بخش بهداشت آماده خدمت به کنگره حزب است

[ad_1]

اطمینان از بالاترین سطح بهداشت و ایمنی

صبح 23 ژانویه ، نگوین تان لانگ ، وزیر بهداشت ، مستقیماً برای بازرسی از کار رفت. پزشکی خدمت کنگره ملی حزب سیزدهمین بار در دفتر حزب مرکزی و 4 کرسی اسکان و اسکان نمایندگان شرکت کننده در کنگره است.

وزیر نگوین تان لانگ خدمات بهداشتی و ایمنی غذا را در محل زندگی نمایندگان بازرسی کرد. عکس: Tran Min.

در این مکان ها ، وزیر نمونه دوم مقامات ، کارمندان … را که در کنگره خدمت می کنند بررسی کرد. به ویژه ، سران وزارت بهداشت ، پیشگیری از شیوع بیماری ها (اندازه گیری دما ، عقیم سازی …) را در منطقه ورود / خروج بررسی می کنند. آماده سازی پزشکی (داروها ، تخت بیمارستان ، تجهیزات …) را در مطب های پزشکی ، اتاق های انزوا ، ایجاد شده برای خدمت به نمایندگان کنگره بازرسی می کند. آشپزخانه سرویس دهی به نماینده را بررسی کنید …

بخصوص برای محل زندگی نمایندگان ، وزیر نگوین تان لانگ از واحد پزشکی کشیک خواست تا درجه حرارت بدن را اندازه گیری کند تا وظیفه را به صورت حرفه ای ، سریع و در هر موقعیتی پیش بیاید. برای اظهارنظرها ، اظهارات باید پردازش یا گزارش شود. برای داشتن دپارتمان مسئول ایمنی غذا (ایمنی غذا) ، او باید در قسمت آشپزخانه بایستد ، بهداشت ایمنی مواد غذایی را در حین پردازش بازرسی و نظارت کند.

گزارش شده به وزیر ، کارکنان مسئول امور بهداشتی در تسهیلات اسکان گفتند که کار پزشکی مطابق دستورالعمل ها با دقت تهیه شده است. گرفتن نمونه کووید 19 همه افراد درگیر آماده هستند. همچنین نمونه برداری دستی از دستکارهای غذا در آشپزخانه مطابق با مقررات انجام شده است.

وزیر از طریق بازرسی واقعی واحدهایی را که وظیفه تأمین سلامت کنگره را بر عهده داشتند ، شناخت و ارزیابی کرد.

آماده برای همه گزینه ها

وزارت بهداشت تحت رهبری کمیته سازماندهی کنگره از ماهها پیش طرحی را برای ارائه مراقبت های بهداشتی کنگره در دست اجرا دارد. با کنگره ملی حزب سیزدهم ، مراقبت های بهداشتی در بالاترین سطح نسبت به کنگره های قبلی قرار می گیرد. برنامه های بهداشتی با دقت و دقت تهیه می شوند ، از جمله 5 جز. مهم.

با توجه به پیشگیری از اپیدمی ، وزارت بهداشت تاکنون همه اقدامات پیشگیری از اپیدمی را همزمان در سراسر کشور و همچنین با کنگره اجرا کرده است. پیشگیری از اپیدمی همزمان در همه مراحل و در همه مکانهای کنگره و همچنین در محل اسکان و اسکان نمایندگان حاضر در کنگره و گروههای خدماتی به طور همزمان تهیه شد.

به درخواست کمیته سازماندهی کنگره ، وزارت بهداشت نمونه برداری SARS-CoV-2 را از نمایندگان ، تیمهای خدماتی و ذینفعان مرتبط ترتیب داد. تاکنون بیش از 10 هزار نمونه برای اولین بار آزمایش منفی داده اند.

کارکنان هتل هایی که نمایندگان در آن اقامت دارند دو بار تحت دستور کار محافظ امنیتی ، کارمندان میز ، کابین ها ، پذیرندگان و رانندگان آزمایش شده اند. هتل هایی هستند که از 800 نفر برای آزمایش نمونه برداری کرده اند که همگی منفی هستند. وزیر نگوین تان لانگ گفت: “این برای اطمینان از بالاترین سطح ایمنی در پیشگیری از شیوع بیماری کوید 19 است.”

تا کنون ، بخش بهداشت آماده برنامه های پزشکی برای اطمینان از موفقیت سیزدهمین کنگره حزب است.

در محل اسکان نمایندگان در هتل ، بنا به درخواست وزارت بهداشت ، وزارت بهداشت در هانوی و بیمارستانهای وابسته اتاقهای پزشکی ، خوشه های جدا شده را ترتیب داده است زیرا یک نماینده به Covid-19 مشکوک است ، برنامه هایی برای قرنطینه ، آزمایش نمونه ها ، و همچنین تهیه برنامه های کنگره در شرایط اپیدمی. وزیر بهداشت گفت: تمام مراحل قرنطینه از نزدیک دنبال شده است.

در مورد کارهای پزشکی برای کنگره ، پروفسور دکتر نگوین تان لانگ تأیید کرد که همه آنها با هشدار بسیار بالایی روبرو شده اند. بر این اساس ، وزارت بهداشت 3 واحد پزشکی از جمله متخصصان و اساتید برجسته بیمارستان های بزرگ مستقر در مرکز کنگره ملی دین من ایجاد کرده است.

هتل ها دفاتر پزشکی دارند (در هر مکان 2 پزشک و 2 پرستار وجود دارد ، 1 آمبولانس 24/24 شبانه روز) با طیف گسترده ای از داروها ، خدمات درمانی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند. در بهترین کنگره شرکت کنید. وزارت بهداشت به بخش پزشکی در محل زندگی نماینده نیاز دارد که بلافاصله به درخواست نمایندگان ، همه داروها را تهیه کند.

با توجه به ایمنی غذا ، وزارت بهداشت با همه مکانها کار کرده است ، واحدهای عملکردی را برای هماهنگی با اداره ایمنی و بهداشت مواد غذایی هانوی هدایت کرده است تا تمام مراحل غذا از کاشت تا فرآوری به آشپزخانه را کنترل کند.

کارکنان ایمنی مواد غذایی برای کنگره همه روزه از نزدیک همه آشپزخانه ها را رصد می کنند ، در صورت شرایط غیر منتظره همه برنامه ها را آماده می کنند.

در مورد سایر شرایط پزشکی ، وزیر بهداشت گفت که این وزارت کار خود را با هانوی ، وزارت دفاع ملی ، وزارت امنیت عمومی و نیروهای مربوطه هماهنگ کرده است تا آماده پاسخ شود.

حدود 500 کارگر بهداشتی برای خدمت به کنگره بسیج شدند که از این تعداد نزدیک به 300 کارمند در محل های کنگره و محل های اقامت وظیفه خود را انجام می دادند تا به بهترین و ایمن ترین شکل به کنگره خدمت کنند. بیمارستان های بزرگ هانوی نیز آماده دریافت و معالجه هستند.

پیش از آن ، وزیر بهداشت ، نگوین تان لانگ ، و سران وزارت بهداشت بارها و بارها جلسات را با واحدهای عملکردی وزارت بهداشت و وزارتخانه ها و ادارات مرتبط در مورد کار ارائه خدمات بهداشتی ریاست کرده بودند. وزارت بهداشت و وزارتخانه های وابسته تمریناتی را درباره وظایف پزشکی و همچنین پاسخ به موقعیت های احتمالی انجام دادند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *