بخش مالیات هانوی بر تأمین منابع درآمد و گسترش پایه درآمد تمرکز دارد


این اطلاعات به کنفرانس خلاصه سال 2020 و اجرای وظایف در سال 2021 اداره مالیات در هانوی در 9 ژانویه 2021 داده شد.

مدیر اداره مالیات عمومی پرچم دولت را برای تقلید از اداره مالیات شهر ارائه داد. هانوی

طبق اداره مالیات هانوی ، کل درآمد بودجه دولت در سال 2020 در شهر ، مدیریت شده توسط بخش مالیات ، 267 585 میلیارد VND خواهد بود ، که به 102.8 of از برآورد رسیده است ، در مقایسه با 6.6 increase افزایش با اجرای در طول سال. در سال 2019 ، با درآمد 18/9 ، بخش درآمد نتایج مثبتی داشت. نتایج سال 2020 به طور قابل توجهی به تکمیل پیش بینی درآمد بودجه برای دوره 2016-2020 اداره مالیات در هانوی کمک می کند.

در سال 2021 ، اداره مالیات به انجام وظایف اصلی ادامه خواهد داد.

اول از همه ، برای جمع آوری تمام درآمد در بودجه دولت به طور صحیح ، کامل و به موقع ، در تلاش برای تکمیل درآمدهای پیش بینی شده بودجه دولت در سال 2021 است. علاوه بر این ، ما همیشه روی راه حل های تغذیه منابع درآمد تمرکز می کنیم و براساس درآمد در مرحله دوم ، اجرای شدید و همزمان راه حل ها برای از بین بردن مشکلات ، افزایش حمایت از شرکت ها ، مودیان پایدار ، توسعه تولید و تجارت و ایجاد منابع پایدار درآمد برای بودجه دولت. سوم ، به نوآوری و تکمیل روشهای اجرایی برای بهبود کارایی و اثربخشی بازرسی و کنترل در برابر از دست دادن و فرسایش درآمد مالیاتی ادامه دهید. چهارم ، کنترل دقیق و اصرار بر بدهی های معوقه ، تلاش برای نسبت بدهی بیش از 5٪ از کل درآمد بودجه دولت.

علاوه بر این ، این بخش همچنین ظرفیت ، دانش حرفه ای و مهارت های رفتاری نیروهای مسئول مالیاتی را ارتقا و بهبود می بخشد. در همان زمان ، اعمال اقدامات ضد فساد ، عملکرد صرفه جویی ، مدیریت پسماند ، پذیرش مردم ، حل و فصل شکایات و اعلامیه ها ، هدف تثبیت پایدار تصویر جامعه تجارت صنعت صنعت مالیات ، مودیان.

برای انجام این وظایف اصلی ، گروه تصمیم گیری توسط اداره مالیات هانوی ارائه می شود ، از جمله: گفتگوی منظم ، تبادل اطلاعات ، درک مشکلات و مشکلات مشاغل و مودیان. اجرای به موقع سیاست های شورای ملی ، دولت ، وزارت دارایی و شهر برای حل مشکلات مشاغل و مالیات دهندگان ، بنابراین به بازگرداندن تولید و فعالیت های اقتصادی پس از همه گیری کوید کمک می کند. -19 ، ایجاد زمینه ای برای پرورش درآمد پایدار.

این بخش به ارتقا reform اصلاحات اداری و نوسازی اداره مالیات ادامه خواهد داد. بهبود کیفیت منابع انسانی ، تقویت و رعایت نظم و انضباط دقیق برای کارمندان دولت براساس آموزش آگاهی بخشی و نظارت مستمر.

سخنرانی در این کنفرانس ، مدیر کل مالیات کائو آن توان ، گروه مالیات شهر پیشنهاد شده است. هانوی به مقامات مالیاتی استان دستور داده است اقدامات جدی را انجام دهند و درآمد بیش از 5٪ از پیش بینی مصوبه را بدست آورند. برای دستیابی به این هدف ، وزارت مالیات باید به اصلاح و نوسازی اداره امور مالیاتی ، ساده سازی مراحل اداری مالیاتی و بهبود کیفیت ثبت الکترونیکی مالیات ، پرداخت و بازپرداخت خدمات ادامه دهد. ، فاکتورهای الکترونیکی … تا حداکثر پشتیبانی از مشاغل و مردم در انجام تعهدات مالیاتی. رئیس صنعت مالیات همچنین از مقام مالیاتی در هانوی خواست که به زودی معرفی فاکتورهای الکترونیکی را در سال 2021 تکمیل کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *