله ، .. برای جذب سرمایه گذاری در سیستم های زیرساخت های فنی ، خدمات عمومی) ، از دبیر کمیته حزب درخواست کرد ، این بخش به طور فعال با سایر سازمان ها ، واحدهای شهر هماهنگی می کند. وزارتخانه ها ، ادارات و شعب دولت مرکزی برای بررسی ، پیشنهاد و مشاوره کمیته مردمی شهر جهت گزارش دهی به مقامات مربوطه در اسرع وقت جهت راهنمایی اجرای آن ، توصیه می شوند.

در مورد پیشنهادها و توصیه های خاص وزارت ساخت و ساز: کمیته حزب کمیته مردمی شهر موظف شده است تا ادارات و سازمانهای مربوطه را راهنمایی کند تا مطابق با صلاحیت خود بررسی و تصمیم گیری کنند و مسئولیتهای آژانس اصلی را به وضوح مشخص کنند. ، آژانس هماهنگ کننده نقشه راه و پیشرفت در اجرا برای هر محتوای پیشنهادی و پیشنهادی به منظور از بین بردن مشکلات و ایجاد بهترین شرایط برای وزارت ساخت و ساز برای انجام موفقیت آمیز وظایف محوله.

کمیته حزب کمیته حزب کمیته مردمی شهر فوراً مطالعه ، بررسی و اصلاح آیین نامه عدم تمرکز مدیریت عمومی در برخی از مناطق زیرساخت ، اقتصاد – جامعه در هانوی را هدایت می کند. همراه با تصمیم شماره 41/2016 / QD-UBND از 19 سپتامبر 2016 و تصمیم شماره 72/2014 / QD-UBND از 17 سپتامبر 2014 کمیته مردمی شهرستان برای اطمینان از عدم تداخل ، تکرار ، افزایش تمرکززدایی ، تفویض اختیارات برای تعریف واضح وظایف و مسئولیت های ادارات ، شعب و شرکتهای تابعه. گزارش دائمی ، کمیته دائمی کمیته حزب شهر برای ربع 1 سال 2021[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *