بخش مالیات هانوی بر تأمین منابع درآمد و گسترش پایه درآمد تمرکز دارد

[ad_1]

این اطلاعات به کنفرانس خلاصه سال 2020 و اجرای وظایف در سال 2021 اداره مالیات در هانوی در 9 ژانویه 2021 داده شد.

مدیر اداره مالیات عمومی پرچم دولت را برای تقلید از اداره مالیات شهر ارائه داد. هانوی

طبق اداره مالیات هانوی ، کل درآمد بودجه دولت در سال 2020 در شهر ، مدیریت شده توسط بخش مالیات ، 267 585 میلیارد VND خواهد بود ، که به 102.8 of از برآورد رسیده است ، در مقایسه با 6.6 increase افزایش با اجرای در طول سال. در سال 2019 ، با درآمد 18/9 ، بخش درآمد نتایج مثبتی داشت. نتایج سال 2020 به طور قابل توجهی به تکمیل پیش بینی درآمد بودجه برای دوره 2016-2020 اداره مالیات در هانوی کمک می کند.

در سال 2021 ، اداره مالیات به انجام وظایف اصلی ادامه خواهد داد.

اول از همه ، برای جمع آوری تمام درآمد در بودجه دولت به طور صحیح ، کامل و به موقع ، در تلاش برای تکمیل درآمدهای پیش بینی شده بودجه دولت در سال 2021 است. علاوه بر این ، ما همیشه روی راه حل های تغذیه منابع درآمد تمرکز می کنیم و براساس درآمد در مرحله دوم ، اجرای شدید و همزمان راه حل ها برای از بین بردن مشکلات ، افزایش حمایت از شرکت ها ، مودیان پایدار ، توسعه تولید و تجارت و ایجاد منابع پایدار درآمد برای بودجه دولت. سوم ، به نوآوری و تکمیل روشهای اجرایی برای بهبود کارایی و اثربخشی بازرسی و کنترل در برابر از دست دادن و فرسایش درآمد مالیاتی ادامه دهید. چهارم ، کنترل دقیق و اصرار بر بدهی های معوقه ، تلاش برای نسبت بدهی بیش از 5٪ از کل درآمد بودجه دولت.

علاوه بر این ، این بخش همچنین ظرفیت ، دانش حرفه ای و مهارت های رفتاری نیروهای مسئول مالیاتی را ارتقا و بهبود می بخشد. در همان زمان ، اعمال اقدامات ضد فساد ، عملکرد صرفه جویی ، مدیریت پسماند ، پذیرش مردم ، حل و فصل شکایات و اعلامیه ها ، هدف تثبیت پایدار تصویر جامعه تجارت صنعت صنعت مالیات ، مودیان.

برای انجام این وظایف اصلی ، گروه تصمیم گیری توسط اداره مالیات هانوی ارائه می شود ، از جمله: گفتگوی منظم ، تبادل اطلاعات ، درک مشکلات و مشکلات مشاغل و مودیان. اجرای به موقع سیاست های شورای ملی ، دولت ، وزارت دارایی و شهر برای حل مشکلات مشاغل و مالیات دهندگان ، بنابراین به بازگرداندن تولید و فعالیت های اقتصادی پس از همه گیری کوید کمک می کند. -19 ، ایجاد زمینه ای برای پرورش درآمد پایدار.

این بخش به ارتقا reform اصلاحات اداری و نوسازی اداره مالیات ادامه خواهد داد. بهبود کیفیت منابع انسانی ، تقویت و رعایت نظم و انضباط دقیق برای کارمندان دولت براساس آموزش آگاهی بخشی و نظارت مستمر.

سخنرانی در این کنفرانس ، مدیر کل مالیات کائو آن توان ، گروه مالیات شهر پیشنهاد شده است. هانوی به مقامات مالیاتی استان دستور داده است اقدامات جدی را انجام دهند و درآمد بیش از 5٪ از پیش بینی مصوبه را بدست آورند. برای دستیابی به این هدف ، وزارت مالیات باید به اصلاح و نوسازی اداره امور مالیاتی ، ساده سازی مراحل اداری مالیاتی و بهبود کیفیت ثبت الکترونیکی مالیات ، پرداخت و بازپرداخت خدمات ادامه دهد. ، فاکتورهای الکترونیکی … تا حداکثر پشتیبانی از مشاغل و مردم در انجام تعهدات مالیاتی. رئیس صنعت مالیات همچنین از مقام مالیاتی در هانوی خواست که به زودی معرفی فاکتورهای الکترونیکی را در سال 2021 تکمیل کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *